З'явився англомовний додаток для розблокування Mi-смартфонів

4 Лютий 2016

Коментарі:

0
 Лютий 4, 2016
 0

Ситуація із заблокованим бутлоадером, яка розширюється на більшу кількість пристроїв, злегка полегшилася після випуску розробниками англомовного додатку.

Всі нові пристрої Mi 4c, Redmi Note 3, Mi Note Pro і Redmi 3 випускаються із заблокованим лоадером. На думку розробників MIUI, це поліпшує захищеність смартфонів від несанкціонованого втручання або встановлення сторонніх додатків, здатних порушити роботу прошивки. До того ж, до цих пристроїв прив’язані деякі сервіси, що полегшують життя користувачам.

Однак, розробники залишили юзерам можливість розблокувати свої смартфони. Для цього потрібно заповнити форму на спеціальному сайті, ввівши дані свого Mi-аккаунта і почекати результату протягом декількох тижнів. Якщо користувач має хорошу карму на офіційному форумі MIUI, активно там спілкується, має медалі та інші внутріфорумні відзнаки, то у нього є високий шанс отримати код розблокування.

Головною проблемою була відсутність додатку на зрозумілій мові. І ось з’явилася англійська версія програми.

Однак, компанія Xiaomi попереджає всіх бажаючих розблокувати свої телефони:

1. Розблокувавши смартфон, ви погоджуєтеся з тим, що вносите зміни в систему, і вони можуть нашкодити системі і порушити її роботу.

2. Після розблокування пристрій стає вразливим до зовнішніх і внутрішніх порушень безпеки, ви можете втратити свої дані або зробити їх доступними для інших.

3. Після розблокування смартфона ви втрачаєте можливість користуватися сервісами “Знайти телефон” і деякими іншими з числа наданих Mi-аккаунтом.

4. Розблокувавши смартфон, ви більше не будете отримувати регулярні оновлення прошивки MIUI у відповідній програмі.

5. Гарантія продавця вважається такою, що втратила силу.

Зважте всі переваги і недоліки розблокованого завантажувача, перш, ніж подавати заявку на розблокування.

Для установки нових локалізованих прошивок звертайтеся до сертифікованого сервіс-центру, якщо ви маєте гарантію від локального продавця.

Для розблокування, встановіть програму MiFlashUnlock_1.1.0121.1-en. І заповніть форму на сайті .

miui-unlock2

Компанія “Сяомі Україна” настійно рекомендує своїм покупцям звертатися до сервісних центрів для установки актуальних прошивок в рамках гарантійного обслуговування. Користувачі, що купили смартфони Xiaomi в інших магазинах також можуть скористатися цією послугою за гроші.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!