Завершився третій тиждень конкурсу Міс Мі Банні

23 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 23, 2015
 0

Конкурс, організований офіційним українським фан-сайтом MIUI та магазином Xiaomi.ua, присвячений дівчинам і кролю Mi Bunny, продовжується. Залишився останній тиждень боротьби за місце у фіналі для шанувальниць MIUI і їх шанувальників.

Минулого тижня боротьба була безкомпромісна, усі учасниці покликали на допомогу друзів, і навіть неіснуючих користувачів. Але, незважаючи на це, модераторам форуму вдалося встановити істину і оголосити ще двох фіналісток.

За результатами голосування користувачів форуму у фінал вийшла Юлія з Дніпропетровську.

Другу дівчину повинно було обрати жюрі, але вона і без цього отримала потрібну кількість голосів. Це Аліна з Києва з патріотичним Mi Bunny.

Новий раунд конкурсу почався. Адміни форуму зробили правила ще більш жорсткими, до того ж, на усіх, хто бажає зарєєструватися, чакає невелика вікторина на тему історії і сьогодення компанії Xiaomi і її продукції.

Чекаємо на переможниць цього тижня і яскравого фіналу.

Русская версия

Закончилась третья неделя конкурса МИсс Mi Bunny, организованного официальным фан-сайтом MIUI в Украине и магазином Xiaomi.ua. В предпоследнюю неделю борьба между участницами обострилась до предела. В голосовании применялись различные примемы, причем, не всегда чистые.
Девушки привлекли к голосованиям своих друзей и даже ботов, но бдительность администраторов форума позволила восстановить справедливость. В финал вышла Юлия из Днепропетровска я усатым Ми Банни.
Вторую финалистку должно было назвать жюри, но Алина из Киева и так набрала достаточное количество голосов и стала шестой участницей финала.

Новый раунд конкурса стартовал. Администрация форума еще больше ужесточила правила. Новых пользователей форума, в частности, ожидает небольшая викторина по истории компании Xiaomi и ее продуктов.

Пожелаем удачи новым участницам и ветеранкам конкурса, не теряющим надежды победить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.