Зустрічаймо MIUI 9! Новий дизайн, нові функції, блискавична швидкість

26 Липень 2017

Коментарі:

19
 Липень 26, 2017
 19

Сьогодні у Пекіні було презентовано нову версію прошивки MIUI під номером 9.

Коротко розглянемо її основні характеристики, які були оголошені на презентації.

У столичному конференц-центрі зібралися фани прошивки, офіційні особи і інші причетні до події люди.

Першими були оголошені факти про прошивку MIUI. Вона – це перший продукт, який був вироблений компанією Xiaomi, тоді софтверною майстернею, у серпні 2010 року.
Зараз ця прошивка працює на 2,8 мільярдах пристроїв користувачів з 142 країн світу 55 мовами, в тому числі, і українською завдяки, зокрема, і нашому ком’юніті.

Тож, що нового у черговій версії прошивки?

По-перше, це значне прискорення запуску додатків завдяки оптимізованому розподілу обчислювальних потоків.

Крім того, в новій прошивці обіцяють швидкий відгук на торкання і оптимізацію використання ресурсів процесора.

По-друге: реалізовано розподіл ресурсів з пріоритетом на додатки, що працюють і активні. Якщо раніше всі запущені додатки змагалися за ресурси, то найбльшу часину ресурсів будуть отримувати активні додатки.

Тим часом, додатки, що працюють на тлі, будуть отримувати однаковий розподіл процесорного часу і пам’яті з тих, що залишилися після насичення акивного додатку.

Також до списку оптимізації можна додати:

– критичну фонову оптимізацію (подробиці не розкриваються):
– контроль перевантаження ядер процесора;
– автоматичне очищення;
– нова файлова система (подробиці не розкриті);
– управління кешем;
– дефрагментація пам’яті у реальному часі;
– підвищення ефективності комунікації (подробиці не розкрито);
– прискорення бездротових комунікацій;

По-третє, покращено власні сервіси і додатки прошивки.

Універсальний пошук тепер може шукати і розподіляти фотографії за тегами, звіряючі їх з контекстом ваших повідомлень, листів чи спілкування у чатах і месенджерах.

Додаток Smart Assistant допоможе вам знайти будь-який файл, інформацію чи додаток на вашому смартфоні і у глобальній мережі.

Додаток Smart App launcher допоможе вам знайти необхідний додаток і запустити його, використовуючи інформацію з ваших повідомлень. Ця функція буде лише тільки у китайській версії прошивки. Якщо чесно, її сенс поки що не зовсім зрозумілий.

Ось всі основні зміни, які з’явилися на старті прошивки MIUI 9. Дуже скоро ми будемо докладно розглядати її, сподіваємось, вона скоро надійде до користувачів, і швидко вийде глобальна версія. Ми знаємо з первісного джерела, що зараз завершується робота по перекладу прошивки українською.

Сьогодні також було презентовано декілька пристроїв, в тому числі і смартфон Mi 5X, але про це – згодом. Свіжі новини про презентацію можна почитати на сайті офіційного ком’юніті шанувальників продукції Xiaomi та Розумного будинку MiJia в Україні.

Коментарі

 1. Юрко сказав:

  за графік виходу оновлень нічого не повідомляли?

  • Юрий сказав:

   ну ми ж писали вже і тут, і нас c.mi.ua

   спершу MI 6 redmi Note 4X
   потім MI 5, Mi MIX, Mi Note 2
   потім ще 10 моделей, невідомо яких, мабуть Mi 4, Redmi 4, Redmi note 4
   потім всі інші, невідомо як і коли.
   за логікою, будуть спершу флагмани, потім вищі цифри бюджетних лінійок, потім нижчі цифри і старі смартфони.

 2. Антон сказав:

  Коли mi band 3 не чути?

  • Юрий сказав:

   Так про нього й не йшлося. І так вже бендів цих повно. Amazfit Health – краще не вигадаеш. Навіть кардіограму робить 🙂

 3. Игорь сказав:

  Так і не зрозумів, що я отримаю важливого у miui 9. У мене і восьма літає… Яке поліпшення швидкості роботи?… Два вікна… А на біса вони на смартфоні?… Якісь космічні фішки типу дефрагментації взагалі ,як корові п’ята нога. Щось мені вже боязко за майбутнє цієї прошивки.

