Завтра буде презентовано новий модельний ряд смартфонів Mi

20 Червень 2019

Коментарі:

0
 20 Червня, 2019
 0
Категорія: Новини

Уважні шанувальники продукції компанії Xiaomi знають про те, що пекінський гігант придбав компанію Meitu, що випускала лакшері-смартфони з просунутими технологіями селфі-камер.

Тепер, очевидно, прийшов час для продуктів цієї кооперації з’явитися на сцені.

Тизер, що опублікували блогери, свідчить про те, що невдовзі ми можемо чекати на смартфон Xiaomi під брендом Meitu. Особливістю цього пристрою є модуль камер, що обертається.

Таким чином, основна потужна камера, що складається з трьох модулів, може стати селфі-камерою небаченої якості. При цьому екран залишиться без будь-яких отворів чи вирізів.

Лей Цзюнь написав у своєму мікроблозі, що завтра очікується презентація “нової серії” смартфонів Mi.

А кілька днів тому на сайті сертифікаційного центру TENAA з’явилися відомості про два смартфони під назвами Mi CC9 та Mi CC9e. Виглядають вони так:

При цьому зазначено, що Mi CC9 буде побудований на процесорній системі Snapdragon 730, а молодша модель – на Snapdragon 712. обидва смартфони будуть оснащені акумулятором ємністю 4000 мАг з швидкою зарядкою 18 Вт.

Чи буде це новий продукт Meitu, чи нові модифікації Redmi K20 – невідомо. Все стане зрозуміло після оприлюднення матеріалів презентації. Тому чекаємо на новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.