Корисні поради про спілкування з вашим Mi-смартфоном. Частина перша

21 Січень 2016

Коментарі:

233
 21 Січня, 2016
 233

Незважаючи на те, що на нашому сайті є сторінка Частих питань, багато користувачів продовжують задавати питання про свої смартфонb. І на багато з них кожен може відповісти сам, якщо виявить наполегливість у вивченні свого пристрою. Але для тих, кому ліньки, і хто хоче відповідей прямо зараз, ще порція корисних порад про Mi смартфонb від модератора офіційного форуму MIUI з Малайзії, якого звуть Lee Bai Qin, за що йому велике спасибі.

Отже, поїхали:

1. Як включити меню розробника в MIUI 7?

Меню розробника відкриває можливості для тонкої настройки смартфона, в тому числі, для включення налагодження по USB, без якого пристрій може не визначатися комп’ютером чи не працювати у режимі накопичувача.

Щоб включити меню розробника вирушаємо в Налаштування-Про пристрій і натискаємо 6-8 разів на номер прошивки. Вискакує оповіщення про те, що права розробника отримані. Меню розробника знаходиться в Налаштування-Додатково .

miui7-0001

miui7-0002

2. Як позбутися жовтого тону екрану?

Якщо зображення на екрані жовтить, відображається в теплих тонах, це завжди можна змінити як і у випадку звалювання в блакитні тони. Для цього потрібно налаштувати кольорову температуру зображення. Це знаходиться тут: Налаштування-Екран-Тон і контраст- Вибрати стандартний – холодний (для позбавлення від жовтизни). Колірну температуру можна регулювати повзунком. Якщо колір не змінюється в крайніх положеннях повзунка, можливо, це вада екрану, зверніться до сервіс центру.

miui7-0003

miui7-0004

miui7-0005

3. Як позбутися “луни” під час розмови?
Іноді під час розмови мікрофон ловить звук динаміка і виходить багаторазове повторення, схоже на луну. Щоб позбутися цього, потрібно включити шумозаглушення. Налаштування-Звук-Шумозаглушення під час дзвінків (Крім лінійки Redmi) .

4. Смартфон не відправляє або не отримує MMS.
Ця проблема швидше за все пов’язана з Mi-аккаунтом. Потрібно зайти в Налаштування-Mi-аккаунт-Mi Cloud і перевірити стан підключення. Можливо, доведеться вийти і зайти в акаунт знову.

5. Шум на екрані або погана чутливість екрану.
Потрібно зайти в інженерне меню, набравши *#*#6484#*#* і вибрати там кнопку номер 11 Touch sensor> Recalibrate the touch screen .

6. Темний екран під час дзвінків.
Потрібно зайти в інженерне меню, набравши *#*#6484#*#* і вибрати кнопку номер 8 Proximity sensor> recalibrate the sensor . Якщо проблема не зникне, можливо захисна плівка або скло закриває датчик наближення. Якщо виправлення ситуації не допоможе, потрібно звернутися в сервіс-центр для перевірки датчика наближення.

7. Чому відбувається затримка дзвінка при виклику з незнайомих номерів?
Затримка дзвінка з незнайомих номерів відбувається через те, що система повинна вирішити – це телефонний спам або безпечний дзвінок. На це витрачається до 3 секунд. Проблему можна спробувати вирішити тут: Налаштування-Вхідні виклики-Невідомий виклик без звуку – вимкнути.
Однак, розробники відзначають, що система фільтрації невідомих дзвінків зашита в систему і все одно буде давати затримку.

8. Якість звуку в навушниках погана.
Якщо хто не знає, в MIUI 7 є спеціальні вбудовані профілі звуку для різних типів навушників Xiaomi. Знайти їх просто: Налаштування-Звук і вібрація- Налаштування звуку (Гарнітура) – Mi sound підсилювач . Там є різні профілі, а для доведення звуку є і еквалайзер. Його можна застосувати до існуючого профілю і зберегти настройку. Звук у підсилювача Mi смартфонів хороший, настройками можна домогтися дуже якісного звучання навіть у бюджетній лінійці Redmi.

miui7-0006

miui7-0007

9. Чому рингтон звучить тихо?
Заходимо в Налаштування-Звук і вібрація- Гучність-Рінгтон та оповіщення і ставимо максимальну гучність. Найчастіше зниження гучності пов’язано з тим, що забруднилася решітка, що закриває динамік. Її потрібно прочистити.

10. Чому іноді здається, що смартфон “гальмує”?
Іноді це може бути пов’язано з анімацією переходів і відкриття додатків. Швидкість анімації можна регулювати або взагалі відключити. Робиться це тут: Налаштування-Додатково-Для розробників-Швидкість анімації . І частіше користуйтеся очищенням – швидкість роботи смартфона залежить від вільного об’єму оперативної пам’яті.

miui7-0008

На сьогодні все. Продовження очікуємо в понеділок.

Русская версия
Несмотря на то, что на нашем сайте есть страница Частых вопросов, многие пользователи продолжают задавать вопросы о своих смартфонах. И на многие из них каждый может ответить сам, если проявит настойчивость в изучении своего устройства. Но для тех, кому лень, и кто хочет ответов прямо сейчас, еще порция полезных советов о Mi смартфонах от модератора официального форума MIUI из Малайзии, которого зовут Lee Bai Qin, за что ему большое спасибо.

Итак, поехали:

1. Как включить меню разработчика в MIUI 7?

Меню разработчиков открывает возможности для тонкой настройки смартфона, в том числе, для включения отладки по USB, без которой устройство может не определяться компьютером или не работать в режиме накопителя.

