Як це зробити: Як вийти з Дитячого режиму на будь-якому пристрої Xiaomi

9 Травень 2017

Коментарі:

0
 9 Травня, 2017
 0

Дитячий режим (Child Mode) – спеціальна функція, яка підтримується всіма смартфонами Xiaomi і дозволяє обмежити доступ дитини до певних додатків, а також заборонити їй виконання деяких дії, таких, як наприклад відправка SMS з встановлених SMS-додатків. Нижче наводиться інструкція, яка допоможе вийти з Дитячого режиму на пристрої Mi&Redmi MIUI 8 в разі, якщо ви забули пароль доступу. Описана процедура може бути застосована до всіх пристроїв, включаючи Redmi Note 4, Mi5c/Mi5s, Redmi 4X, Mi Mix, Mi Max і багато інших.

Примітка: Зазначений спосіб коректно працює, тільки якщо ви перебуваєте в Дитячому режимі з можливістю обміну в Gmail. В описаному способі використано додаток Галерея, але ви можете скористатися також будь-яким іншим додатком зі спільним доступом через Gmail і досягти того ж результату.

MIUI 8: Як вийти з Дитячого режиму в Настройках смартфона, якщо ви забули захисний пароль?

Крок 1: По-перше, вам потрібно запустити додаток Галерея (Gallery) в Дитячому режимі.

Крок 2: Виберіть будь-яку фотографію з Галереї і відправте її в Gmail.

Крок 3: Після входу в додаток Gmail необхідно створити нову поштову адресу, а потім натиснути на зображення трьох точок у верхньому правому куті екрану. Далі потрібно вибрати пункт меню Налаштування (Settings).

Крок 4: У меню Налаштування натисніть на вертикальне зображення трьох точок і перейдіть на пункт Управління обліковими записами (Manage Accounts).

Крок 5: Ви побачите наступне вікно. Натисніть Продовжити (Continue).

Крок 6: Після входу в Налаштування додатку ви зможете відключити Дитячий режим.

Крок 7: Якщо ви забули захисний пароль, вам необхідно повернути заводські налаштування для виходу з Дитячого режиму.

Крок 8: Переконайтеся, що ви скопіювали всі дані на ПК, а також синхронізуйте свої дані з Мi Хмарою (Mi Cloud), оскільки скидання налаштувань видаляє всі дані з вашого MIUI 8 смартфона.

Крок 9: І на завершення, перейдіть в меню Налаштування> Розширені можливості пошуку> Резервне копіювання та скидання> Скидання налаштувань> Скинути настройки телефону (Settings> Additional settings> Backup & reset> Factory data reset> Reset phone). Порада: Ви можете зберегти свої фотографії, музику, відео та інші дані, не натискаючи тумблер Стерти збережене (Erase stored).

Сподіваємося, цей посібник вам допоміг, і ви успішно вирішили проблему Дитячого режиму на пристрої Xiaomi.

 

А тепер детальніше про проблему Дитячого режиму на Redmi Note 3. Ця проблема була вирішена патчем при оновленні прошивки MIUI 8, але у декого може повторюватися.

Всякий раз, коли користувач входить в Дитячий режим на Redmi Note 3, він може виявитися там заблокованим, і не мати можливості змінювати налаштування, перебуваючи в Дитячому режимі. В результаті він не зможе отримати доступ до інших функцій телефону. Дитячий режим блокує всі додатки на вашому пристрої, крім тих, які можуть використовуватися для настройки даного режиму.

Багато користувачів могли б припустити, що можна вирішити проблему, увійшовши в режим відновлення, а потім вимкнувши смартфон. Однак в даному випадку відсутня можливість увійти в режим відновлення за допомогою натискання клавіш Vol up + Power.

Але рішення є. Ось як можна позбутися цієї проблеми, відключивши Дитячий режим за допомогою налаштувань програми.

Викладена нижче процедура може бути виконана успішно, якщо ви не змінили на Redmi Note 3 браузер, встановлений за умовчанням.

Якщо ви не можете вийти з Дитячого режиму, то єдиний спосіб вирішення проблеми – використання налаштувань. По-перше, перейдіть в Режим польоту (Airplane Mode) шляхом натискання і тривалого утримання кнопки живлення. Після включення Режиму польоту перейдіть в браузер, встановлений за умовчанням, і спробуйте знайти що-небудь. Оскільки Режим польоту включений, ви побачите повідомлення про те, що смартфон не може підключитися до мережі. Нижче ви побачите опцію Мобільна мережа (Mobile network). Натисніть її. Тепер можете увійти в налаштування і відключити Дитячий режим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.