Завтра Xiaomi презентує декілька нових пристроїв, серед яких Redmi Note 3

23 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 23, 2015
 0

За день до великої презентації Xiaomi стався ще один витік, який дав чітку відповідь на питання про назву одного з пристроїв. Також в нових тізерах менеджери компанії відкрили нові таємниці.

xiaomi001

По-перше, стала ві назва металевого фаблету, який називали Redni Note 2 pro. У Мережу витекли фотографії з репетиції презентації, де на екрані написано назву нового пристрою: Redmi Note 3.

xiaomi003

xiaomi006

Із зовнішнім виглядом пристрою, принаймні, з частиною його, ми вже знайомі, але він заслуговує того, щоб помилуватися на новий металевий фаблет Xiaomi ще раз.

Крім Redmi Note 3 вже кілька днів доступне зображення ще одного пристрою в металевому корпусі, різні ракурси якого в Інтернет викладає президент компанії Лінь Бінь.

xiaomi005

Судячи з розмірів, це, безсумнівно, . Оскільки в лінійці пристроїв Xiaomi присутній лише один , неважко здогадатися, що ми бачимо новий планшет Mi Pad 2.

Але й це ще не все. У черговому тізері представлено невідомий пристрій, яке має великі розміри (близькі до валізи), але в той же час, невелику вагу, яку в змозі однієї рукою нести дівчина. Що це, ми дізнаємося тільки завтра.

xiaomi004

І на додачу до всього, знову активно завирували чутки про “розумний” годинник Xiaomi. Потрібно сказати, що чутки ці курсують в Мережі вже майже рік. Мова в них йде про годинник на базі чіпсету Qualcomm S410, з 512 МБ оперативної і 4 ГБ вбудованої пам’яті. Крім того, годинник матиме 1,3-дюймовий сенсорний дисплей і датчик серцевого ритму.

Зображень цього пристрою ніде немає, є лише колажі фанатів.

Xiaomi-smartwatch1

В усякому разі, завтра всіх шанувальників продукції Xiaomi очікує насичений день. Ми разом з усіма чекаємо новин і звичайно ж, поділимося ними якомога швидше.

Тим часом, тиждень тому вийшла чергова стабільна глобальна прошивка MIUI 7 Global Beta ROM 5.11.12, яку тепер можна встановити на Mi Note Redmi Note 2, але про неї ми поговоримо після презентації.

xiaomi007

Русская версия

За день до большой презентации Xiaomi произошла еще одна утечка, которая дала четкий ответ на вопрос о названии одного из устройств. Также в новых тизерах менеджеры компании открыли новые тайны.

xiaomi001

Во-первых, стало известно название металлического фаблета, который называли Redni Note 2 pro. В Сеть утекли фотографии с репетиции презентации, где на экране написано название нового устройства: Redmi Note 3.

xiaomi003

xiaomi006

С внешним видом устройства, по крайней мере, с частью его, мы уже знакомы, но он заслуживает того, чтобы полюбоваться на новый металлический фаблет Xiaomi еще раз.

Кроме Redmi Note 3 уже несколько дней доступно изображение еще одного устройства в металлическом корпусе, разные ракурсы которого в Интернет выкладывает президент компании Линь Бинь.

xiaomi005

Судя по размерам, это, несомненно, планшет. Поскольку в линейке устройств Xiaomi присутствует лишь один планшет, нетрудно догадаться, что мы видим новый планшет Mi Pad 2.

Но и это еще не все. В очередном тизере представлено неизвестное устройство, которое обладает большими размерами (близкими к чемодану), но в то же время, небольшим весом, который в состоянии одной руки нести девушка. Что это, мы узнаем только завтра.

xiaomi004

И вдобавок ко всему, вновь активно забурлили слухи о “умных” часах Xiaomi. Нужно сказать, что слухи эти курсируют в Сети уже почти год. Речь в них идет о часах на базе чипсета Qualcomm S410, с 512 МБ оперативной и 4 ГБ встроенной памяти. Кроме того, часы будут иметь 1,3-дюймовый сенсорный дисплей и датчик сердечного ритма.

Изображений этого устройства нигде нет, есть лишь поделки фанатов.

Xiaomi-smartwatch1

В любом случае, завтра всех поклонников продукции Xiaomi ожидает насыщенный день. Мы вместе со всеми ждем новостей и конечно же, поделимся ними как можно быстрее.

Тем временем, неделю назад вышла очередная стабильная глобальная прошивка MIUI 7 Global Beta ROM 5.11.12, которую теперь можно установить на Mi Note Redmi Note 2, но о ней мы поговорим после презентации.

xiaomi007

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.