Cайт пiдтримки MIUI в Українi

MIUI Україна – це офiцiйний український клуб MIUI, що активно допомагає шанувальникам смарт-пристроїв та інших гаджетів познайомитись
з ПЗ MIUI та продукцією компаній з екосистеми Xiaomi та партнерiв, отримати пiдтримку програмного забезпечення MIUI в Українi та за її межами.
Українці, які вже є власниками багатьох рiзноманiтних пристроїв, завдяки нашому проекту отримають регулярні оновлення прошивки MIUI, додатків та
іншого програмного забезпечення, iнструкцiй тощо українською мовою. Також ми, за допомогою наших партнерів з усього свiту, надаємо кваліфіковану технічну домопогу.
Завдяки цьому нашому проекту  та форуму мiльони користувачів гаджетів вже отримали необхідні корисні поради.
Отримувати актуальну інформацію та технічну підтримку, а також оновлювати прошивки вам допомагає наша команда:

Олександр Ширков – керівництво проекту, перекладач, тестувальник.
Юрій Глушко – новинар, модератор сайту та форуму, відповідає на питання і вирішує проблеми;
Микола Полодюк – прошивки, файли, додатки, дає корисні поради;
Олексiй Тур – головний адміністратор та модератор сторінок MIUI у соціальних мережах, перекладач;
Григорій Iгнатов – головний менеджер з обслуговування клієнтів;
Максим Гiльгурт – веб-дизайн;
Олександр Струк– підтримка користувачів з програмних питань, тестер, спеціаліст по програмним багам та іншим несподіванкам;
Олександр Юрченко – підтримка користувачів з апаратних питань високого рiвня, технічний консалтiнг;
Сергiй Мялiцин– підтримка користувачів з сервiсних питань, технічний консалтiнг;
Олександр Цимбаленко – старший менеджер по роботi з корпоративними користувачами;
Команда спеціалістів з технiчних питань, перекладачi, модератори.

Кожного дня команда MIUI Ukraine докладає значних зусиль до популяризації MIUI та продукції компанiй з екосистеми Xiaomi в Україні, інформуванні
користувачів про технологічні і маркетингові новини компанії та підтримки українських користувачів.
Кожний покупець і шанувальник продукції Mi, який має питання по своїм пристроям чи стикається з труднощами у налаштуванні, може звернутися до авторизованого сервісного центру Mi Service Ukraine.  Обслуговування гарантійних випадків у наших клієнтів і покупців впродовж гарантійного терміну – безкоштовне.Види і розбіжності прошивок MIUI (стабільної, глобальної, девелоперської). Рос. Мова.

Про прошивку MIUI 9

Про прошивку MIUI 8

MIUI 10

На початку червня було анонсовано нову версію глобальної прошивки MIUI 10. Вона зазнала багато докорінних змін у порівнянні з попередньою.

Розглянемо основні з них.

По-перше, прошивка зазнала багато вдосконалень на програмному рівні. Ось список оптимізованих та нових функцій.

Як бачимо, багато процесів з обслуговування системи будуть відбуватися у фоновому режимі, як і у попередній прошивці. Окрім автоматичного видалення даних кешу, можливо керувати ними, обирати, які очищувати, які ні, задавати об’єм кешу, більше якого він не може накопичувати дані тощо.

Анонсовано нову файлову систему, динамічне розподілення в ній фрагментів файлів та їх дефрагментація у реальному часі. Це все повинно значно приcкорити роботу прошивки, а також її старт. Також бачимо прискорення Wi-Fi і передавання файлів.

Окрім цього у глобальній прошивці були оновлені додатки Музика, Браузер, Камера, Повідомлення та Google Play Market.

Ми вже бачили редизайн сторінки Останніх додатків. Чи стало зручніше користуватися нею, побачимо на реальній прошивці в роботі.

Прошивка оптимізована для жестів на повних екранах. Ними можна перемикатися між додатками, відкривати сторінки властивостей додатків, чи інші службові сторінки.

Редизайну зазнав додаток “Повідомлення”. В ньому покращено групування повідомлень за відправником, а також рейтинг кореспондентів. Ті з них, з якими ви спілкуєтесь частіше, відображаються вище, тому їх легше знайти і відносити бесіду. Також є рейтинг довіри до відправників для запобігання спаму.

Індія підключилася до Mi Video. Тепер індійським користувачам MIUI 10 є що послухати і подивитися. В Україні такого ще довго не буде з різних причин, але можливо знайдеться рішення у вигляді Google Play, чи іншого подібного сервісу, оскільки Яндекс музика заборонена.

Ще один приклад роботи додатків, що є в Індії, і не працюють у нас. В Україні питання банківського обслуговування, купівля залізничних, та авіа-квитків, а також онлайн-покупок можна робити за допомогою сторонніх додатків. Але сторонні додатки мають свій дизайн і до MIUI 10  відношення не мають. Централізованих сервісів, “з коробки” прошитих у MIUI у нас поки що немає.

Для сортування службових додатків у минулій прошивці був створений Mi-помічник, який дуже дратував українських користувачів. На щастя, ми знаємо, як його позбутися у девелоперських прошивках, але ,як бачимо, він отримує розвиток у новій версії прошивки.

Окрім Mi Video, у індійських шанувальників MIUI тепер є доступ і до музики. В Україні це вирішується тільки сторонніми сервісами.

І знову про SMS. Ми бачимо, що коди службових повідомлень можна копіювати одним натисканням кнопки, а залізничні білети відображаються зрозуміло. Щодо останнього, в нас це працює по-іншому, а копіювання кодів – корисно.

Також можна налаштувати для SMS та інших повідомлень звуки природи. Наприклад, для отримання SMS можна використовувати звук крапель води, кожного разу різний, а для видалення повідомлень – звук піску, тех кожного разу неповторний.

Тепер про камери. Додаток камера тепер не тільки може сканувати QR-коди, або штрих-коди, він шукає їх на зображення, або у реальному часі і висвітлює, якщо знайде. Це перший крок до функціоналу з футуристичних фільмів, де при погляді на етикетку товару, в інтерфейсі одразу спливає його ціна і де купити.

Завдяки штучному інтелекту, тепер, щоб отримати фото з розмитим заднім фоном, не треба мати подвійну камеру. Навіть з однією це можна зробити дуже гарно. Ось приклад на однокамерній системі.

Ба більше, це можна зробити і з селфі-знімком. Ось приклад розмиття заднього фону у поєднанні з новою функцією Beauty.

Ще одна нова “фішка”: Якщо ви не можете заснути, смартфон може вам допомогти. Тепер у прошивці є режим “Голос природи”. Ви можете увімкнути для себе шум океану, дощу, або лісу на п’ять хвилин. За цей час можна відволіктися від роботи і відпочити, або заснути.

Також можна налаштувати звуки природи для сповіщень про надходження повідомлень. При надходженні SMS смартфон буде видавати сигнал, схожий на звук краплі води. Кожен звук унікальний і разом вони створюють ритмічні композиції. При видаленні повідомлень буде лунати звук руху піску.

Ось ще одна порція новинок MIUI 10. Не забуваймо, що у новій версій прошивки є функція парування з пристроями “розумного” дому одним натисканням. Будемо сподіватися, що у кирилічній локалізації всі функції MIUI 10 будуть працювати також бездоганно.

Ми бажаємо вам приємного спілкування з оновленою прошивкою MIUI 10, глибоко вивчення всіх її функцій і успішного їх використання!

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.