MIUI Украина

Фан-сайт MIUI для Android пристроїв

Cайт пiдтримки MIUI в Українi

MIUI Україна – це офiцiйна українська спiльнота MIUI Global, що активно допомагає шанувальникам смарт-пристроїв та інших гаджетів познайомитись з продукцією компанії Xiaomi та отримати пiдтримку програмного забезпечення MIUI в Українi та за її межами.

Українці, які вже є власниками багатьох рiзноманiтних пристроїв, завдяки нашому проекту отримають регулярні оновлення MIUI, додатків та іншого програмного забезпечення, адаптованих iнструкцiй тощо. Також ми, за допомогою наших партнерів з усього свiту, надаємо кваліфіковану технічну домопогу.

Завдяки нашому проекту MIUI Ukraine та форуму, десятки тисяч користувачів гаджетів Xiaomi, LG, Samsung, Apple, Huawei, ZTE, Lenovo, HTC, Meizu, Oneplus  та багатьох iншiх, вже отримали необхідну інформацію, корисні поради.

Отримувати актуальну інформацію і технічну підтримку, а також оновлювати прошивки вам допомагає наша команда:

 • Олександр Ширков – керівництво проекту;
 • Юрій Глушко – керiвник департаменту новин, форуму;
 • Микола Полодюк – керiвник департаменту локалiзацiї;
 • Дмитро Лупiч – керiвник департаменту маркетингу та СММ;
 • Григорій Iгнатов – головний менеджер з обслуговування клієнтів, корисні поради;
 • Григорій Польовий – дизайн, корисні поради;
 • Александра Шепеленко – редактор, перекладач програмних продуктів Xiaomi;
 • Дмитро Пасічник – старший перекладач програмних продуктів Xiaomi;
 • Олександр Струк – керiвник департаменту підтримки користувачів з програмних питань;
 • Iгор Казнадiй – підтримка користувачів з апаратних питань високого рiвня, технічний консалтiнг, корисні поради;
 • Сергiй Мялiцин – підтримка користувачів з сервiсних питань, технічний консалтiнг, корисні поради;
 • Олександр Цимбаленко – старший менеджер по роботi з корпоративними користувачами;
 • Олександр Костенко – адмiнiстрування;
 • – Велика команда спеціалістів з технiчних питань, перекладачi, модератори

Кожного дня команда MIUI Ukraine докладає значних зусиль до популяризації MIUI та продукції Xiaomi в Україні, інформуванні користувачів про технологічні і маркетингові новини компанії та підтримки українських користувачів.

Кожний покупець і шанувальник продукції Mi, який має питання по своїм пристроям чи стикається з труднощами у налаштуванні, може звернутися до авторизованого сервісного центру Mi Service Ukraine (Київ, вул.Скляренко, 9, телефон: +38 (044) 503 35 81)  Обслуговування гарантійних випадків у наших клієнтів і покупців впродовж гарантійного терміну – безкоштовне.


Про прошивку MIUI 8

особливості прошивки MIUI 8

MIUI 8 Україна

MIUI  – це дуже зручний програмний комплекс, який зібрав в собі всі переваги популярних інтерфейсів операційних систем для мобільних пристроїв. Розглянемо найновішу версію прошивки MIUI, яка базується на операційній системі Android.

Спершу користувача зустрічає головний робочий стіл. Стиль іконок, шрифти, вигляд годинника оновлено, і виглядають вони сучасно і модно.

miui8-001 miui8-002

Відкриємо теку службових програм MIUI. Плаский і простий дизайн приваблює. У новій прошивці зовсім немає розмитих деталей і тіней.

Почнемо с вивчення кожного додатку, які допомагають нам працювати і розважатися з потужними смартфонами Mi.

Додаток Mi Account

Це центр керування головним акаунтом для смартфонів Mi. За допомогою акаунта можна керувати розумними пристроями Xiaomi, проводити фінансові операції (тільки для китайських користувачів), зберігати свої фотографії, нотатки, СМС-повідомлення у хмарному сховищі, а також розшукати свій смартфон, у випадку його крадіжки.

miui8-003

Додаток оновлення. За допомогою цієї програми можна оновлювати прошивки на нові версії автоматично, або вручну при встановленні іншого типу прошивки.

miui8-004

Додаток Годинник/Секундомір/Будильник

Можна поставити кілька будильників і запрограмувати їх поведінку згідно днів тижня, а також графік спрацювання.

