Завтра Xiaomi презентує новий пристрій для дому

9 Червень 2015

Коментарі:

0
 Червень 9, 2015
 0

Компанія Xiaomi знову кличе всіх на презентацію свого пристрою або декількох пристроїв. Як завжди, маркетологи компанії перевірили креативність і кмітливість фанів і загадали їм загадки. І якщо головний плакат натякає на воду і пов’язаний з нею девайс, то наступні тизери безсумнівно вводять в оману.

xiaomi анонс пристрою

Тут, начебто, все зрозуміло. Але далі починаються реальні загадки.

xiaomi- new-product-water  xiaomi-new-product-smartphone xiaomi-new-product-2015

Ми бачимо “розумний” пристрій з властивостями комп’ютера, але який відноситься до побутової техніки, він швидкий, точний, володіє накопичувачем даних, вміє фотографувати і відтворювати відео.

Чесно сказати, все це схоже на смартфон, якщо тільки Xiaomi не зібралися презентувати океанську яхту із стересистемою і холодильником 🙂

Але у багатьох – інша думка. Вони все ж вважають, що це буде очищувач води. І навіть знайшли його концепт-арт. Сайт xiaomi.report вважає що він має виглядати так:

Mi water purifier

І один, і інший пристрій є в планах компанії, тому подивимося, що буде насправді, завтра.

Крім завтрашньої презентації важливо знати що Xiaomi не купує НТС, всупереч усталеним чутками (а шкода, потрібно сказати, НТС заклякли на місці).

Також компанія без зайвого шуму випустила стильну версію навушників Piston 3, присвячену конкурсу Voice of China. Ось як вони виглядають:

20154151476447

Я б купив, але у мене вже є Piston 3 🙂

І на закінчення – браслет Mi Band вивів Xiaomi на друге місце серед виробників, що випускають переносну електроніку. На першому місці – Fitbit, на третьому – Garmin. Правда, це ще на ринок не прийшов Apple зі своїм коштовним, але модним серед членів секти, годинником 🙂

От і все, що вам потрібно було знати про те, що там у Xiaomi на цьому тижні.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!