Якісна механічна клавіатура від Xiaomi

19 Жовтень 2016

Коментарі:

2
 19 Жовтня, 2016
 2

Що ще можна було чекати після випуску ноутбуку і  килимка для миші від компанії Xiaomi? Звичайно, або миші, або клавіатури. З мишею. поки що питання не вирішено, а ось Mi клавіатура з’явилася на краудфандінговій платформі.

img (7) img (8) img

Розглянемо її поближче. Клавіатура доволі аскетична, вона має 87 клавіш, у число яких не входить нумпед і клавіша нумлок, а також усілякі мультимедійні клавіши. Нічого зайвого.

До великих плюсів клавіатури треба віднести те, що клавіши в ній механічні, тобто, вона буде служити довго і її можна використовувати як ігрову. Вона також стане у нагоді дуже нервовим користувачам, які люблять ковбасити по клавішам.

Mi клавіатура має металічний корпус, вироблений з алюмінію. Клавіши зроблені з якісного ABS пластику.

img (6) img (3) img (4)

Кут нахилу клавіатури складає 6 градусів, що зручно і звично. але, мабуть, головною фішкою нового пристрою є розумна підсвітка клавіш. Підсвітка може бути білого кольору (6500 К), а також помаранчевого. Управляє режимами клавіатури 32-бітний чіп архітектури ARM з частотою 1 кГц .

img (5) img (2)

 

Пристрій приєднується до інших гаджетів стандартним кабелем USB-microUSB.

Для бекерів клавіатура Mi коштує 45 доларів. Як зміниться ціна у торгових мережах, побачимо у листопаді, коли почнеться офіційний продаж пристрою.

 

Коментарі

  1. vitkit сказав:

    1 кГц???

    • Юрий сказав:

      Я не силен в китайском, но нарисована микросхема, написано ARM и указано 1000 Гц. За что купил, за то и продаю. А зачем клавиатуре проц 4 ГГц?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.