miui8-005

Додаток Диктофон

За допомогою цього додатку можна записувати голос. Молодші моделі смартфонів не підтримують зовнішній мікрофон. але вбудований пише все дуже чітко. Записувати можна стільки треків інтерв’ю, скільки вистачить пам’яті чи заряду батареї. Під час запису інтерв’ю можна робити мітки у цікавих і важливих місцях, щоб потім було зручно їх знайти.

miui8-006 miui8-007 miui8-008

Додаток Файл Менеджер

Файл Менеджер – головний додаток для оперування файлами на смартфоні. Він дає доступ до файлової системи внутрішньої пам’яті і SD-карти. Якщо на смартфоні немає прав рут, деякі системні теки не будуть показані. Натомість на першій сторінці Файл менеджеру є зручна система коротких посилань на головні розділи по типам файлів і згідно популярності тек. Також на вкладці Останні можна побачити останні файли, що біли у користуванні, а на вкладці Пристрій – всю файлову систему.

miui8-009 miui8-1--001  miui8-1--002

Додаток Компас

Компас в MIUI – унікальний додаток. Він дозволяє не тільки побачити своє положення стосовно сторін світу, але й показати азімут. Для цього у режимі компасу смартфон треба підняти і направити камерою у бік сторони вашого руху. З’явиться зображення, на якому будуть дані вашого положення і азімут руху.

miui8-010 miui8-011

Додаток Відео

Додаток відео виглядає як Галерея, частиною якої він і є. У ньому можна побачити список альбомів, а в альбомах – галерею відеофайлів. Також можна подивитися відеофайли на хмарному сховищі Mi Cloud і скористатися функцією Mi Drop для передавання файлів із смарфтону на смартфон.

miui8-012

Додаток Пошта

Це повноцінний поштовий клієнт з безліччю функцій.

miui8-013

 Додаток Завантаження

Тут можна побачити і отримати швидкий доступ до файлів, які ви завантажили з Інтернету. Новий дизайн тут також відображається гарно.

miui8-014

Додаток Звіти

Дуже гарно виглядає у новому дизайні і додаток Звіти. Тут можна відправити свої зауваження щодо некоректної роботи того, чи іншого додатку чи сервісу. Система звітів розділена на розділи, тому, якщо у вас щось негаразд з камерою – пишіть розробникам у розділ Камера.

miui8-015

Додаток Теми

Найяскравіший додаток Теми, на жаль, неможливо локалізувати, тому що він є частиною китайського сайту тем для смартфонів і завантажується прямо звідти. Але інтерфейс додатку локалізовано. Теми можна обирати за популярністю, ціною і тематикою.

miui8-016

Додаток Мі пульт допоможе вам керувати усіма пристроями, які підтримують ІК керування, своїм смартфоном. В додатку вже є список найбільш часто вживаних пристроїв, але в нього можна додати і свій.
Screenshot_2016-06-21-22-02-22-711_com.duokan.phone.remotecontroller

Додаток FM радіо

За допомогою цього додатку можна слухати місцеві радіостанції (Не Інтернет радіо). У деяких моделей, які призначені виключно для китайського внутрішнього ринку (Mi 4C, Redmi 3pro, та інших, радіо може не працювати з локальними радіостанціями, цей баг виправлений в локалізованих прошивках.

Screenshot_2016-06-21-22-03-01-655_com.miui.fm

Додаток Калькулятор

Калькулятор зазнав багато змін. По-перше, доданий інженерний режим, по-друге, тепер калькулятор може рахувати проценти, по-третє, в нього вбудований конвертер валют (гривні поки що немає, українська фан-=спільнота працює над вирішенням цього питання).

Screenshot_2016-06-21-22-03-11-862_com.miui.calculator Screenshot_2016-06-21-22-03-25-165_com.miui.calculator

Додаток Сканер

Цей додаток сканує QR коди. Він вбудований в додаток Камера, тому можна використовувати Камеру чи Сканер на вибір.

Screenshot_2016-07-26-14-19-29-690_com.xiaomi.scanner Screenshot_2016-07-26-14-19-15-595_com.xiaomi.scanner

Але це ще не все. Сканер може сканувати візитки і заносити дані прямо у Контакти. Для цього треба навести сканер на візитку, обрати мову розпізнавання і отримати результат. Української мови поки що немає.

Screenshot_2016-07-26-14-05-00-661_com.xiaomi.scanner Screenshot_2016-07-26-14-05-18-943_com.android.contacts

Також сканер може сканувати документи. Але вибір мов ще менший. Тому для нас ця функція поки що не корисна.

Screenshot_2016-07-26-14-06-46-739_com.xiaomi.scanner

На цьому додатки Офісу вичерпані.

Подивимось на інші додатки, які нам пропонує MIUI 8.

 

далі буде…

© 2017 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!