Як встановити на Xiaomi Redmi 4X TWRP Recovery

7 Червень 2017

Коментарі:

1
 7 Червня, 2017
 1

Розглядаючи встановлення TWRP Custom Recovery на ваш Xiaomi Redmi 4X MIUI 8 смартфон, нема необхідності шукати цю інформацію ще будь-де, крім наданої нижче простої інструкції. Як ми всі знаємо, прошивка TWRP Recovery для Redmi 4X надає нам велику кількість додаткових функцій, яких немає у стандартному рекавері. За допомогою кастомного рекавері, інстальованого на пристрої Xiaomi, можна встановити моди до комп’ютерних ігор, отримати root-доступ і альтернативні прошивки. Тому пропонуємо, не поспішаючи, слідувати подальшим вказівкам щодо загрузки та встановлення Redmi 4X TWRP Recovery.

Нагадаємо, що Redmi 4X та Redmi 4 є аналогічними апаратами, які було випущено у різних варіаціях. Смартфон Xiaomi Redmi 4X було випущено для китайського ринку, у той час, як такий самий апарат почали виробляти для Індії під назвою Xiaomi Redmi 4 з аналогічними технічними характеристиками та особливостями. Якщо звернутись до специфікації, то Redmi 4X/4 має 5-дюймовий екран з вигнутого скла підвищеної міцності HD 2.5D, працює під керуванням 8-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 430 SoC, має, в залежності від комплектації, 2, 3 або 4 ГБ оперативної пам’яті, задню камеру на 13 Мп, акумулятор ємністю 4100 мА.год, і працює на MIUI 8 на основі Android 6.0 Marshmallow.

Підготовчі дії:

• Переконайтеся, що Завантажувач на вашому апараті розблоковано. Якщо ні, слідуйте вказівкам інструкції.
• Цей посібник призначається тільки для Redmi 4X чи Redmi 4. Не пробуйте виконувати вказані дії на іншому пристрої Xiaomi.
• Включіть Developer Options, перейшовши до Налаштувань: Settings > About Phone і натиснувши декілька разів на номер збірки.
• Включіть USB Debugging у Settings > Developer Options. Упевніться, що USB Debugging перевіряється.
• Упевніться, що рівень заряду батареї вашого пристрою становить не менше 75%, щоб запобігти відключення живлення під час процесу оновлення, що може перетворити смартфон у “цеглину”.
• Встановіть Xiaomi USB Drivers на ваш ПК. UniversalAdbDriver
• Впевніться, що ви зробили резервне копіювання важливої інформації (Android Apps, Text Messages, WhatsApp, Call History тощо) перед початком процесу інсталяції.
• Встановіть ADB&Fastboot Drivers на ваш Windows ПК. Запускати з правами Адміністратора.

Відмова від відповідальності:
Ми не несемо відповідальності за будь-яке пошкодження вашого пристрою. Ви дієте на свій страх і ризик.

Керівництво з установки TWRP Recovery 3.1.0 на Xiaomi Redmi 4X/4

1. Скачайте TWRP (twrp_santoni_3.1.0.img) і перемістіть до тієї ж папки, де знаходиться ADB&Fastboot.
2. Відключіть ваш пристрій і завантажте у режимі Завантажувача. Щоб це зробити, треба утримувати натиснутими декілька секунд одночасно кнопку живлення та кнопку зменшення гучності.
3. Потім підключіть пристрій до ПК за допомогою стандартного USB-кабелю.
4. Перейдіть до папки з ADB&Fastboot і відкрийте командний рядок,натиснувши Shift та праву кнопку миші у будь-якому місці папки.
5. У вікні командного рядка введіть наступну команду і натисніть Enter.

fastboot flash recovery twrp_santoni_3.1.0.img

Це воно! Інсталяція TWRP починається на пристрої. Після цього відключіть пристрій від ПК. Щоб завантажитись у TWRP Recovery натисніть та утримуйте декілька секунд одночасно кнопку живлення та кнопку збільшення гучності.

Після встановлення рекавері погодьтеся на зміну розділу, зробіть свайп праворуч.
Після виходу з рекавері не погоджуйтесь завантажити Super SU і отримати рут. Це позбавить вас гарантії.

Коментарі

  1. Игорь сказав:

    Вообще то для входа в рекавери надо зажать кнопку питания и громкость +.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.