Завтра Xiaomi презентує новий пристрій у Сингапурі

22 Липень 2015

Коментарі:

0
 22 Липня, 2015
 0

Напевно, саме 23 липня в Сінгапурі Xiaomi представить новий Redmi Note 2. Чергові загадки, які були викладені напередодні події, як би натякають на це повною мірою.

Перша: Вибрати більше задоволення?

xiaomi-launch-1

Це може говорити про більш потужний процесор, більшу кількість оперативної пам’яті, новий звуковий процесор. Але й про більший за розмірами смартфон.

Друга: Робити більш чіткий вибір?

xiaomi-launch-2

Тут як би все зрозуміло. Екран у наступного фаблету повинен мати гідну роздільність, на відміну від першого Redmi Note. А може, мова йде про камеру.

Третя: Вибирати з більшого?

xiaomi-launch-3

Теж натяк на щось, що має великий розмір і безліч функцій і опцій.

Загалом, якщо думати про те, що завтра в Сінгапурі представлять Redmi Note 2, то всі три загадки мають одну відповідь. А якщо ні, то тоді це знову може бути три пристрої. В числі яких може бути нова екшн-камера, мультиварка і навушники, скажімо.

Чекати залишилося зовсім недовго, завтра ми опублікуємо звіт про презентацію з докладними описами нових пристроїв від Xiaomi.

Русская версия

Наверное, именно 23 июля в Сингапуре Xiaomi представит новый Redmi Note 2. Очередные загадки, выложенные в преддверии события, как бы намекают на это в полной мере.

Первая: Выбрать большее удовольствие?

xiaomi-launch-1

Это может говорить о более мощном процессоре, большем количестве оперативной памяти, новом звуковом процессоре. Но и о большем по размерам смартфоне.

Вторая: Делать более четкий выбор?

xiaomi-launch-2

Здесь как бы все ясно. Экран у следующего фаблета должен иметь достойное разрешение, в отличие от изначального Redmi Note. А может, речь о камере.

Третья: Выбирать из большего?

xiaomi-launch-3

Тоже намек на нечто, обладающее большим размером и множеством функций и опций.

В общем, если думать о том, что завтра в Сингапуре представят Redmi Note 2, то все три загадки имеют один ответ. А если нет, то тогда это снова может быть три устройства. В числе которых может быть новая экшн-камера, мультиварка и наушники, скажем.

Ждать осталось совсем недолго, завтра мы опубликуем отчет о презентации с подробными описаниями новых устройств от Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.