Знайомство з MIUI 9: фільтр сповіщень і новини від Google - де мій ліхтарик?

13 Вересень 2017

Коментарі:

0
 13 Вересня, 2017
 0

Нова прошивка MIUI 9 виявилась незвичною для багатьох користувачів. Але річ не в тому, що вона стала гірше. Деякі функції змінилися, деякі кнопки змінили своє розташування. Наприклад, найчастіше питання “Де мій ліхтарик?” легко вирішується – він “переїхав” на кнопку “Меню/Нещодавні додатки”. На заблокованому екрані її треба утримувати, доки ліхтарик не засвітиться, так як це було з кнопкою Додому.

А на кнопці Додому з’явився глобальний пошук Google і про нього ми поговоримо пізніше.

А зараз – про сортування сповіщень, яке з’явилося виключно у MIUI 9.

1.  Як це працює?

Спритний фільтр сповіщень з часом вивчатиме ваші звички залежно від вашого використання. Він  розділений на дві частини, важливі та несуттєві сповіщення. Всі незначні повідомлення з’являться в окремій теці.

MIUI 9 огляд

Система  близько вивчає вподобання користувача та відповідно реагує, щоб досягти кращої фільтрації.
Якщо користувач завжди натискає сповіщення, зазначене під неважливим сповіщенням, його буде видалено з неважливого списку сповіщень і воно потрапить у теку важливих.
Якщо користувач не натискає на важливе повідомлення певний проміжок часу, ці сповіщення будуть поміщені у список незначних повідомлень.

2. Як система ідентифікує важливе повідомлення?

Як згадувалося раніше, система реагує відповідно, виходячи з того, які сповіщення ви натискаєте. Сповіщення від програм безпеки, музики, пропущених викликів, SMS та коди підтвердження за замовчуванням є важливими. Вони будуть розглядатися як важливе повідомлення, незважаючи на те, що ви ніколи не натискаєте на них. Всі інші будуть фільтруватися залежно від вашої уваги до них.

3. Що робити, якщо повідомлення неправильно позначено?

Ви можете налаштувати сповіщення, отримане від окремих програм. Скажімо, повідомлення від певного додатка є важливим, але воно неправильно позначено та поміщено в теку неважливих сповіщень. Це можна виправити: просто проведіть пальцем вліво та позначте його важливим сповіщенням.
Ті самі дії можуть бути прийняті також у важливому повідомленні. Проведіть пальцем ліворуч і позначте його як небажане сповіщення.

4. Чи можна  вимкнути цю функцію?

Так, ви можете знайти параметр у Налаштування —> Сповіщення та рядок стану —> Папка сповіщень.

огляд MIUI 9 фан-спільнота MIUI в Україні

 

Тепер про Google. У глобальних прошивках MIUI 9 на кнопці Додому з’явився глобальний пошук від Google.

На основі вашого облікового запису Гугль надає вам найсвіжіші новини, та іншу інформацію на основі ваших пошукових запитів і вподобань. Ви можете вимкнути конкретну новину, і навіть тему і новини на цю тему не будуть вам показуватися.

Внизу екрану є три кнопки: Поточне, Майбутнє, Минуле.

У майбутнє, як зрозуміло, потрапляють оновлення тем, які вам цікаві.

Минуле показує вам історію вашого пошуку і пов’язану з цим інформацію.

Взагалі це можна назвати “Новини для мене” і використовувати, якщо треба раптово знайти сторінку чи інформацію, яку ви вже колись шукали чи відвідували.

А ліхтарик тепер працює на кнопці “Меню/Останні додатки”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.