Завершився другий тиждень конкурсу Міс Мі Bunny

16 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 16, 2015
 0

Все ближче Міжнародний жіночий день, який завершиться конкурс офіційного фан-сайту MIUI в Україні і магазину Xiaomi.ua Міс Мі Bunny.
Нагадаємо, для того, щоб прийняти участь і потенційно перемогти, треба сфотографуватися з кролем Mi Bunny і запостити світлину на наш форум. Там друзі, подружки і інші користувачі залайкають фото і дадуть шанс увійти до фіналу. А у фіналі… Про це усі дізнаються коли він настане 🙂

Щойно закінчився другий тиждень конкурсу і ми маємо ще двох фіналісток, одну з яких обрали користувачі форуму, а другу – допомогло обрати журі, як і вказано в умовах конкурсу.

Зустрічайте фіналісток:

Ірина з Хмельницького. Її поява на форумі співпала з шаленою кількістю зареєстрованих юзерів, що породило чутки про ботів. Але усі вони були коректно зареєстровані, і з їх появою значно збільшилась кількість лайків і у інших учасниць, тому усі голоси були зараховані.

Друга фіналістка минулого тижня вже приймала участь у конкурсі у першому тижні, але до фіналу не потрапила, незважаючи на креативний підхід, старанність і гарну роботу стиліста. І ось на цьому тижні вона таки досягла мети і буде боротися за головні призи.

Звуть її Марія, вона з Києва.

Як і минулого тижня, усі учасниці, які не потрапили до фіналу, можуть знову запостити свої фотографії і сподіватися на велику кількість лайків, тим більше, що юзерів у нас значно побільшало.

Побажаємо усім перемоги, і продовжуємо лайкати наших красунь на офіційному фан-форумі MIUI в Україні!

Русская версия

Завершилась вторая неделя конкурса официального фан-сайта MIUI в Украине и магазина Xiaomi.ua под названием Мисс Mi Bunny.

Напомним, чтобы принять участие в конкурсе, девушкам нужно было сфотографироваться с кроликом Mi и запостить фотографию на официальном фан-форуме MIUI в Украине.

Встречаем финалисток второй недели конкурса.

Это Ирина из Хмельницкого. Ее появление на форуме совпало с взрывной активностью пользователей, что сразу же вызвало разговоры о ботах, хакерах и пришельцах с Марса. Администрация проверила все регистрации – они вполне корректны. К тому же, с появлением большого количества юзеров, увеличилось и количество лайков у участниц. Поэтому все голоса были признаны, что и принесло Ирине победу.

Вторая участница финала лидировала до массовой регистрации, к тому же, на нее пал выбор жюри, оценившего креативность и отличную работу стилиста и художника. Мария из Киева уже принимала участие в конкурсе Мисс Mi Bunny в первую неделю, но тогда удача ей не улыбнулась. И теперь она в финале поборется за главный приз.

Конкурс продолжается и набирает обороты. Все участницы предыдущих недель, не прошедшие в финал, могут снова принять участие в отборе третьей недели.

Завершится конкурс 8 марта.

Приглашаем всех ценителей женской красоты и любителей MIUI голосовать за наших красавиц и выбрать достойную королеву для Mi Bunny :))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.