Про MIUI

Cайт пiдтримки MIUI в Українi

MIUI Україна – це офiцiйний український клуб MIUI, що активно допомагає шанувальникам смарт-пристроїв та інших гаджетів познайомитись
з ПЗ MIUI та продукцією компаній з екосистеми Xiaomi та партнерiв, отримати пiдтримку програмного забезпечення MIUI в Українi та за її межами.
Українці, які вже є власниками багатьох рiзноманiтних пристроїв, завдяки нашому проекту отримають регулярні оновлення прошивки MIUI, додатків та
іншого програмного забезпечення, iнструкцiй тощо українською мовою. Також ми, за допомогою наших партнерів з усього свiту, надаємо кваліфіковану технічну домопогу.
Завдяки цьому нашому проекту  та форуму мiльони користувачів гаджетів вже отримали необхідні корисні поради.
Отримувати актуальну інформацію та технічну підтримку, а також оновлювати прошивки вам допомагає наша команда:

 

Олександр Ширков – керівництво проекту, перекладач, тестувальник.

Юрій Глушко – новинар, модератор сайту та форуму, відповідає на питання і вирішує проблеми;

Максим Гiльгурт – веб-дизайн;

Команда спеціалістів з технiчних питань, перекладачi, модератори.

Кожного дня команда MIUI Ukraine докладає значних зусиль до популяризації MIUI та продукції компанiй з екосистеми Xiaomi в Україні, інформуванні користувачів про технологічні і маркетингові новини компанії та підтримки українських користувачів.

Кожний покупець і шанувальник продукції Mi, який має питання по своїм пристроям чи стикається з труднощами у налаштуванні, може звернутися до авторизованого сервісного центру Mi Service Ukraine.  Обслуговування гарантійних випадків у наших клієнтів і покупців впродовж гарантійного терміну – безкоштовне.



Види і розбіжності прошивок MIUI (стабільної, глобальної, девелоперської). Рос. Мова.

Про прошивку MIUI 10

Про прошивку MIUI 9

Про прошивку MIUI 8

MIUI 11

Нову версію прошивки MIUI презентували вже півмісяця назад, але користувачам, як і раніше, доступна лише бета-версія китайського варіанту прошивки, який значно відрізняється від глобальної набором функцій і додатків. Тому якісь відомості про те, що ж нового в прошивці доводиться черпати лише з китайських джерел.

Отже, перше, що кидається в очі в скріншотах MIUI 11 – це велика кількість вільного місця, зручні різноколірні іконки і підкреслений мінімалізм.

Це справляє гарне враження і має додати зручності, тому що велика кількість функцій і пунктів меню в прошивці дійсно могла заплутати кого завгодно. Тепер орієнтуватися стало простіше.

Друге – управління шрифтом прямо в процесі. У новій версії прошивки використаний шрифт Mi Lanting Pro. На думку розробників, він виглядає більш читабельним. Але ми побачимо його тільки в латинській версії. У кириличній будуть використані схожі, але інші шрифти. Величину, товщину шрифту і міжрядкову відстань тепер можна регулювати повзунком. Це набагато краще за попередні фіксовані системи розмірів.

Третє – Always on display. Розробники не уточнюють, чи буде ця функція доступна лише для AMOLED екранів, або тепер можна буде отримати зображення і текст на заблокованому і вимкненому екрані навіть на IPS LED сенсорах. Діапазон налаштувань дуже розширився. Тепер можна регулювати колір і розмір тексту, використовувати власні слогани, також стало набагато більше зображень та віджетів і анімації. До слова, для екрану блокування з’явилася функція «дихаючого екрану». Це коли при надходженні дзвінка або повідомлення, межі екрану починають світитися так, що не помітити оповіщення неможливо. Знову ж, невідомо, чи для всіх моделей смартфонів це доступно.

Далі – природні звуки. Тепер, перефразовуючи відомого співака «Не сержант розбудить як людину», а саме півень. Сповіщення та сигнали можна налаштувати таким чином, щоб в кожен день тижня вас будив або сповіщав про події інший звук природи або тварини.

Доступні групи звуків лісу, вогню, землі, води, цвіркунів і цикад в ночі і денної суєти на природі. Сигнали також супроводжуються візуально – шпалерами або заставками на заблокованому екрані. Ця система природних звуків отримала престижну нагороду Red Dot – вперше в історії вона була присуджена програмному забезпеченню.

Програмно MIUI 11 також зробила великий крок вперед у порівнянні до попередньої версією.

У прошивці з’явилося три програмних комплекси. Перше – Mi Work. Це збірка додатків, покликаних полегшити роботу в офісі. За допомогою нього можна швидко передати файли, вивести зображення на екран, роздрукувати документи і зображення.

Ця функція діє лише на смартфонах з Android P (крім Redmi 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 7A, Redmi 7, Redmi S2). Її також підтримують смартфони брендів Oppo і Vivo.

Файли можна передавати і на ноутбуки. На підключений до Bluetooth ноутбук можна передати будь-який файл одним натисканням. Також в MIUI 11 з’явився універсальний переглядач фалів Microsoft Office (.doc, .docx, .ppt, .pptx, .xls, .xlsx, .pdf, .wps, .txt).

Ще одна корисна функція – передача зображень на будь-який екран – ноутбук, монітор або телевізор. Вона підтримується не всіма пристроями і в прошивці вказується список підтримуваних пристроїв.

Ви можете демонструвати на екранах презентації, ігровий процес, фотографії та документи. Все це працює тільки в Android P і вище.

Наступний новий програмний комплекс – це додатки для подорожі під назвою Mi Go.