  • Юрий сказав:

   А що ви чекали? Розробники довели прошивку до відповідності новій системі Android 7, у якому теж мало що нового і корисного.

 4. Игорь сказав:

  Мало того, так ще й китайська більш функціональна, ніж глобальна. Якась дурна стратегія.

  • Юрий сказав:

   порахуйте, скільки китайців купують смартфони і скільки інших і одразу все стане зрозуміло. нічого особистого, тільки комерція і зиск.

 5. Игорь сказав:

  Так вони ж заявили про глобальну експансію. Де логіка і зиск?…

  • Юрий сказав:

   Логіка в тому, що все населення Америки – і малі, і старі і ненарождені для Китаю це населення шости провінцій з двадцяти двох. є сенс заморачуватися на такі дрібниці? сказати, якою мікроскопічною для них є Україна? Населення п’яти міст. Тому для комерції треба розвивати у першу чергу внутрішній ринок, де Сяомі не є першими, а потенціал є. До того ж, є багато сервісів у Китаї, які нам і не снилися. І з ними прошивки працюють, а нам це ніколи не буде потрібно.
   А міжнародна торгівля – це для того, щоб розвивати науку і виробництво, для чого потрібні патенти, для чого потрібно співпрацювати з іноземними виробниками, і для того, щоб назву цієї фірми знали у світі. І щоб продавати іноземцям побутову техніку.
   Тому міжнародний ринок – у другу чергу. Їм Індії вистачить для нарощування продажів ще на десять років. А там ще є вся Південно-східна Азія.
   Тут треба казати спасибі що вони повелися і вставили у глобальну версію українську мову, що їм зовсім не цікаво з точки зору ринку. Ну то ще й ми продавили за два роки постійного тиску :))
   Чекайте, все буде.

 6. Роман сказав:

  Добрый день!У меня MIUI Global 8.0 стабильная 8.0.3.0.0 все работает, нужно ли обновляться?Что будет если не обновляться?

  • Юрий сказав:

   ну написано же, что статья касается только тех, у кого китайские еженедельніе прошивки. Если все работает, не нужно искать добра от добра 🙂 просто останетесь на своей прошивке, ничего не изменится.

 7. Игорь сказав:

  Добрый день.
  Вопрос может не в тему, но: скажите пожалуйста меня достал загрузчик Xunlei. Как его удалить на х..н, задолбал…
  Спасибо

  • Юрий сказав:

   я проверить не могу, у меня он вырезан, но вот что советуют:

   Для тех кто не понял как отключить сервис Xunlei. Есть стандартное приложение “Загрузки”, заходим туда, затем выбираем настройки (три точки в правом верхнем углу), и там наконец отключаем xunlei. На всякий случай перегружаем.
   Если не поможет, пишите, поищем еще способы.

 8. Игорь. сказав:

  Юрий, пробовал- не помогает, и отписываться от привязки к аккаунту MI, и переустанавливал систему, не исчезает. Все бы не чего, он с…а блокирует гугл сервисы и все загрузки с плей маркета. Китайцы ушлые человечики, типа устанавливайте с MI store, мы хотим бабла, опять же готов и с китайского магазина устанавливать, пускай только русский или украинский сделают, на крайний случай английский и под нас адаптируют.
  А так в топку прошивки, хоть официальный,хоть нет. Если так и дальше пойдет- уйдет в топку телефон.
  За подсказку заранее спасибо.

  • Юрий сказав:

   китайці ничего никому не должні и делать ничего не будут. поставьте локализованную прошивку с miui.su или multirom.me или xiaomi.eu. они его вырезают, а переводы их официальные.

 9. Настя сказав:

  Здравствуйте!
  Помогите, пожалуйста, кто-небудь.
  На прошлой неделе в четверг прилелето обновление, установила, теперь не работает тач скрин (экран загорается, кнокпи вкл., громкости работают, включается камера), но на прикосновения к дисплею не реагирует. Что можно/нужно сделать?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.