Чтобы включить меню разработчика отправляемся в Настройки-Об устройстве и нажимаем 6-8 раз на номер прошивки. Выскакивает оповещение о том, что права разработчика получены. Меню разработчика находится в Настройки-Дополнительно.

miui7-0001

miui7-0002

2. Как избавиться от желтого тона экрана?

Если изображение на экране желтит, отображается в теплых тонах, это всегда можно изменить как и в случае сваливания в голубые тона. Для этого нужно настроить цветовую температуру изображения. Это находится здесь: Настройки-Экран-Цвет и контраст- Выбрать стандартный – холодный (для избавления от желтизны). Цветовую температуру можно регулировать ползунком. Если цвет не меняется в крайних положениях ползунка, возможно, это брак, обратитесь в сервис центр.

miui7-0003

miui7-0004

miui7-0005

3. Как избавиться от “эха” во время разговора?
Иногда во время разговора микрофон ловит звук динамика и получается многократное повторение, похожее на эхо. Чтобы избавиться от этого, нужно включить шумоподавление. Настройки-Звук-Шумоподавление во время звонков (Кроме линейки Redmi).

4. Смартфон не отправляет или не получает MMS.
Эта проблема скорее всего связана с Mi-аккаунтом. Нужно зайти в Настройки-Mi-аккаунт-Mi Cloud и проверить состояние подключения. Возможно, придется выйти и зайти в аккаунт снова.

5. Шум на экране или плохая отзывчивость экрана.
Нужно зайти в инженерное меню, набрав *#*#6484#*#* и выбрать там кнопку номер 11 Touch sensor>Recalibrate the touch screen.

6. Темный экран во время звонков.
Нужно зайти в инженерное меню, набрав *#*#6484#*#* и выбрать кнопку номер 8 Proximity sensor>recalibrate the sensor. Если проблема не исчезнет, возможно защитная пленка или стекло закрывает датчик приближения. Если исправление ситуации не поможет, нужно обратиться в сервис-центр для проверки датчика приближения.

7. Почему происходит задержка звонка при вызове с незнакомых номеров?
Задержка звонка с незнакомых номеров происходит из-за того, что система должна решить – это телефонный спам или безопасный звонок. На это уходит до 3 секунд. Решить проблему можно попробовать решить, пройдя в Настройки-Входящие вызовы-Неизвестный вызов без звука – выключить.
Однако, разработчики отмечают, что система фильтрации неизвестных звонков зашита в систему и все равно будет давать задержку.

8. Качество звука в наушниках плохое.
Если кто не знает, в MIUI 7 есть специальные встроенные профили звука для разных типов наушников Xiaomi. Найти их просто: Настройки-Звук и вибрация- Настройки звука (Гарнитура)- Mi sound усилитель. Там есть различные профили, а для доводки звука имеется и эквалайзер. Его можно применить к существующему профилю и сохранить настройку. Звук у усилителя Mi смартфонов хороший, настройками можно добиться очень качественного звучания даже в бюджетной линейке Redmi.

miui7-0006

miui7-0007

9. Почему рингтон звучит тихо?
Заходим в Настройки-Звук и вибрация- Громкость-Рингтон и оповещения и ставим максимальную громкость. Чаще всего понижение громкости связано с тем, что забилась решетка, закрывающая динамик. Ее нужно прочистить.

10. Почему иногда кажется, что смартфон тормозит?
Иногда это может быть связано с анимацией переходов и открытия приложений. Скорость анимации можно регулировать или вообще отключить. Делается это здесь: Настройки-Дополнительно-Для разработчиков-Скорость анимации. И почаще пользуйтесь очисткой – скорость работы смартфона зависит от свободного объема оперативной памяти.

miui7-0008

На сегодня все. Продолжение ожидаем в понедельник.

Коментарі

 1. Віктор сказав:

  Як зробити енергозберігаючий режим на телефоні,дуже скоро сідає акамулятор.

  • Юрий сказав:

   Налаштування-Батарея. І там багато варіантів для створення режиму зберігання. Пошукайте, на цьому сайті є стаття на цю тему.

   • Діма сказав:

    Я не можу встановити додаток із провідника

    • Mi-Yuri сказав:

     треба надати дозвіл встановлювати додатки з стороннього джерела. Це в Налаштування – Додатки, або Безпека – Додатки.

     • Діма сказав:

      Дозвіл надано
      Підчас встановлення додатку вибиває” звіт додаток компоненту безпеки miui,”

      • Mi-Yuri сказав:

       Спробуйте очистити кеш і дані додатку Безпека. Тут якась помилка програмна.

    • Ольга сказав:

     Доброго вечора
     Під час відкриття програм вискакує: Додаток стрічка віджетів періодичн… Відправити звіт на розгляд Мі?
     що це може означати і як виключити?

   • Ігор сказав:

    Вибачте що не по темі Під час заряджання екран засвічується і гасне і так цілу зарядку з чим це зв’язано?

    • Mi-Yuri сказав:

     Це проблема блоку живлення. Треба ремонтувати.

     • Тарас сказав:

      Блок живлення це зарядний пристрій, бо пробував три різних, проблема не пропадає, у мене така сама проблема з екраном під час зарядки. Дякую.

      • Mi-Yuri сказав:

       ні, у смартфоні є окрема плата, куди надходить струм з зарядного пристрою, і яка розподіляє його на інші деталі. може там не бути контакту, або порушена логіка. або пробитий якийсь конденсатор.

