Завтра ми побачимо новий лептоп Xiaomi з 4G?

22 Грудень 2016

Коментарі:

0
 Грудень 22, 2016
 0

Компанія Xiaomi вирішила завершити цей рік черговою прем’єрою. Судячи з тизеру, це буде нова модель ноутбука. Він схожий на попередні моделі Xiaomi Air, але є у нього і своя родзинка. Як бачимо, цей лептоп підтримує зв’язок 4G.

140650i0x0ihsx7n236csz

Можно зробити висновок, що ноутбук має свій радіомодуль. Постачальником послуг Інтернету, судячи із зображення, буде China Mobile.

Чи можна буде змінити SIM картку на іншого оператора для інтернаціональних покупців, невідомо, про це ми, можливо, дізнаємося завтра.

Очікується, що серцем лептопу буде Intel i7-6700HQ, також ноутбук буде оснащений дискретною відеокартою, можливо, NVIDIA GTX 960m, до 16 ГБ оперативної пам’яті і SSD диск на 512 ГБ.

І ще одна корисна новинка.

Всі пам’ятають славнозвісну кулькову ручку MiJia, яку було випущено для презентації, але вона так сподобалася покупцям, що пішла у серію.

Її відмінностями є якісний пластиковий корпус, дуже зручний для хвату і помірно легкий для комфортного писання, і чорнильний вузол преміум-класу.

Японські чорнила Mikuni, якими комплектуються швейцарські ручки і японські ручки Uni від Mitsubishi швидко сохнуть, але не висихають у контейнері. До того ж, кулька зхроблена з одного з найтвердіших матеріалів у світі – карбіду вольфраму.

w9l0WjB_XuI

jWu3yRAP6eM

dE07flZW9Uc

Щоб не шукати чорнила, MiJia пропонує набір з трьох картриджів.

Незабаром вони з’являться і у магазинах компанії Сяомі Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.