13 Серпень 2015

Коментарі:

0
 Серпень 13, 2015
 0

Отже, сьогодні компанія Xiaomi презентувала нову версію MIUI.

Поки ще відомості про неї неповні і докладні огляди з’являться лише коли система прийде на смартфони (а це станеться буквально завтра), але деякі головні риси нової прошивки можна побачити вже сьогодні.

Перша особливість – це дизайн. У новій прошивці розробники передбачили можливість встановлювати схеми кольорів. Тепер цілком очевидно, будуть MIUI 7 для хлопців і для дівчат, а також для шанувальників строгого ділового стилю.

miui7-3

miui7-5

miui7-8

Крім того, у розпорядженні користувачів є майже 16 тисяч тем, які будуть доступні для безкоштовного скачування до 16 серпня. Для тих же, кому й цього буде мало, випущено спеціальний додаток MUSE, за допомогою якого можна створювати свої теми.

miui7-4

Головним елементом оформлення прошивки все ж є не картинка, а шрифт. У MIUI 7 до шрифтів підійшли ще більш ретельно, ніж у попередній прошивці. Тепер буде можливість використовувати чотири види шрифтів: стандартний, середній, великий, дуже великий. Всі вони ретельно накреслені і будуть відмінно сприйматися навіть користувачами із слабким зором. Також повністю перероблена схема розташування написів в прошивці, що додало їй свіжий і модний вигляд.

miui7-7

У Галереї з’явилася функція “Дитячий альбом”. Додаток автоматично розпізнає обличчя дитини, створює для кожного з них спеціальний альбом, куди копіюються всі фотографії з цією дитиною. Ці фотографії можуть використовуватися як заставка екрану блокування. Причому, при кожному блокуванні вони будуть змінюватися.

miui7-6

З’явився також “Дитячий режим”. Він дає можливість відключити доступ до додатків з платним контентом або віковими обмеженнями. Також він не дозволить дитині відправляти SMS або виконувати інші функції згідно налаштуванням або вбудованим профілям.

У новій прошивці є можливість створити аватар, який буде синхронізуватися з контактами всіх друзів. Тобто, можна зробити так, що різні групи абонентів будуть бачити різні аватари.

У новій прошивці розширені можливості роумінгу, додано декілька налаштувань цього режиму.

Швидкодія прошивки MIUI 7 збільшено на 30% і на 25% знижено енергоспоживання. Це стало можливим після того, як розробники проаналізували півтисячі популярних додатків і створили алгоритми для економії заряду і прискорення роботи прошивки.

MIUI 7 стане доступною буквально завтра. її можна буде встановити на наступні пристрої: Mi 2 / 2S, 3, 4, Mi Note, Redmi 2 / 2A і Redmi Note 3G / 4G. Представлений також сьогодні Redmi Note 2 вже вийшов з Android 5 MIUI 7.

Можна подякувати команді розробників MIUI, які зробили гарну роботу.

miui7-2

На презентації були також представлені фаблет Redmi Note 2 і роутер Mi Wi Fi Nano. Детальніше про ці пристрої можна прочитати на нашому форумі.

Русская версия

Итак, то, о чем так долго твердили поклонники самой популярной прошивки на основе ОС Андроид, свершилось. Компания Xiaomi представила новую версию MIUI.

Пока еще сведения о ней неполны и подробные обзоры появятся лишь когда система придет на смартфоны (а это случится буквально завтра), но некоторые главные черты новой прошивки можно увидеть уже сегодня.

Первая особенность – это дизайн. В новой прошивке разработчики предусмотрели возможность устанавливать цветовые схемы. Теперь вполне очевидно, будут MIUI 7 для парней и для девушек, а также для поклонников строгого делового стиля.

 

miui7-8
Кроме того, в распоряжении пользователей имеется почти 16 тысяч тем, которые будут доступны для бесплатного скачивания до 16 августа. Для тех же, кому и этого покажется мало, выпущено специальное приложение MUSE, с помощью которого можно создавать свои темы.

Главным элементом оформления прошивки все же является не картинка, а шрифт. В MIUI 7 к шрифтам подошли еще более тщательно, чем в предыдущей прошивке. Теперь будет возможность использовать четыре вида шрифтов: стандартный, средний, большой, очень большой. Все они тщательно отрисовываются и будут отлично восприниматься даже слабовидящими пользователями. Также полностью переработана схема расположения надписей в прошивке, что придало ей свежий и модный вид.

miui7-7

В Галерее появилась функция “Детский альбом”. Приложение автоматически распознает лицо ребенка, создает для каждого из них специальный альбом, куда копируются все фотографии с этим ребенком. Эти фотографии могут использоваться как заставка экрана блокировки. Причем, при каждой блокировке они будут меняться.

miui7-6

Появился также “Детский режим”. Он дает возможность отключить доступ к приложениям с платным контентом или возрастными ограничениями. Также он не позволит ребенкуо тправлять SMS или выполнять другие функции согласно настройкам или встроенным профилям.

miui7-5

В новой прошивке есть возможность создать аватар, который будет синхронизироваться с контактами всех  друзей. То есть, можно сделать так, что разные группы абонентов будут видеть различные аватары.

В новой прошивке расширены возможности роуминга, добавлено несколько настроек этого режима.

miui7-4

Быстродействие прошивки MIUI 7 увеличено на 30% и на 25% снижено энергопотребление. Это стало возможным после того, как разработчики проанализировали полтысячи популярных приложений и создали алгоритмы для экономии заряда и ускорения работы прошивки.

miui7-3

MIUI 7 станет доступной буквально завтра. ее можно будет установить на следующие устройства: Mi 2 / 2S, 3, 4, Mi Note, Redmi 2/2A и Redmi Note 3G/4G . Представленный также сегодня Redmi Note 2 уже вышел с Android 5 MIUI 7.

 

На презентации были также представлены фаблет Redmi Note 2  и роутер Mi Wi Fi Nano.   Подробнее об этих устройствах можно прочесть на нашем форуме.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.