У цьому кластері зібрані всі додатки для подорожей. Замовлення квитків, виклик таксі, перекладач голоси і написів, букінг готелів та багато іншого. На жаль, якщо ніхто не візьметься наповнити його для українців, наші люди будуть подорожувати по-старому.

Ці програми вміють так економити заряд батареї, що можна користуватися смартфоном цілий день, якщо залишилося всього 5% заряду. Звичайно, про цілий день розробники прибріхують, але будемо вірити в кілька годин економного використання.

Але повернемося до офісних функцій.
Новою опцією стала можливість друкувати прямо зі смартфона. Якщо принтери підтримують Bluetooth або Wi-Fi, можна одним натисканням надрукувати документ.

В принципі, таке було можливо і в попередній версії з Wi-Fi, але тут обіцяють зовсім інші швидкості і зручність. Список принтерів, які підтримують диво-функцію можна знайти в додатку.

Додаток Notes набув функцію завдань. Тепер можна не тільки вносити в нього інформацію для нагадування, але перетворювати їх в завдання, що зробить ваш смартфон офіс-менеджером без зайвих додатків.

Переходимо до оновленого додатку Альбом (Галерея).
Галерея в Mi-смартфонах давно стала не просто сховищем фотографій, а і «машиною часу», що дозволяє вам заглянути в минуле і знайти кращі моменти.

Тепер, як і Google-фото, на підставі ваших фотографій, Галерея буде інтелектуально підбирати їх в серії відповідно до людей, дат і часу, і створювати з них динамічні фотофільми або слайд-шоу.
Цю функцію можна відключити тим, хто не любить, коли копаються в його особистому житті, але потрібно попередити, що там все одно будуть копатися, тому що Xiaomi є лідером в технології розпізнавання осіб.
Так що краще здатися відразу.

Штучний інтелект в альбомі також допоможе вам визначитися, який дубль фотографій вийшов кращим.
Природно, система поширення ваших фото покращилася і тепер зробити пост або репост в соціальні мережі, месенджери і на сайти стало ще простіше і зручніше.

Тепер розглянемо програмний комплекс, призначений для дітей.
Раніше це називалося «Дитячий режим». Тепер він значно розширився і перетворився в окремий кластер додатків.
За допомогою програми Family Guardian можна відстежувати положення члена сім’ї в реальному часі. Це підійде і для дитини, і для старих батьків, і для ревнивого подружжя. Одна проблема – цей режим можна відключити. У «Дитячому режимі» такої можливості немає. Цю функцію виконує і Google, і Mi-аккаунт, але тут це виділено в окремий додаток, яке може різними способами сповіщати вас про пересування ваших близьких.

«Дитячий простір» перетворився на повноцінний цифровий світ для дитини. Крім функції дзвінка та інших основних телефонних опцій, дитині пропонується набір ігор, навчальних програм, дитячих телепрограм. З включеним Дитячим режимом, дитина отримує повноцінний смартфон, розрахований на свій вік і повністю ізолюється від «дорослого» простору в смартфоні.
На жаль, все це доступно тільки китайським дітям. Навряд чи хтось зробить українську версію через відсутність контенту і справжніх ентузіастів.

На офіційних дилерів розраховувати не доводиться, якщо вони навіть не спромоглися представити стенд Xiaomi на виставці СЕЕ-2019.
Тільки комерція, нічого особистого, ясна річ.

Новинкою в MIUI 11 є також додаток для контролю часу. З його допомогою ви можете дізнатися, скільки часу у вас вкрала та чи інша програма, або смартфон в цілому. Можна встановлювати час використання окремих додатків і таким чином позбавлятися від смартфонозалежності. Корисно, дуже корисно.

Ще одним незвичайним додатком є ​​програма попереджень про землетрус. Як сенсор смартфона визначає відмінність землетрусу від підстрибування автобуса на вибоїнах, важко сказати, але обіцяють, що це спрацює, якщо раптом почнеться виверження вулкана і землетрус.

В міжнародній версії смартфон вивчає вашу активність.

Ще одна «тривожна кнопка» – додаток SOS. Для того, щоб викликати поліцію або швидку допомогу, тепер не потрібно розблокувати смартфон, тому що можуть бути ситуації, коли неможливо буде використовувати відбиток пальця або розпізнавання особи для розблокування пристрою. Тоді потрібно натиснути п’ять разів на кнопку живлення. Повідомлення з координатами вашого смартфона буде відправлено на службу 112.

Одне питання – а якщо кнопка живлення буде натиснута п’ять разів у тисняві в кишені і при виході з транспорту вас чекатиме Швидка і поліція?

Для ігроманів є додаток Game Toolbox 2.0. Прискорення апаратної частини Game Turbo, запис екрану одним натисканням, спілкування в чаті під час гри, швидку відповідь на повідомлення, відключення повідомлень під час гри – все це є в цьому додатку.

Програма збереження паролів.
Ваші паролі можуть бути прив’язані до інтернет -адрес, акаунтів програм і іншим даним. Все це шифрується і ніхто, навіть виробник не матиме доступу до цих даних (егеж, звісно :)).
Але річ зручна. У потрібний момент вона заповнить ваші дані і не потрібно буде шукати їх на папірцях або в численних програмах.

В цілому програма Безпека зазнала великих змін. Всі знайомі нам сервіси стануть працювати швидше і точніше.

Календар теж змінився.
Тепер на головній сторінці можна відразу побачити основні завдання на кожен день. Також календар веде облік особливих днів.


А так виглядає Калькулятор

В прошивці ще багато змін і коли ми дочекаємось української версії глобальної прошивки, розкажемо докладніше про неї.

Обговорення page

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.