  • Наталія сказав:

   Допоможіть будь ласка на телефоні під час дотику з’являється Круг. Як його вимкнути?
   Якщо знатимете напишіть будь ласка

   • Mi Messenger сказав:

    Зайдите в «Настройки»
    Прокрутите до вкладки «Система и Устройство»
    Нажмите на «Дополнительно»
    Пятая вкладка сверху и будет «Сенсорный Помощник»
    В появившемся меню включите Quick Ball при помощи ползунка переключателя

  • Ева сказав:

   Зайдіть в програму Сервіс>Акумулятор>Режим енергозбереження.

  • Natalia сказав:

   Деякі номери записані під іменем , проте у викликах відображається лише номер. У чому справа ? (Xiomi redmi 8)

 2. Влад сказав:

  як сховати іконки програм на робочому столі MIUI 7

  • Юрий сказав:

   Це неможливо. Можна ііх зібрати до теки, тоді ііх буде менше на робочому столі. Для цього треба одну іконку натягнути на іншу, і утвориться тека.

 3. Богдан сказав:

  Як включити безпечний режим?

 4. Іван сказав:

  Чомусь стали недоступними настройки еквалайзера, можливо стикався хто? Мяу 8 андроїд 5.0

  Screenshot_2016-11-08-12-28-12-245_com.android.settings

  • Юрий сказав:

   самі собою стали? чи після оновлення? ще може бути варіант, що смартфон не розпізнає навушники як гарнітуру.

   • Іван сказав:

    Самі собою, і в колеги та ж картина, в даний момент бездротові навушники хочу налаштувати

 5. Іван сказав:

  Перевірив на дротовій, функція працює, ви мали рацію, навушники не розпінавало як гарнітуру

 6. Андрей сказав:

  Как сделать что бы при подключении гарнитуры звук устанавливался на безопасный уровень. И нельзя было сильно увеличить звук случайно. Это отлично продумано в телефонах ЛЖ. Спасибо.

  • Юрий сказав:

   По умолчанию в смартфоне есть ограничение громкости до 75 процентов от максимальной. При достижении этой величины нужно подтвердить желание увеличить до максимума.
   Самостоятельно программировать эту величину в МИУИ нельзя.

  • Ярина сказав:

   Я не чую співрозмовника під час розмови

 7. Ольга сказав:

  Чому смартфон сам почав відповідати на вхідні виклики.Як це вимкнути?

  • Юрий сказав:

   зробити скидання до заводських налаштувань (без очищення пам’яті). перед цим зробіть бекап. якщо не допоможе, перепрошити на нову ,чи попередню версію прошивки

 8. Софія сказав:

  Доброго дня.
  Вже всі настройки перерила, не можу знайти #закінчення дзвінка клавішею блокування#?
  Підкажіть будь ласка))))

 9. Юлия сказав:

  Подскажите, при разговоре нажимаю блокировку экрана и отключается входящий звонок. Как убрать такую функцию? Хочк при разговоре блокировать экран.

  • Юрий сказав:

   Насколько я вижу, при разговоре экран автоматически блокируется при поднесении телефона к уху. Но вопрос интересный. Я посмотрю, что пишут умы об этом 🙂

  • Sera сказав:

   А яка мета такого блокування ? Якщо потреба не змінювати вухом розміщення іконок то є така штука як блокування робочого столу в налаштуваннях робочого стола. При його активації редагування вигляду робочого столу неможливе !

 10. Юлія сказав:

  як вимкнути телефон, якщо не працює сенсор, а з кнопки блокування він перезавантажується?

 11. Альбина сказав:

  Чомусь на екрані часто змінюється колір и контраст на яскраво бірюзовий, постійно доводиться заходити в налаштування и міняти колір и контраст на автоматичний режим, підскажіть в чому проблема?

  • Юрий сказав:

   У швидких налаштуваннях вимкніть яскравість. Не буде автоматично міняти колір і яскравість залежно від оточення.

 12. Влад сказав:

  Чому дзвінки на телефоні гальмують. Інколи мене нечує співбесідник а інколи я його.Також ускоряється розмова і голос стає похожим на мультяшний.
  Допоможуть будь ласка!

 13. Оксана сказав:

  Доброго дня! В Xiaomi Redmi 4X неможу ні пересунути, ні видалити іконки на робочому столі, в чому проблема?

  • Юрий сказав:

   Продували через редагування робочих столів? Двома пальцями зробіть щипок і обрані іконки опустіть вниз, а потім на потрібний робочий стіл ставте. Це як рішення кінцевої задачі.
   Це сталося після оновлення?

 14. Рома сказав:

  Не можу скачати шпалери із форуму МІ 🙁 Пише помилка завантаження.

  • Юрий сказав:

   посилання дайте

  • Марія сказав:

   Добрий день!Чому в xiomi підсвітка низька , я включила на повну і нічого не допомагає. Воно собі постійно трішки підвищує і опускає самостійно яскравість

 15. Роман сказав:

  Здравствуйте. не могу выйти из детского режима. пароль не подходит. как быть?

 16. Ігор сказав:

  Під час розмови включається нотаток, блокувати примусово екран також пробував.

 17. Ольга сказав:

  Як можна відключити мелодію при включенні телефону Xiaomi Redmi 3 ?

  • Наталя сказав:

   Маю xiomi 7a – після нажаття кнопки розблоковки, екран засвідчується не зразу,а лише через секунд 5-6. Це щось у настройках треба міняти чи це поломка ( він ще на гарантії)?

   • Mi-Yuri сказав:

    Зверніться до магазину, де покупали. Ми ж не знаємо ваших налаштувань. Повинен запускатися миттєво, але ж можуть бути нюанси.

 18. Анастасія сказав:

  При підключені гарнітури музика грає помимо неї, раніше такого не було(( Підкажіть, будь ласка, як це виправити! Телефон Xiaomi Redmi 4.

