З'явилися прошивки на Android 10 для Poco F1, Mi 6/8, Redmi 5 Plus/Note 5. Не для всіх!

9 Вересень 2019

Коментарі:

0
 9 Вересня, 2019
 0
Категорія: Новини

І жодна з них не є MIUI.

Нарешті настав час нової версії ОС Android.

Офіційно стабільний Android 10 доступний на пристроях Google Pixel, Essential Phone та Xiaomi Redmi K20 Pro, в той час як бета-версії можна знайти для OnePlus 7 і OnePlus 7 Pro. Samsung тестує оновлення з OneUI 2.0 для процесорних систем Snapdragon і Exynos для Samsung Galaxy S10 і Samsung Galaxy Note 10. Вихідний код нової версії вже готовий і доступний на AOSP. Це означає, що ентузіасти вже почали розробку кастомних прошивок. Зокрема, прошивка для ASUS ZenFone Max Pro M1 практично не має помилок. Шанувальники Xiaomi теж не сидять склавши руки, і роблять порти прошивок на пристрої пекінської компанії.

На жаль, ці прошивки – не MIUI. Майстри з xda-developers.com розробили популярні прошивки на основі Android 10 для Xiaomi POCO F1, Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi 8 та Xiaomi Redmi Note 5.

Poco F1 отримує неофіційну версію ОС Android 10 у вигляді прошивки Potato Open Sauce Project (POSP).
Цей реліз не є стабільним, тому що за відгуками ентузіастів, не працює сканер відбитків пальців, є проблеми з оперативною пам’яттю і працюють не всі функції системи, але це тільки альфа-версія, тому програмісти обіцяють, що з часом все запрацює.

POSP на базі Android 10 для Xiaomi Poco F1 || Форуми Poco F1 XDA

POSP також доступний для Xiaomi Redmi Note 5 (Індія) / Xiaomi Redmi 5 Plus (Global). Ця збірка також є альфа-версією, тому користуватися нею треба обережно – не навантажувати смартфони важкими задачами, тому що є певні проблеми з перегрівом. Сканер відбитків пальців також працює не завжди коректно.

POSP на базі Android 10 для Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi 5 Plus
Форуми Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi 5 Plus XDA

Xiaomi Mi 6 отримав Android 10 на популярній прошивці LineageOS 17. Єдина помічена помилка – це робота Bluetooth, але все інше працює нормально.

LineageOS 17 для Xiaomi Mi 6 || Xiaomi Mi 6 Форуми XDA

Для Xiaomi Mi 8 майстри портували прошивку Pixel3 ROM на базі Android 10. В цій прошивці можуть бути проблеми з розпізнаванням обличчя та Google Camera.

Pixel3 ROM для Xiaomi Mi 8 || Xiaomi Mi 8 Форуми XDA

Увага! Всі посилання і інструкції за ними призначені для досвідчених користувачів. Не намагайтесь прошити їх на свої повсякденні робочі смартфони, тому що прошивки недосконалі і зроблені тільки заради ознайомлення з новою оперативною системою Андроїд!

Ані MIUI.UA, ані форум Xda-developers.com не несе відповідальності за можливу шкоду від прошивки неофіційних прошивок на смартфони Xiaomi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.