За два дні з моменту презентації замовили вже 17 мільйонів Redmi 2

6 Січень 2015

Коментарі:

0
 6 Січня, 2015
 0

Мабуть, Лей Цзюн поставив дуже невелику норму продажу пристроїв Xiaomi на цей рік. Як ми знаємо, цифра була 100 мільонів. Якщо так, то за два дні після Нового року план виконано майже на 20%. Невдовзі після презентації нового смартфону Redmi 2, на сайті QQ зареєстровано 17 мільйонів попередніх запитів на придбання пристрою.

Старт продажу починається з 9 січня. Але спочатку магазини повинні відвантажити замовникам цю неймовірну кількість. Побачимо що покажуть підсумки продажу першого тижня і першого місяця, але попередній підсумок вражає. Це є рекордом не тільки для усіх виробників електронної техніки, але й для Xiaomi. Раніше подібного успіху досягав лише Redmi Note, на який перед продажем було заявлено 15 мільйонів замовлень.

На нас ще чекає презентація нового флагмана. Але там, враховуючи чималеньку ціну, будуть зовсім інші результати.

Русская версия

Пока мы тут собираемся встречать Рождество ( с чем наш коллектив поздравляет Вас), предзаказ на смартфон Xiaomi Redmi 2 за двое суток достиг цифры 17 миллионов. Это рекорд не только для всех производителей смартфонов, но и для самой Xiaomi. На втором месте по предварительным запросам стоит Redmi Note с результатом 15 миллионов.

Старт открытых продаж Redmi 2 намечен на 9 января. С этого дня магазины ( в частности, QQ, на котором и зарегистрирована рекордная цифра) начнут отгрузку всех заказанных смартфонов.

Похоже всего за 5 дней нового года Лэю Цзюну удалось выполнить план по продаже смартфонов почти на 20 %, ведь на этот год он планировал цифру 100 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.