  • Юрий сказав:

   можливо, проблема з контактом. перевірте, чи не засмітився контакт і гніздо. може дрот десь зламався.
   електронної причини для цього не повинно бути.

 19. Володимир сказав:

  Як переключити формат набору номеру на український, чомусь всі номери контактів починаються з +48

 20. Володимир сказав:

  Телефон xiomi 4pro

 21. Марія сказав:

  Підкажіть як зняти наростаючий дзвінок при вихідному виклику)))

 22. Орест сказав:

  “Не закривайте динамік ”
  Це сталося після обновки MIUI.
  Телефон XIAOMI MI MAX

 23. Юлія сказав:

  Під час розмов звнвдто голосно, хоча звук на мінімумі, чи можливо зробити тихіше??

 24. Дмитро сказав:

  С незнайомих номерів немає звуку виклику. Телефон xiaomi redmi 4x

  • Юрий сказав:

   Налаштування – Системні додатки – Виклики – Вхідні виклики – Невідомий виклик без звуку – вимкнути.

 25. Євгеній сказав:

  Доброго вечора! При записі відео, смартфон дуже сильно подавляє шум… Як це змінити..?

 26. коля сказав:

  як налаштувати прийняти виклик під чехол

 27. Аня сказав:

  як вимкнути функцію вимикання передачі даних після блокування екрану на телефоні хіомі редмі 4а

 28. Маша сказав:

  Прм розблокуванні екрану з’являється повідомлення: “не закривайте динамік. Для відключення цієї функції одночасно затисніть кнопки “збільшити гучність” та “назад”. Можливість вимкнути захист від випадкового розблокування в кишені відключена (тобто, повзунок підсвічений блакитним кольором та він по замовчуванню активний, але рухати його неможливо). Що робити щоб відключити все ж? Через це повідомлення екран неможливо розблокувати кілька секунд. Xiaomi Redmi Note 3 SE. Дякую

 29. Микола сказав:

  Доброго дня, телефон xiaomi redmi 4x. В спокійному стані, показники температури коливаються від 25-30* (акумулятор) до 39* tsens_tz_sensor0. Після користування додатками фейсбук, вайбер, інтернет, ін температура піднімається до 33 акумулятор 50* tsens_tz_sensor0. Пдскажіть це робоча температура, чи тел. варто віддати в ремонт або повернути (тел. придбаний 2 дні тому).

 30. Олег сказав:

  Як зробити розблокування екрану не кнопкою а подвійним дотиком до екрану?

 31. Капітон сказав:

  Добридень. Як скинути графічний ключ на Redmi 4A , так щоб збереглись КОНТАКТИ? Заблоковані деякі додатки.

  • Юрий сказав:

   коли ви вводили ключ, був і пароль. якщо забули його, то ніяк. але це не проблема, якщо у вас є Мі-акаунт, то після повного скидання телефону контакти відновляться з нього чи з Гугл.

 32. Капітон сказав:

  Mi-акаунт є. але пароль – проблема, хоча його можна змінити через процедуру відновлення (номер телефону за ним закріплений). І тоді просто через меню телефона скидати на заводські?

  • Юрий сказав:

   не так все просто. доведеться зробити повне очищення через фастбут і прошити нову прошивку

 33. Капітон сказав:

  Скинув просто через меню і все ОК, графічний ключ знято. Перед цим зроблено бекап в сховищі, з нього вся інфа і відновилась.

 34. Роман сказав:

  Доброго дня. Телефон redmi note 4x. Оновлення 9.0.5. Підчас розмови датчик приближення спрацьовує – екран темніє, але кнопки “утримання”, “додати”, “кавершити”… натискаються. Де це налаштовується?

 35. Прльии сказав:

  Як зайти в профілі звуку
  Коли ставлю режим без звуку, то всерівно звук залишається , xiaomi praim

 36. Kay6 сказав:

  Як включити щоденні шпалери на домашній екран???? а не на екран блокування

 37. Kay6 сказав:

  Як виключити рекомендовані програми у парках????

  • Юрий сказав:

   треба встановити Mi Market, зайти в нього за допомогою Мі-акаунту. І забути, просто авторизуватися. Потім зайти у потрібну теку, натиснути на її назву і там буде маленьке меню налаштувань, де можна вимкнути рекомендовані. Це є не в усіх прошивках, як і показ рекомендованих додатків. У сучасних прошивках від цього відмовилися.

 38. Марта сказав:

  Як зняти пароль з екрану блокування на Xiaomi mi4c? Коли натискаю Пароль в налаштуваннях ,то зразу вибиває, і висвітлюється повідомлення для надсилання розробникам звіту про збій пристрою.

 39. Юлія сказав:

  Як знизити гучність розмови на ксіомі редмі 4х (хоча звук на мінімумі)?

 40. Лія сказав:

  Доброго вечора! У мене таке питання: повідомлення не приходять ані з Вайберу, ані з пошти, коли екран вимкнений. Коли вмикаю – все приходить. Як це змінити?

  • Юрий сказав:

   Налаштування у Налаштування – Додатки – Сповіщення для кожного конкретного додатку.

 41. Коля сказав:

  Як збільшити іконки на робочому столі ато якісь Малі????

 42. Ната сказав:

  Доброго вечора…
  Коли я на інстаграмі то мені весь екран тобто в горі дуже в світлому тону і навіть не видно ні дати ні години. як змінити ?

 43. Ната сказав:

  Що таке mi акаунт і для чого він чи потрібен взагалі?

  • Юрий сказав:

   Це хмарне сховище ваших даних. Там зберігаються фото, контакти, смс, записи диктофону і нотатки. Вони відновлюються на ваш смартфон, якщо ви їх випадково видалили
   До того ж, Мі акаунт є вашим ідентифікатором у користуванні будь-яким пристроєм Сяомі та партнерів.
   За його допомогою можна дистанційно визначити місце положення смартфону, або навіть вимкнути його.

