Які моделі смартфонів зможуть оновитися до MIUI 9 та Android Nougat

5 Липень 2017

Коментарі:

18
 5 Липня, 2017
 18

Про те, що Xiaomi незабаром планує почати закрите бета-тестування MIUI 9, ми вже повідомляли. Тут і без інсайдерів інформації вдосталь. І те, що у порівнянні з MIUI 8 очікується ряд поліпшень та нововведень, теж мабуть нікого не дивує. Інакше, навіщо було город городити? Найбільше ж цікавості у користувачів викликають списки підтримуваних новою оболонкою пристроїв. Звісно, кожен шукає там свого улюбленця. І, коли не знаходить, його вже не дуже тішить примітка, що розробники працюють не покладаючи рук, і ці списки будуть ще оновлюватись.

Тим часом Xiaomi зголошується оновити до Android Nougat в цілому 14 пристроїв. До числа обраних (на сьогоднішній день) увійшли Xiaomi Mi5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi4c, Mi4s, Mi Note, Mi Note 2, Mi MIX, Mi Max і Redmi Note 4X. Всі ці моделі отримають апдейт до “сімки”.

У списку також згадуються смартфони, на які прийде оновлення до Android 7.1 Nougat, і це – Xiaomi Mi6, Mi Max 2, Mi 5C і Redmi 4X.

Ряд пристроїв не увійшли до цього переліку обраних, наприклад той же Redmi Note 3 та Redmi Note 4. Очікується, що всі наступні новинки будуть поставлятися з попередньо встановленою Android 7.0 і згодом отримають апдейт до Android 8.0.

Коментарі

 1. Юрко сказав:

  А можна весь список?
  Ті що отримають і ті що 100% ні!

  • Юрий сказав:

   Це офіційна інформація на даний час. Більше немає. За досвідом можна сказати, що MIUI 9 отримають всі, окрім, можливо, Redmi 1S, Mi 2. А з Андроїдом невідомо, але повинні його отримати всі, починаючі з третьої лінійки, можливо, окрім Мі 3. Це моє припущення.

   • Юрко сказав:

    Бачив ще такє: “Устройствам, не попавшим в список, стоит ожидать апдейта фирменного лаунчера MIUI 9, который получит некоторые новшества Android 7.0 Nougat.”

 2. Megavitt сказав:

  Уже все производители (или почти все) об’явили о выходе стабильних версий прошивок семерки для своих моделей. А мы ждем…….

  • Юрий сказав:

   а чего ждем? топовые модели уже получили месяц назад. как и у всех. никто не обновляет бюджетную линейку в первую очередь.

   • Валера сказав:

    Юрий подскожыте коктейль модели получили 7 андроид , у меня ми5s на глобалке было одно только обновление миюай?

 3. Руслан сказав:

  Redmi Note 2 – буде оновлення?

 4. Александр сказав:

  А Редми Ноте 2 как, будет поддержка?

 5. Юрко сказав:

  На форумі пишуть що до 16.08.17 вийде MIUI 9

 6. Серега сказав:

  На redmi 3s будет обновление до версии андроид 7?

 7. Евгений сказав:

  Черт побери редми 3s в пролете с андроид 7=(

 8. Олександр сказав:

  На редмі ноте 4 глобал буде оновлення?

 9. Валерій сказав:

  А на redmi note 3 будет ?

 10. Kr сказав:

  Как сделать так чтобы был русский язык?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.