Завершився другий тиждень конкурсу Міс Мі Bunny

16 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 16, 2015
 0

Все ближче Міжнародний жіночий день, який завершиться конкурс офіційного фан-сайту MIUI в Україні і магазину Xiaomi.ua Міс Мі Bunny.
Нагадаємо, для того, щоб прийняти участь і потенційно перемогти, треба сфотографуватися з кролем Mi Bunny і запостити світлину на наш форум. Там друзі, подружки і інші користувачі залайкають фото і дадуть шанс увійти до фіналу. А у фіналі… Про це усі дізнаються коли він настане 🙂

Щойно закінчився другий тиждень конкурсу і ми маємо ще двох фіналісток, одну з яких обрали користувачі форуму, а другу – допомогло обрати журі, як і вказано в умовах конкурсу.

Зустрічайте фіналісток:

Ірина з Хмельницького. Її поява на форумі співпала з шаленою кількістю зареєстрованих юзерів, що породило чутки про ботів. Але усі вони були коректно зареєстровані, і з їх появою значно збільшилась кількість лайків і у інших учасниць, тому усі голоси були зараховані.

Друга фіналістка минулого тижня вже приймала участь у конкурсі у першому тижні, але до фіналу не потрапила, незважаючи на креативний підхід, старанність і гарну роботу стиліста. І ось на цьому тижні вона таки досягла мети і буде боротися за головні призи.

Звуть її Марія, вона з Києва.

Як і минулого тижня, усі учасниці, які не потрапили до фіналу, можуть знову запостити свої фотографії і сподіватися на велику кількість лайків, тим більше, що юзерів у нас значно побільшало.

Побажаємо усім перемоги, і продовжуємо лайкати наших красунь на офіційному фан-форумі MIUI в Україні!

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!