Завтра Xiaomi презентує новий пристрій для дому

9 Червень 2015

Коментарі:

0
 9 Червня, 2015
 0

Компанія Xiaomi знову кличе всіх на презентацію свого пристрою або декількох пристроїв. Як завжди, маркетологи компанії перевірили креативність і кмітливість фанів і загадали їм загадки. І якщо головний плакат натякає на воду і пов’язаний з нею девайс, то наступні тизери безсумнівно вводять в оману.

xiaomi анонс пристрою

Тут, начебто, все зрозуміло. Але далі починаються реальні загадки.

xiaomi- new-product-water  xiaomi-new-product-smartphone xiaomi-new-product-2015

Ми бачимо “розумний” пристрій з властивостями комп’ютера, але який відноситься до побутової техніки, він швидкий, точний, володіє накопичувачем даних, вміє фотографувати і відтворювати відео.

Чесно сказати, все це схоже на смартфон, якщо тільки Xiaomi не зібралися презентувати океанську яхту із стересистемою і холодильником 🙂

Але у багатьох – інша думка. Вони все ж вважають, що це буде очищувач води. І навіть знайшли його концепт-арт. Сайт xiaomi.report вважає що він має виглядати так:

Mi water purifier

І один, і інший пристрій є в планах компанії, тому подивимося, що буде насправді, завтра.

Крім завтрашньої презентації важливо знати що Xiaomi не купує НТС, всупереч усталеним чутками (а шкода, потрібно сказати, НТС заклякли на місці).

Також компанія без зайвого шуму випустила стильну версію навушників Piston 3, присвячену конкурсу Voice of China. Ось як вони виглядають:

20154151476447

Я б купив, але у мене вже є Piston 3 🙂

І на закінчення – браслет Mi Band вивів Xiaomi на друге місце серед виробників, що випускають переносну електроніку. На першому місці – Fitbit, на третьому – Garmin. Правда, це ще на ринок не прийшов Apple зі своїм коштовним, але модним серед членів секти, годинником 🙂

От і все, що вам потрібно було знати про те, що там у Xiaomi на цьому тижні.

Русская версия

Компания Xiaomi снова зовет всех на презентацию своего устройства или нескольких устройств. Как всегда, маркетологи компании проверили креативность и сообразительность фанов и загадали им загадки. И если главный плакат намекает на воду и связанный с ней девайс, то следующие тизеры явно вводят в заблуждение.

 

xiaomi анонс устройства

 

Здесь, вроде бы, все понятно. Но далее начинаются реальные загадки.

xiaomi-new-product-water xiaomi-new-product-smartphone xiaomi-new-product-2015

Мы видим “умное” устройство со свойствами компьютера, но относящееся к бытовой технике, быстрое, точное, обладающее накопителем данных, умеющее фотографировать и воспроизводить видео.

Честно сказать, все это похоже на смартфон, если только Xiaomi не собрались презентовать океанскую яхту 🙂

Но у  многих – иное мнение. Они все же считают, что это будет очиститель воды. И даже нашли его концепт-арт. Сайт xiaomi.report представляет его себе так:

Mi water purifier

 

И одно, и другое устройство имеются в планах компании, поэтому посмотрим, что будет на самом деле, завтра.

Кроме завтрашней презентации важно знать что Xiaomi не покупает НТС, вопреки устоявшимся слухам (а жаль, нужно сказать, НТС застоялись на месте).

Также компания без лишнего шума выпустила стильную версию наушников Piston 3, посвященную конкурсу Voice of China. Вот как они выглядят:

20154151476447

Я бы купил, но у меня уже есть Piston 3 🙂

И в заключение – браслет Mi Band вывел Xiaomi на второе место среди производителей, выпускающих носимую электронику. На первом месте – Fitbit, на третьем – Garmin. Правда, это еще на рынок не пришел Apple со своими дорогими ,но модными среди членов секты, часами 🙂

Вот и все, что вам нужно было знать о том, что там у Xiaomi на этой неделе.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.