Завтра Xiaomi презентує декілька нових пристроїв, серед яких Redmi Note 3

23 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 23, 2015
 0

За день до великої презентації Xiaomi стався ще один витік, який дав чітку відповідь на питання про назву одного з пристроїв. Також в нових тізерах менеджери компанії відкрили нові таємниці.

xiaomi001

По-перше, стала ві назва металевого фаблету, який називали Redni Note 2 pro. У Мережу витекли фотографії з репетиції презентації, де на екрані написано назву нового пристрою: Redmi Note 3.

xiaomi003

xiaomi006

Із зовнішнім виглядом пристрою, принаймні, з частиною його, ми вже знайомі, але він заслуговує того, щоб помилуватися на новий металевий фаблет Xiaomi ще раз.

Крім Redmi Note 3 вже кілька днів доступне зображення ще одного пристрою в металевому корпусі, різні ракурси якого в Інтернет викладає президент компанії Лінь Бінь.

xiaomi005

Судячи з розмірів, це, безсумнівно, . Оскільки в лінійці пристроїв Xiaomi присутній лише один , неважко здогадатися, що ми бачимо новий планшет Mi Pad 2.

Але й це ще не все. У черговому тізері представлено невідомий пристрій, яке має великі розміри (близькі до валізи), але в той же час, невелику вагу, яку в змозі однієї рукою нести дівчина. Що це, ми дізнаємося тільки завтра.

xiaomi004

І на додачу до всього, знову активно завирували чутки про “розумний” годинник Xiaomi. Потрібно сказати, що чутки ці курсують в Мережі вже майже рік. Мова в них йде про годинник на базі чіпсету Qualcomm S410, з 512 МБ оперативної і 4 ГБ вбудованої пам’яті. Крім того, годинник матиме 1,3-дюймовий сенсорний дисплей і датчик серцевого ритму.

Зображень цього пристрою ніде немає, є лише колажі фанатів.

Xiaomi-smartwatch1

В усякому разі, завтра всіх шанувальників продукції Xiaomi очікує насичений день. Ми разом з усіма чекаємо новин і звичайно ж, поділимося ними якомога швидше.

Тим часом, тиждень тому вийшла чергова стабільна глобальна прошивка MIUI 7 Global Beta ROM 5.11.12, яку тепер можна встановити на Mi Note Redmi Note 2, але про неї ми поговоримо після презентації.

xiaomi007

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!