MIUI Украина

Корисні поради про спілкування з вашим Mi-смартфоном. Частина перша

21 Січень 2016

Коментарі:

41
 Січень 21, 2016
 41

Незважаючи на те, що на нашому сайті є сторінка Частих питань, багато користувачів продовжують задавати питання про свої смартфонb. І на багато з них кожен може відповісти сам, якщо виявить наполегливість у вивченні свого пристрою. Але для тих, кому ліньки, і хто хоче відповідей прямо зараз, ще порція корисних порад про Mi смартфонb від модератора офіційного форуму MIUI з Малайзії, якого звуть Lee Bai Qin, за що йому велике спасибі.

Отже, поїхали:

1. Як включити меню розробника в MIUI 7?

Меню розробника відкриває можливості для тонкої настройки смартфона, в тому числі, для включення налагодження по USB, без якого пристрій може не визначатися комп’ютером чи не працювати у режимі накопичувача.

Щоб включити меню розробника вирушаємо в Налаштування-Про пристрій і натискаємо 6-8 разів на номер прошивки. Вискакує оповіщення про те, що права розробника отримані. Меню розробника знаходиться в Налаштування-Додатково .

miui7-0001

miui7-0002

2. Як позбутися жовтого тону екрану?

Якщо зображення на екрані жовтить, відображається в теплих тонах, це завжди можна змінити як і у випадку звалювання в блакитні тони. Для цього потрібно налаштувати кольорову температуру зображення. Це знаходиться тут: Налаштування-Екран-Тон і контраст- Вибрати стандартний – холодний (для позбавлення від жовтизни). Колірну температуру можна регулювати повзунком. Якщо колір не змінюється в крайніх положеннях повзунка, можливо, це вада екрану, зверніться до сервіс центру.

miui7-0003

miui7-0004

miui7-0005

3. Як позбутися “луни” під час розмови?
Іноді під час розмови мікрофон ловить звук динаміка і виходить багаторазове повторення, схоже на луну. Щоб позбутися цього, потрібно включити шумозаглушення. Налаштування-Звук-Шумозаглушення під час дзвінків (Крім лінійки Redmi) .

4. Смартфон не відправляє або не отримує MMS.
Ця проблема швидше за все пов’язана з Mi-аккаунтом. Потрібно зайти в Налаштування-Mi-аккаунт-Mi Cloud і перевірити стан підключення. Можливо, доведеться вийти і зайти в акаунт знову.

5. Шум на екрані або погана чутливість екрану.
Потрібно зайти в інженерне меню, набравши *#*#6484#*#* і вибрати там кнопку номер 11 Touch sensor> Recalibrate the touch screen .

6. Темний екран під час дзвінків.
Потрібно зайти в інженерне меню, набравши *#*#6484#*#* і вибрати кнопку номер 8 Proximity sensor> recalibrate the sensor . Якщо проблема не зникне, можливо захисна плівка або скло закриває датчик наближення. Якщо виправлення ситуації не допоможе, потрібно звернутися в сервіс-центр для перевірки датчика наближення.

7. Чому відбувається затримка дзвінка при виклику з незнайомих номерів?
Затримка дзвінка з незнайомих номерів відбувається через те, що система повинна вирішити – це телефонний спам або безпечний дзвінок. На це витрачається до 3 секунд. Проблему можна спробувати вирішити тут: Налаштування-Вхідні виклики-Невідомий виклик без звуку – вимкнути.
Однак, розробники відзначають, що система фільтрації невідомих дзвінків зашита в систему і все одно буде давати затримку.

8. Якість звуку в навушниках погана.
Якщо хто не знає, в MIUI 7 є спеціальні вбудовані профілі звуку для різних типів навушників Xiaomi. Знайти їх просто: Налаштування-Звук і вібрація- Налаштування звуку (Гарнітура) – Mi sound підсилювач . Там є різні профілі, а для доведення звуку є і еквалайзер. Його можна застосувати до існуючого профілю і зберегти настройку. Звук у підсилювача Mi смартфонів хороший, настройками можна домогтися дуже якісного звучання навіть у бюджетній лінійці Redmi.

miui7-0006

miui7-0007

9. Чому рингтон звучить тихо?
Заходимо в Налаштування-Звук і вібрація- Гучність-Рінгтон та оповіщення і ставимо максимальну гучність. Найчастіше зниження гучності пов’язано з тим, що забруднилася решітка, що закриває динамік. Її потрібно прочистити.

10. Чому іноді здається, що смартфон “гальмує”?
Іноді це може бути пов’язано з анімацією переходів і відкриття додатків. Швидкість анімації можна регулювати або взагалі відключити. Робиться це тут: Налаштування-Додатково-Для розробників-Швидкість анімації . І частіше користуйтеся очищенням – швидкість роботи смартфона залежить від вільного об’єму оперативної пам’яті.

miui7-0008

На сьогодні все. Продовження очікуємо в понеділок.

Русская версия

Коментарі

 1. Віктор сказав:

  Як зробити енергозберігаючий режим на телефоні,дуже скоро сідає акамулятор.