 44. Андрій сказав:

  Коли екран заблокований, дворазове натискання підсвічує його. Коли екран підсвічується при проведенні праворуч по екрані включається камера, а ліворуч- МІ пульт. Як замінити пульть на щось інше, наприклад калюкулятор, календар і.т.д. (в мене модель redmi 4 note)?

  • Денис сказав:

   Зайдіть у налаштування-екран блокування та сканер відбитків пальців-ярлики екрану блокування.

 45. Надя сказав:

  В мене пропала з лівої клавіші очищення,як нажимаю то з’являється іконки з віджет,ефекти,як зробити ,щоб знов було клавіша з очищенням?

 46. Надя сказав:

  А що саме вибирати,бо там є не має дій,закрити основну програму?

 47. Надя сказав:

  Дякую за допомогу, знайшла)))

 48. Міша сказав:

  скинув телефон редмі4х,забув гугл обліковий запис.Неможу увійти просить підтвердження облікового запису.що робити?

  • Юрий сказав:

   Гугл відновлюється. запитайте в них відновлення паролю. І основний акаунт – Мі-акаунт, а не Гугл.

 49. Лана сказав:

  Чи може бути таке що внаслідок останнього оновлення став погано працювати мобільний інтернет, грузить довго, пропадає передача даних, і це тільки при перегляді новин, пошти. Чи все ж таки грішити на оператора Київстар? тел. Ксіомі редмі нот 4

 50. Світлана сказав:

  не кожного разу з”являється мережа на сім1
  в чому проблемі і як можна виправити?

 51. Роман сказав:

  Как настроить звук блокировки экрана?

 52. Людмила сказав:

  Що зробити, коли при зміні теми, телефон вибиває, що помилковий пароль на телефоні?

 53. Наталя сказав:

  Дитина взяла до рук на декілька хвилин Xiaomi Redmi 4x.☹️ З’явилися на екрані такі от замочки на певних програмах (фото внизу). Як забрати цю блокіровку, підкажіть, будь ласка.

 54. Патріот сказав:

  Якщо приховав нотатки на Ксіомі 4А, як можна подивитися приховані нотатки?

 55. Юля сказав:

  на телефоні Xiaomi Redmi 5A не працює мікрофон під час розмови, коли включаю гучномовець то мене чують, диктофон працює добре, і відео добре записується, пробувала відключити Шумоподавление, але в мене в настройках такого немає, перебробувала майже усі способи ті що пишуть в інтернеті нічого не допомагає

 56. Іван сказав:

  Добрий день,в мене от така проблема,в мене редмі 4а,на екрані телефону ззовні з’явився кружечок з різними функціями, наприклад коли нажимаєш на нього то там проявляються іконки,іконка блокування,иконка скріншота,иконка повернення,як мені його зняти

 57. Іван сказав:

  Чи можна прошити телефон редмі 4а,якщо стоїть Глобальна 8.0стабільна?

 58. Юрій сказав:

  Як збільшити гучність мікрофона, вже міняли мікрофон, потім плату з мікрофоном і проблема не зникла, мене погано чують???

 59. Олег сказав:

  Чому після закінчення розмови з абонентом і виході на робочий стіл при повторному натискання на ярличок журналу дзвінків звук при натисканні на порядок тихіший(при включенні в настройках звуку при натисканні)При послідуючому натисканні звук встановлюється.Глюк чи такий функціонал телефона???Мі Мах2

 60. Вікторія сказав:

  Чому стандартна камера фотографує нормально, а камера в додатках просто жахлива, фотографії там складаються з величезних пікселів, просто мозаїка якась.
  У мене redmi 4a

 61. Євгенія сказав:

  Скажіть будьласка як закрити запущену програму появився замок і воно не закривається

  • Mi Messenger сказав:

   Натиснути ліву кнопку, потягнути вниз іконку додатку, він розблокується

 62. Мар'яна сказав:

  Доброго дня, підскажіть, будь ласка як усунути цю незручність. Кожного разу при розмові телефон реагує на дотик і вмикаються нотатки або ставиться дзвінок на утримання або виключається мікрофон. На блокування ставлю вручну. Автозапуск виключений

 63. Каріна сказав:

  Не відображається у журналі дзвінків жодні дзвінки: ні вхідні, ні вихідні, ні пропущені. Як виправити?

 64. Дмитро сказав:

  У мене проблема по сторонам почав відклеюватись екран підкажіть від чого і що робити ксіомі режимі 3

 65. Анатолій сказав:

  Під час розмови на сенсорній панелі активні кнопки дотиком до лиця можу вимкнути звук, включити запис і навіть роз’єднати зв’язок як вирішити цю проблему

 66. Анатолій сказав:

  Доброго дня. Телефон redmi note 4. Підчас розмови датчик приближення спрацьовує – екран темніє, але кнопки “утримання”, “додати”, “кавершити”… натискаються. Де це налаштовується?

 67. Василь сказав:

  redmi 4x розєднує під час розмови по декілька раз, неможливо спілкуватися, в кого таке траплялося?

 68. Галина сказав:

  Доброго дня! Смартфон редмі 4х,при вхідних з вайбера на заблокований екран не висвітлюється виклик тільки є дзвінок і світиться екран.Тобто не видно хто дзвонить поки не розблокуєш телефон.З мобільних операторів висвітлюється абонент і можна відразу приймати чи відхиляти дзвінок.Що робити?

