Загадковий новий пристрій Xiaomi з'явиться цього тижня

9 Березень 2015

Коментарі:

0
 9 Березня, 2015
 0

Компанія Xiaomi продовжує презентувати нові пристрої. 12 березня лідер китайскої мікроелектронної промисловості запланував презентацію Redmi 2 і Mi Pad на індійському ринку. Але у серії малюнків, що, як завжди, анонсують цю подію, є натяк і на якийсь новий пристрій.

У цій таблиці мова йде про щось нове, яке працює на ядрах Cortex і має функцію швидкої зарядки. Зараз цим характеристикам відповідає, наприклад, процесорна система Snapdragon 410. До того ж, приймаючи до уваги інші слова і фрази, можна зробити висновок, що мова йде про дешевий новий планшет з діагоналлю екрану 9,2 дюйми і таємничою “Легкою” системою Android. Можливо, мова йде про платформу Google One. Якщо так, то можна зробити висновок і про ціну пристрою: вона не може перевищувати 100 доларів.

Чекати залишилось недовго, у четвер інтрига розкриється.

Русская версия

Xiaomi продолжает радовать поклонников своей продукции новыми устройствами, презентации которых происходят буквально каждую неделю с начала года. Вот и на четверг этой недели намечена презентация Redmi 2 и Mi Pad на индийском рынке, однако, картинки, которыми, как обычно, сопровождаются презентации, намекают на некое новое устройство.

Из слов и фраз, складывающихся в кроссворд. можно узнать, что “новое устройство” будет основано на SoC на ядрах Cortex с функцией Quickcharging. Такими характеристиками, к примеру, обладает Snapdragon 410, который Xiaomi использовали в своих флагманах этого года.

Другие слова и фразы однозначно намекают на планшет. Известна даже диагональ экрана – 9,2 дюйма. Также речсь идет о некоей “легкой” системе Андроид. Скорее всего, имеется в виду платформа Google One, о готовности примкнуть к которой Xiaomi неоднократно заявляла. Если принять это допущение ,то можно оценить и стоимость нового устройства – она не должна превышать 100 долларов.

Если собрать все воедино, получается вполне заманчивое предложение. Нам же остается лишь дождаться четверга и самим увидеть что представит Xiaomi на этот раз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.