25 Грудень 2017

Коментарі:

10
 Грудень 25, 2017
 10
Категорія: Новини

Офіційна спільнота українських шанувальників MIUI вітає всіх з вчасним Різдвом.  А також атеїстів з першим днем, коли додається час дня, язичників з Днем народження Нескореного Сонця. Саме цього дня все людство святкує день світла, добра і сімейного затишку, адже родина – це головне в житті людини.

І наша родина шанувальників MIUI і продукції Xiaomi за минулий рік дуже багато отримала, зросла і стала міцнішою. З’явилися нові сервісні центри, завдяки нашому партнеру, компанії NIS, з нашою допомогою став можливим вчасний випуск української мови в глобальній прошивці MIUI 9, ми намагалися вчасно реагувати на всі нові вироби, зокрема, смартфони, що з’являлися в асортименті українських магазинів.

Ми відповіли на тисячі питань і розв’язали тисячі проблем, навіть без звернень до сервісу.

Цього року ми отримали ще одну спільноту для обговорення інших продуктів екосистеми Xiaomi та розумного дому MiJia, і кількість її учасників росте.

Ми проводили конкурси і офлайн-зустрічі, намагалися ознайомити вас з усіма новинами щодо смартфонів Mi та прошивки MIUI.

Тепер, коли Сонце повернуло на весну, ми обговорюємо плани на наступний рік, і, вірте, він буде цікавий і насичений подіями.

Наш невеликий колектив бажає всім вам здоров’я, миру, злагоди і добробуту в ваших родинах. Окремі побажання здоров’я і міцності духу нашим захисникам, завдяки яким ми святкуємо цей вечір у мирі.

Все буде гарно! Щасливих свят!

Коментарі

 1. Megavitt сказав:

  Много говорите… Когда Обнова будет на Mi5s???!!! Родина… Спiльнота… А мы кто??? Не получившие вашего MIUI9… Хотите что бы мы считали себя семьёй Xiaomi? А вы нас считаете таковыми???

  • Юрий сказав:

   Сяомі у Китаї, шановний. А ми тут теж багато чого не отримали. Але те, що отримуємо, робимо зрозумілим.
   Не подобається – ваша справа, а ми робимо свою.

 2. Руслан сказав:

  Дякую і Вам Бажаю!

 3. Сергей сказав:

  Много пустых обещаний еще с октября 2017 г. Обновления MIUI 9 для MI 4 до сих пор нет . Производитель не отвечает за свои слова.

 4. Сергей сказав:

  Речь идет о стабильной прошивке . А так называемую девелоперскую производитель предлагает испытывать простым пользователям на свой страх и риск . тем самым экономя свои средства .

 5. Сергій сказав:

  Дякую, і вас зі святом.. Мені сьогодні прийшло на redmi note 4 mtk miui 9. Правда на 6 андроїді.
  PS. В мене починаючи з MIUI 8.5.3.0 телефон показує в графіку що він постійно в режимі пробудження. Думав з оновленням зміниться, але ні. Може ви підкажете в ому може бути проблема7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.