 69. Саша сказав:

  Як додати файл на робочий стіл у вигляді іконки

 70. Марина сказав:

  Добрий день. В мене смартфон редмі 4х.
  Скажіть будь-ласка, чи можливо відключити заднє сенсорне віконечко (чи як там правильно називати), яке використовується для включення телефона. Я його практично не використовую, а телефон в сумці самовільно включається.
  Дякую

 71. Надія сказав:

  Доброго дня, підскажіть, будь ласка як усунути цю незручність. Кожного разу при розмові телефон реагує на дотик і вмикаються нотатки або ставиться дзвінок на утримання або виключається мікрофон. На блокування ставлю вручну. Автозапуск виключений

 72. Надія сказав:

  Добрий день підскажіть будь ласка маю телефон Redmi Note 4. останнім часом почав екран підсвічуватися (блимати) через кожні 11 хв. Яка може бути причина? коли виключений інтернет то не підсвічується.

  • Mi Messenger сказав:

   Працює якийсь додаток, що оновлює дані через інтернет. Зайдіть у Безпека-Дозволи и перевірте що у вас має дозвіл ходити до інтернету і чи воно вам потрібне.

 73. Віктор сказав:

  Доброго дня в МІ 6 і я не знайшов як налаштувати звук в навушниках .ДЯКУЮ

 74. богдан сказав:

  доброго вечора!в мене таке питання- чому я не можу заблокувати контак в телефоні регмі 4х. тоїсть я його блокую .але він все одно дозвонюється раніше блокував .вже і до заводських настройок вертав

 75. Дарія сказав:

  Добрий вечір) підкажіть, чи можливо ВІДКЛЮЧИТИ функцію вмикання фотокамери кнопкою живлення (Xiaomi A1). Дуже не зручно, коли хочу розблокувати телефон, а натомість вмикається камера(((

 76. Діана сказав:

  Як вибрати щоденні шпалери? Раніше у правому верхньому куті була кнопка налаштування, тепер вона зникла, і не можу вибрати ті, що подобаються.

 77. Наталія сказав:

  XIAOMI Redmi Note 5A.
  Чомусь перестав працювати системний додаток “камера”.
  Що робити?

  • Mi Messenger сказав:

   Налаштування Системні додатки-Камера-Дані – видалити, Кеш видалити. Перевірити. Якщо не допоможе – скинути до заводських налаштувань систему, попередньо зробивши бекап даних.

 78. Лілія сказав:

  Доброго дня. Телефон redmi note 4x, блокується на період з 22 год до 06 год. і не включається примусово, що зробити?

 79. Ростислав сказав:

  Компютер невидить телефон що робити і які дозволи включити

 80. Аліна сказав:

  Добрий день. Телефон redmi note 4x. Як зробити щоб під час розмови фото контакту відображалося на задньому фоні? Допоможіть будь-яка. Буду вдячна

 81. Павло Цісик сказав:

  Як зробити відрахунок до початку зйомки відео?

  • Mi Messenger сказав:

   це неможливо. але можливо редагувати відео після зйомки у Галереї і відрізати непотрібне

 82. Мар'яна сказав:

  Доброго вечора! Як забрати повністю тему і зробити ,щоб все було стандартно

 83. Aндрій сказав:

  Привіт! Як налаштувати функції автоматичного вимкнення і увімкнення Mi A 1

  • Mi Messenger сказав:

   можна налагодити режим “не турбувати”. а як ви собі уявляєте автоматичне вмикання вимкненого телефона?

 84. Aндрій сказав:

  Так як є в телефоні xiaomi redmi 3s таймер налаштування з меню “безпеки”

  • Mi Messenger сказав:

   він же не вимикає його повністю, тільки зв’язок. у Mi A1 в налаштуваннях є підказка Налаштування режитму Не турбувати. Там можна все вказати, що вам треба, і додати свої правила, вимикати виклики, інтернет, і таке інше, і як це робити за розкладом.

 85. Віта сказав:

  У телефоні redmi 5 при перегляді роликів з інтернету відсутній звук як налаштувати?

 86. Інна сказав:

  Під час розмови, екран блокую, але всеодно при дотику до лиця, виключається динамік, чи щось інше нажимається. Як змінити, щоб під час розмови нічого не нажималось!? І ще коли тримаю телефон в правій руці, кажуть що мене погано чути, а в лівій все добре. Погано динамік працює правий?

 87. Vitka сказав:

  Під час розмови включається гучномовець, хоча іконка не світиться, при цьому мене погано чують, що робити?

 88. Лана сказав:

  Як зробити щоб мобільний інтернет не вимикався під час розмови

  • Mi Messenger сказав:

   наскільки я знаю, він не вимикається, але трафік йде повільніше тому, що канал зайнятий даними вашої розмови.

 89. Андрій сказав:

  Як зробити щоб два динаміки працювали?

  • Mi Messenger сказав:

   По-перше, впевнитися, що у вас в телефоні два динаміки. У бюджетних моделях за другою сіткою нічого немає, або знаходиться мікрофон для шумозаглушення.
   Якщо динаміків два – віднести смартфон до сервісу, тому що якщо вони є, повинні працювати обидва, я якщо це не так, значить щось зламалося.

 90. Катерина сказав:

  Доброго дня!
  Підкажіть,як змінити налаштування,щоб сповіщення відображались саме на екрані блокування разом із текстом повідомлення,наприклад,а не в шторці?
  Дякую.

  • Mi Messenger сказав:

   Настройки- Уведомления – Управление уведомлениями – Выбирайте приложение – Экран блокировки

 91. тетяна сказав:

  телефон вирубався і не включається.. в чому може бути річ? телефону два роки не думаю що батарею так швидко можна посадити.. при підключці в зарядний пристрій світититься червоним але не включається

 92. Максим сказав:

  Довго (до 5 сек) зявляються значки на робочому столі після виходу з любої програми.???