  • Юрий сказав:

   Налаштування-Батарея. І там багато варіантів для створення режиму зберігання. Пошукайте, на цьому сайті є стаття на цю тему.

 2. Влад сказав:

  як сховати іконки програм на робочому столі MIUI 7

  • Юрий сказав:

   Це неможливо. Можна ііх зібрати до теки, тоді ііх буде менше на робочому столі. Для цього треба одну іконку натягнути на іншу, і утвориться тека.

 3. Богдан сказав:

  Як включити безпечний режим?

 4. Іван сказав:

  Чомусь стали недоступними настройки еквалайзера, можливо стикався хто? Мяу 8 андроїд 5.0

  Screenshot_2016-11-08-12-28-12-245_com.android.settings

  • Юрий сказав:

   самі собою стали? чи після оновлення? ще може бути варіант, що смартфон не розпізнає навушники як гарнітуру.

   • Іван сказав:

    Самі собою, і в колеги та ж картина, в даний момент бездротові навушники хочу налаштувати

 5. Іван сказав:

  Перевірив на дротовій, функція працює, ви мали рацію, навушники не розпінавало як гарнітуру

 6. Андрей сказав:

  Как сделать что бы при подключении гарнитуры звук устанавливался на безопасный уровень. И нельзя было сильно увеличить звук случайно. Это отлично продумано в телефонах ЛЖ. Спасибо.

  • Юрий сказав:

   По умолчанию в смартфоне есть ограничение громкости до 75 процентов от максимальной. При достижении этой величины нужно подтвердить желание увеличить до максимума.
   Самостоятельно программировать эту величину в МИУИ нельзя.

 7. Ольга сказав:

  Чому смартфон сам почав відповідати на вхідні виклики.Як це вимкнути?

  • Юрий сказав:

   зробити скидання до заводських налаштувань (без очищення пам’яті). перед цим зробіть бекап. якщо не допоможе, перепрошити на нову ,чи попередню версію прошивки

 8. Софія сказав:

  Доброго дня.
  Вже всі настройки перерила, не можу знайти #закінчення дзвінка клавішею блокування#?
  Підкажіть будь ласка))))

 9. Юлия сказав:

  Подскажите, при разговоре нажимаю блокировку экрана и отключается входящий звонок. Как убрать такую функцию? Хочк при разговоре блокировать экран.

  • Юрий сказав:

   Насколько я вижу, при разговоре экран автоматически блокируется при поднесении телефона к уху. Но вопрос интересный. Я посмотрю, что пишут умы об этом 🙂

  • Sera сказав:

   А яка мета такого блокування ? Якщо потреба не змінювати вухом розміщення іконок то є така штука як блокування робочого столу в налаштуваннях робочого стола. При його активації редагування вигляду робочого столу неможливе !

 10. Юлія сказав:

  як вимкнути телефон, якщо не працює сенсор, а з кнопки блокування він перезавантажується?

 11. Альбина сказав:

  Чомусь на екрані часто змінюється колір и контраст на яскраво бірюзовий, постійно доводиться заходити в налаштування и міняти колір и контраст на автоматичний режим, підскажіть в чому проблема?

  • Юрий сказав:

   У швидких налаштуваннях вимкніть яскравість. Не буде автоматично міняти колір і яскравість залежно від оточення.

 12. Влад сказав:

  Чому дзвінки на телефоні гальмують. Інколи мене нечує співбесідник а інколи я його.Також ускоряється розмова і голос стає похожим на мультяшний.
  Допоможуть будь ласка!

 13. Оксана сказав:

  Доброго дня! В Xiaomi Redmi 4X неможу ні пересунути, ні видалити іконки на робочому столі, в чому проблема?

  • Юрий сказав:

   Продували через редагування робочих столів? Двома пальцями зробіть щипок і обрані іконки опустіть вниз, а потім на потрібний робочий стіл ставте. Це як рішення кінцевої задачі.
   Це сталося після оновлення?

 14. Рома сказав:

  Не можу скачати шпалери із форуму МІ 🙁 Пише помилка завантаження.

 15. Роман сказав:

  Здравствуйте. не могу выйти из детского режима. пароль не подходит. как быть?

 16. Ігор сказав:

  Під час розмови включається нотаток, блокувати примусово екран також пробував.

 17. Ольга сказав:

  Як можна відключити мелодію при включенні телефону Xiaomi Redmi 3 ?

 18. Анастасія сказав:

  При підключені гарнітури музика грає помимо неї, раніше такого не було(( Підкажіть, будь ласка, як це виправити! Телефон Xiaomi Redmi 4.

  • Юрий сказав:

   можливо, проблема з контактом. перевірте, чи не засмітився контакт і гніздо. може дрот десь зламався.
   електронної причини для цього не повинно бути.

 19. Володимир сказав:

  Як переключити формат набору номеру на український, чомусь всі номери контактів починаються з +48

 20. Володимир сказав:

  Телефон xiomi 4pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2017 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!