Як відновити доступ до mi-акаунту, якщо ви забули пароль

8 Червень 2017

Коментарі:

2
 8 Червня, 2017
 2

У вік створення цифрового світу встановлення надійних паролів та їх зберігання з кожним роком стають все більш важливими задачами. Що ми тільки не вигадуємо, щоб вирішити їх одночасно! І фотографуємо ці паролі, і записуємо, і навіть на ноти перекладаємо (звісно, якщо зі слухом немає проблем). А є ще й такі оригінали, що наносять паролі від найпотаємніших електронних схованок на доволі інтимні місця у вигляді татуювань. Цікаво, а кольщиків вони потім просто вбивають, чи ще щось особливе вигадують?

А от якщо пароль, не дивлячись на всі запобіжні заходи, ви таки примудрилися забути, а сейф, якого тепер стало неможливо відчинити, вироблено з багатошарового “круппівського” сталевого листа, то варіантів у вас небагато. Та то тема для окремого дослідження, що не має до смартфонів Xiaomi жодного відношення. Якщо ж ви забули саме пароль від mi-акаунта, вважайте, що вам пощастило. Ну, як пощастило? Десь так, як герою фільму “Службовий роман” у порівнянні з Бубликовим, який, як відомо, взагалі помер. А потім нібито не помер…, але то вже теж зовсім інша історія.
А пощастило вам тому, що у вас є можливість перейти за посиланням https://account.xiaomi.com/pass/forgetPassword, ввести у запропоновану форму адресу електронної пошти або телефонний номер (у міжнародному форматі), які ви вводили при створенні аккаунту, і, отримавши від Xiaomi код підтвердження, зітхнути з полегшенням. Якщо ж код на протязі 5 хвилин не приходить, перевірте папку “Спам” у поштовому ящику. Якщо і там листа з ним немає, запросіть код знову, натиснувши “Resend code”. Після отримання смс-повідомлення або електронного листа необхідно не кваплячись ввести код підтвердження у наступну форму і натиснути “submit”. Вас буде переведено на форму зміну паролю. Введіть новий пароль та підтвердіть його. Якщо все зроблено правильно, побачите смайлика 😉

Якщо ви забули цей злощасний пароль, а телефон ще не заблоковано, не гарячкуйте і не намагайтеся вводити можливі варіанти, особливо, коли ви в них на 100% не впевнені. Бо є велика ймовірність, що після декількох невдалих спроб ваш смартфон перетвориться на щось типу елегантної “цеглинки”. І головне – перед тим, як робити подальші кроки, спробуйте зробити резервне копіювання усієї важливої інформації. Якщо, звісно, це ще можливо.

Ну, з найпростішим варіантом, як нам здається, все ясно. Але ж наші люди легких шляхів не шукають. Припустимо, ви не тільки пароль доступу до Mi-акаунта забули, але і номер телефону, який вводили при його реєстрації, і навіть адресу електронної пошти. Що ж, і таке трапляється. Цей випадок Xiaomi теж передбачила і пропонує звернутись до її служби підтримки, написавши електронного листа за адресою [email protected] або [email protected]. Ось тільки зовсім не коротким може видатися цей шлях.

Бо, піклуючись про вашу ж безпеку, служба підтримки буде ретельно (і зовсім не кваплячись) перевіряти, чи не намагаєтесь ви, бува, розблокувати вкраденого або (борони боже!) нелегально ввезеного в країну смартфона. Можуть попросити надати інформацію про imei-код пристрою, фото чека на його покупку та фото упаковки, підтвердження, що ви є володарем сім-карти, яка в ньому використовувалась тощо. І все це – англійською мовою. Дякувати богові, що не китайською. Якщо з мовними навичками у вас проблема, можна скористатись системами автоматичного електронного перекладу. Може цей на краще, бо китайські співробітники служби підтримки автоматичний переклад, здається, розуміють краще за літературну англійську.

Відновлення паролю за допомогою служби підтримки триває зазвичай до 3 діб.

Якщо нічого не допомогло, треба перепрошити смартфон із загальним очищенням і завести новий Мі акаунт. Але ви загубите всі свої дані.

Деякі жартівники, щоправда, пропонують ще один спосіб, який варто спробувати перед відв’язкою від аккаунта – ввійти у стан глибокої медитації та спробувати таки згадати того злощасного пароля. Але, після кількох днів, а то й тижнів, спілкування зі службою підтримки цей спосіб вам мабуть стане в пригоді не краще, ніж перепрошивка смартфона… скажімо, машинкою “Зінгер”. Бо результат буде мало відрізнятись, звісно, якщо ваш пароль не складається з шести “одиниць”, а перші чотири з них ви вже згадали.

Для зберігання паролів є декілька прекрасних програм для Відновз і Андроїда, які безпечно збережуть ваші паролі, а завдяки синхронізації з Інтернетом, ви можете отримати свої паролі з будь-якого місця і пристрою.

Це безперечно Sticky Password, LastPass Password Manager, F-Secure KEY Менеджер паролей, та багато інших. Ми не радимо вам користуватися менеджерами паролів від Яндекса, Касперського, та інших представників шпигунського ПЗ.
Бережіть себе, тренуйте пам’ять та зберігайте паролі у надійних і доступних для вас місцях. А якщо вже лихо сталося, сподіваємось, перші три способи таки допоможуть відновити роботу вашого смартфона.

Коментарі

 1. Тетяна сказав:

  а якщо https://account.xiaomi.com/pass/forgetPassword не відкривається?
  пише:
  Не удается получить доступ к сайту

  Не удается найти DNS-адрес сервера account.xiaomi.com.
  Выполните диагностику сети в Windows.
  DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

  як вирішення ваші [email protected] пропонують:
  “Я отправлял вам пароль по восстановлению пароля но вам на почту не приходил пароль.
  Можете дать доступ к компьютеру я зайду на почту и проверю настройки “

 2. Антон сказав:

  коли вводю свою почту пише що почта не існує як меі востановити пароль???????????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.