13 Серпень 2015

Коментарі:

0
 Серпень 13, 2015
 0

Отже, сьогодні компанія Xiaomi презентувала нову версію MIUI.

Поки ще відомості про неї неповні і докладні огляди з’являться лише коли система прийде на смартфони (а це станеться буквально завтра), але деякі головні риси нової прошивки можна побачити вже сьогодні.

Перша особливість – це дизайн. У новій прошивці розробники передбачили можливість встановлювати схеми кольорів. Тепер цілком очевидно, будуть MIUI 7 для хлопців і для дівчат, а також для шанувальників строгого ділового стилю.

miui7-3

miui7-5

miui7-8

Крім того, у розпорядженні користувачів є майже 16 тисяч тем, які будуть доступні для безкоштовного скачування до 16 серпня. Для тих же, кому й цього буде мало, випущено спеціальний додаток MUSE, за допомогою якого можна створювати свої теми.

miui7-4

Головним елементом оформлення прошивки все ж є не картинка, а шрифт. У MIUI 7 до шрифтів підійшли ще більш ретельно, ніж у попередній прошивці. Тепер буде можливість використовувати чотири види шрифтів: стандартний, середній, великий, дуже великий. Всі вони ретельно накреслені і будуть відмінно сприйматися навіть користувачами із слабким зором. Також повністю перероблена схема розташування написів в прошивці, що додало їй свіжий і модний вигляд.

miui7-7

У Галереї з’явилася функція “Дитячий альбом”. Додаток автоматично розпізнає обличчя дитини, створює для кожного з них спеціальний альбом, куди копіюються всі фотографії з цією дитиною. Ці фотографії можуть використовуватися як заставка екрану блокування. Причому, при кожному блокуванні вони будуть змінюватися.

miui7-6

З’явився також “Дитячий режим”. Він дає можливість відключити доступ до додатків з платним контентом або віковими обмеженнями. Також він не дозволить дитині відправляти SMS або виконувати інші функції згідно налаштуванням або вбудованим профілям.

У новій прошивці є можливість створити аватар, який буде синхронізуватися з контактами всіх друзів. Тобто, можна зробити так, що різні групи абонентів будуть бачити різні аватари.

У новій прошивці розширені можливості роумінгу, додано декілька налаштувань цього режиму.

Швидкодія прошивки MIUI 7 збільшено на 30% і на 25% знижено енергоспоживання. Це стало можливим після того, як розробники проаналізували півтисячі популярних додатків і створили алгоритми для економії заряду і прискорення роботи прошивки.

MIUI 7 стане доступною буквально завтра. її можна буде встановити на наступні пристрої: Mi 2 / 2S, 3, 4, Mi Note, Redmi 2 / 2A і Redmi Note 3G / 4G. Представлений також сьогодні Redmi Note 2 вже вийшов з Android 5 MIUI 7.

Можна подякувати команді розробників MIUI, які зробили гарну роботу.

miui7-2

На презентації були також представлені фаблет Redmi Note 2 і роутер Mi Wi Fi Nano. Детальніше про ці пристрої можна прочитати на нашому форумі.

Русская версия
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!