26 Серпень 2019

Коментарі:

0
 Серпень 26, 2019
 0
Категорія: Новини

Незабаром буде презентовано оновлення лінійки Redmi Note. Нам обіцяють доволі потужні смартфони з видатними фотографічними можливостями.

Redmi Note 8 буде мати чотири модулі основної камери. Головний з них буде мати роздільну здатність 48 Мп. Виробником сенсора є Samsung.

Старша модель Redmi Note 8 pro також буде оснащена чотирма модулями основної камери, але головним стане новітній сенсор від Samsung ISOCELL GM2 з роздільною здатністю 64 Мп.

Щоб підігріти інтерес до нових пристроїв, маркетологи опублікували зразки знімків. Дійсно, є чому дивуватися. Фотографії дуже якісні як для смартфона.

І якщо вечірні знімки все ж залишаються “пластилиновими” при найбільшому наближенні, то світлини, зроблені при денному світлі дуже гарні.

Також тизери обіцяють нам 25-кратний зум. І наводять приклад світлини. Поки що незрозуміло, яким чином реалізується таке наближення оптичними способами, адже для цього потрібний довгий об’єктив і багато лінз, але поєднання оптичного збільшення у 3 рази і цифрового у 8 може дати ефект. Але, можливо, не такої якості, як очікують фанати фотографії.

Всі таємниці будуть розкриті вже за декілька днів. А ми знаємо, що ще приховує нова модель Redmi Note, але про це завтра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.