 93. Надія сказав:

  Під час ромови включається динамік, хоч екран заблокований, в сервіс носила, 2 дні було все норм., а далі знову сам включається. Як виправити?

 94. Ліза сказав:

  Як розблокувати шаблон робочого столу на сяомі редмі нот 4? Заранее спасибо!

 95. Міша сказав:

  що робити якщо смартфон xiaomi redmi 5 сам включається

 96. Юля сказав:

  Redmi 4X На екрані, при натисканні блокуввання зявляються іконки
  1, контакти
  2, камера
  3,гугл
  4, кнопка набору
  Тоді треба провести по екрану і ввести пароль розблокування.Також так треба зробити коли розблоковуєш відбитком, але вже без введеня пароля, лише провівши по екрану.
  Як забрати ці іконки?

  • MIUI User сказав:

   У вас встановленно сторонній лаунчер. Для того, щоб прибрати іконки потрібно видалити сторонній лаунчер.

 97. Оксана сказав:

  Доброго дня. Як зробити запис з екрану (як відеоXiaomi Redmi 4?

 98. Іванна сказав:

  Коли я знімаю відео і у відео грає голосно музика, при перегляді його телефон глушить музику, і не чітко грає. В чому проблема? Як її вирішити ?

 99. Натка сказав:

  привіт. редмі ноут 3- сам вимикається і вмикається, переважно коли користуюсь інтернетом, або коли в мережах. Може і сам просто перезавантажуватись, коли навіть ним не користуюсь. Плюс включається дуже довго, 5-7 хв.
  Скидувала резервну копію даних в Мі-акаунт, щоб скинути до заводських, плюс почистила пам”ять, видалила сміття- ноль реакції.

 100. Людмила сказав:

  Доброго вечора!!! Підкажіть будь-ласка, маю таку проблему, маю телефон Xiaomi Redmi 3 Pro, часто користуюсь ліхтариком на телефоні, але тепер із незрозумілих для мене причин він перестав працювати. Тепер натискаючи на значок ліхтарика, сам значок загорається а світло не відображається, навіть коли я зкачала з плей маркета програмку з ліхтариком він теж не працює… Поясніть будь-ласка що це може бути і як це виправити?????

 101. Наталі сказав:

  Добрий день. Маю телефон Xiaomi Redmi Note 5, підкажіть для чого всі вбудовані додатки, такі як диктофон, календар та інші, вимагають надати їм дозвіл телефонувати?????? і якщо такого дозволу не надаєш, то вони не працюють. Що це за нав’язування умов, і чому про це не попереджається, наприклад в рекламі((?, а про ці умови дізнаєшся коли вже придбав телефон?

 102. Ева сказав:

  Скажіть, що робити в мене, як тільки вмикаю навушники виникають проблеми з гучністю або з перемоткою пісень. І це лише в цих навушниках. Проблема в телефоні чи просто навушники не підходять??

  • Mi Messenger сказав:

   може справа і в навушниках. треба перевірити на інших

  • Віра сказав:

   Як в мі9 переключатися між відкритими задачами? (по аналогії з alt+ tab на комп’ютері)

   • Mi Messenger сказав:

    Або лівою кнопкою, або увімкнути жести і провести пальцем знизу і натиснути на робочий стіл. З’являться запущені додатки.

 103. Тарас сказав:

  Чи можна скинути заводські настройки на ноут 5 ?
  І що буде після цього!?

 104. Тарас сказав:

  Якщо я скину заводські настройки телефона чи пропаде після того мі акаунт.
  PS.Хочу. Видалити облік. Запис гугл і зробити новий.

 105. Денис сказав:

  Подскажите, при разговоре нажимаю блокировку экрана и отключается входящий звонок. Как убрать такую функцию? Хочк при разговоре блокировать экран.

 106. Олег сказав:

  На оному робочому столі пропали іконки стали невидимими. Допоможіть будь-ласка. MIUI 10, Redmi Note 6 Pro

 107. Анна сказав:

  Чому коли граєш гру та хтось телефонує вмикається громкий звук? Як це виправити

  • Роман сказав:

   Доброго дня! В мене така проблема що в редмі нот 5 загорається сама по собі підсвідка екрана а потом гасне! Тобто на заблокованому телефоні засвідчується екран і за секунду гасне. Що може спрацьовувати?

   • Mi Messenger сказав:

    Це сповіщення. Зайдіть до Налаштування-Сповіщення и вимкніть непотрібне.

    • Рома сказав:

     Які саме вимкнути сповіщення?
     Вимкнув майже все, але нічого так і не змінилося, всерівно вмикається !

     • Mi Messenger сказав:

      Налаштувати сповіщення для кожного додатку треба ще у Налаштування-Додатки. У кожного додатка є у властивостях вкладка Сповіщення. Якщо екран вмикається, а нічого не відбувається, скоріше за все це системні додатки, які сповіщають про якійсь фонові процеси. Типу “з’єднався з інтернетом”, або Вай фаєм і таке інше. Подивіться у розділі Системні додатки. Може бути антивірус, може бути додаток Беспека, може бути броузер чи пошта. Треба передивитися всі і методом виключення знайти, що дає такий ефект.

 108. Яна сказав:

  Під час розмови увімкнувся робобочий стіл, і я вухом понажимала щось.. що призвело до автоматичного прийома дзвінка, телефон сам приймає звінок після 1гудка. Як вимкнути не можу знайти.

