Як знайти свій смартфон за допомогою Mi-акаунту

1 Грудень 2014

Коментарі:

0
 1 Грудня, 2014
 0

Виробники смартфонів Mi мають ефективний спосіб знайти загублений чи вкрадений пристрій. І хоча є декілька додатків для Анждроїду, які можуть допомогти у прикрому випадку, пошук смартфону через Mi-акаунт є чи не найефективнішим.

Звісно, якщо зловмисник одразу після крадіжки вийме акумулятор з пристрою, нічого не допоможе. Але навіть з відсутньою СІМ-картою смартфон можна знайти.

По-перше, треба увійти у свій акаунт за адресою i.mi.com

Побачите таке вікно:

Натисніть Fing Device

Побачите де зараз знаходиться ваш пристрій. Приблизно так:

як знайти смартфон Mi 3

З інтерфейсу акаунту ви можете викликати свій телефон (це дуже корисно, якщо ви загубили його десь у квартирі чи будинку).
Після виклику телефон дуже гучно подасть голос. Можете перевірити.

український фан-сайт MIUI

Можна навіть дистанційно заблокувати смартфон, щоб у руках у грабіжника він перетворився на непотріб.

Можна також стерти усі дані, щоб вони не потрапили до грабіжника. Якщо смартфон знайдеться, ви завжди зможете повернути дані з бєкапів на Mi-акаунті.

MIUI Україна

Щоб ці опції працювали і допомогли знайти ваш смартфон, треба у налаштуваннях смартфону у розділі “Акаунти” увійти до Mi-акаунт і увімкнути “Пошук смартфону”.

Якщо на вашому смартфоні вимкнений GPS, не сумуйте: усі Mi-девайси мають скріпти, які увімкнуть GPS за запитом з сайту Mi.com. Головне, щоб на смартфоні були активовані Wi-Fi і сервіс “Пошук смартфону”.

Якщо на ваш Mi-акаунт заведено декілька пристроїв, можна легко оперувати одразу кількома пристроями, і усі вони будуть озиватися і виконувати ваші команди.

У злодія нема шансів вимкнути функцію “Пошук смартфону”, бо якщо він буде намагатися зробити це, у нього спитають пароль від вашого Mi-акаунту, який він, звісно, не знає.

Зрозуміло, що шанси знайти зниклий, загублений, або вкрадений смартфон, малі, але цей сервіс дає деяку надію це зробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.