Завтра Xiaomi презентує новинку бездротової зарядки

5 Вересень 2019

Коментарі:

0
 Вересень 5, 2019
 0
Категорія: Новини

Напередодні ери 5G, яка буде вимагати більше споживання енергії від пристроїв, основні бренди, що випускають портативну електроніку, стали перед викликом. І кожен виробник буде вирішувати цю проблему різними способами.

Xiaomi анонсувала нове рішення у швидкості бездротової зарядки.

Як наголосили маркетологи компанії, максимальна швидкість бездротової зарядки в пристроях Xiaomi, що будуть підтримувати 5G, складає 20 Вт. Вона анонсована для Mi 9 5G та Mi MIX 4 5G.

Перевагу в швидкості поки що має Huawei, який презентував швидкість 30 Вт, але цей пристрій для зарядки працює лише для Mate 30 Pro, але лише на 25 Вт.

На графіку, який оприлюднив віце-президент з розвитку Ван Тен, видно, що Xiaomi прогнозує ріст потужності бездротових зарядних пристроєв у порівнянні з дротовими (зелена лінія).

Що буде презентовано завтра, невідомо, але ходять чутки про великий килимок для миші, який одночасно є бездротовою зарядкою зі швидкістю, вищою за 20 Вт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.