 109. Віктор сказав:

  На редмі 4-х при зарядці періодично звучить сигнал і світиться екран, які самі і виключаються. Міняв зарядний пристрій без змін

  • Mi Messenger сказав:

   перевірте налаштування сповіщень, а також налаштування батареї у додатку Безпека. можливо, увас увімкнуто режим енергозбереження.

 110. Аня сказав:

  Шо робити коли заходиш в інстаграм і воно вибиває і вискакує звіт з. MIUI

 111. Олег сказав:

  Підкажіть,приходять сповіщення напр. з Інстаграм,постійно дружить вібро, поставив сповіщення на без звуку,а як вібро забрати?

 112. Інна сказав:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка чому коли включаю музику вона не грає(гучність на всю включаю)?

  • Mi Messenger сказав:

   1. Не встановлена гучність медія – пошукайте у налаштуваннях.
   2. Смартфон думає, що увімкнуто навушники – прочистіть спиртом канал роз’єма навушників.
   3. Поломка звукового тракту – треба звернутися до сервіс-центру.

   У навушниках грає музика? Дзвінки при викликах є?

 113. Василь сказав:

  Як вимкнути збільшення швидкості коли захожу в гру?

 114. Яна сказав:

  Чому сайти почали відкриватися на чорному екрані?Чорний екрані і білі букви.

  • Mi Messenger сказав:

   яким браузером ви користуєтесь? сппробуйте встановити Хром чи Оперу і перевірте

 115. Дмитрий сказав:

  Телефон Ред ми 7 , с 11 вечера до 8 утра блокируется экран полностью работают только кнопки

  • Mi Messenger сказав:

   Приложение Безопасность – режим “Не беспокоить” либо “Батарея” – режим єкономии.

 116. Василий сказав:

  Телефон редми 5. Во время разговора звучит музыка как фон. Подскажите как отключить?

 117. Олександр сказав:

  Якщо я набрав номер, або при розмові- екран тухне і я не можу закінчити розмову або взагалі що небуть не можу натиснути, поки співрозмовник сам не закінчить розмову… Що робити?(((

  • Mi-Yuri сказав:

   спробуйте поговорити на гучному зв’язку, не тримаючи смартфон біля вуха. можливо ви щось натискаєте при розмові обличчям. або проблема з сенсорами наближення і освітленості, хоча вони не повинні впливати на розмову. якщо справа в сенсорах, то треба в сервіс віднести смартфон.

 118. Катя сказав:

  Доброго дня!! Скажіть в чому пробрема як я запускаю ігру , любий додоток , youtube і т д. через пару хвилин він сам закривається і відкривається головний екран в Xiaomi Redmi 8. Як це виправити???

  • Mi-Yuri сказав:

   різні причини.
   несумісність з прошивкою
   перегрівання процесора чи відеопроцесора
   переповнення буферу пам’яті
   невідомі причини.

   це вам треба до сервісу. на відстані не можна нічого певно сказати

 119. Юля сказав:

  Доброго ранку! Підскажіть будь ласка телефон не загружається і скидування до заводських налаштувань не допомагає. Я скидую налаштуввння комбінацією клавіш і він перезагружаєится , але далі логотипу так і не йде. Що робити?

  • Mi-Yuri сказав:

   Треба прошить його наново прошивкой для фастбут. А це залежить від того, чи розблокований в нього завантажував. Якщо ви не знаєте що з цим робити, краще віднести до сервісу.

   • Тарас сказав:

    Скажіть будь ласка,чому redmi note 5 виключається повністю під час ігор і переглядання ютуба?Дякую.

 120. Катерина сказав:

  Доброго дня.Підкажіть, будь ласка, чому при розмові з одним абонентом не приходять повідомлення, що інший абонент не міг дозвонитись? Дякую.

 121. Дмитро сказав:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка післа заблокування телефон після 5хв відключаються мобільні дані коли розблоковується то включаються як зробити щоб моб дані не відключались.

 122. Павло сказав:

  чому зникли нотатки(з однаковим текстом) після встановлення Mi Cloud? була цінна інформація, яку я фіксував по датах створення

 123. Світлана сказав:

  Підскажіть. що робити. Телефон ксіома редмі нот 7 не реагує на дотик, не включається з кнопки на зарядку не реагує. При дзвінку з іншого телефону на цей телефон визов іде. але телефон мовчить. екран темний.

 124. Альона сказав:

  Після перезавантаження телефону на екрані головного меню з’явився чорний квадрат з годинником і надпис завантаження. Не зникає, зо можна зробити?

 125. Мальвина сказав:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, де можна увімкнути відповіді на екрані блокіровки. Redmi s2

 126. Богдан сказав:

  Доброго дня, у мене не працює інтернет коли я розмовляю по телефону, а коли перестаю розмовляти працює, як це усунути ?
  Телефон Xsiomi redma 6x

 127. Дмитро сказав:

  Доброго вечора! Змінюючи тему на редмі 8т, “телефон” не змінюється, а виглядає як голий андроїд, в компонентах змінюю, пише успішно, але не виходить всеодно, перезавантажую, то нічого не міняється)))

  • Mi-Yuri сказав:

   це може залежати від версії MIUI. Якщо прошивка для 10-ї, а у вас 11-а, то може не змінюватися ті екрани, що не розроблені для нової версії.

 128. Олег сказав:

  Почему когда я захожу в программу у меня она вибиває ?

 129. Інна сказав:

  Чому в Xiaomi Mi Note 10 під час вхідного дзвінка я не піднімаючи слухавку блокую екран, але він знову засвічується.

 130. Юлія сказав:

  Mi a2
  В мене немає розділу шумозаглушення під час дзвінків!
  Ті з ким я розмовляю чують свою “луну”.
  Як виправити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.