Як це зробити: ще один спосіб позбутися помилки 50% при розблокуванні завантажувача

18 Квітень 2017

Коментарі:

2
 18 Квітня, 2017
 2

По-перше: вийшла Глобальна стабільна прошивка MIUI 8.2 Global Stable для Redmi Note 4X Qualcomm. Її можна звантажити ТУТ.

А тепер- про те, що наболіло 🙂

Майже кожного дня ми отримуємо багато скарг від користувачів, які не змогли розблоковувати пристрої, що “застрягли” на 50% перевірки. Причиною більшості помилок є невідповідність Mi Account на Mi Unlock Tool і на Mi пристрої, який треба розблоковувати.

Це інструкція, яка допоможе вам здійснити розблокування пристроїв, що “застрягли” на 50% перевірки. Як пишуть наші колеги з офіційного форуму, цей спосіб краще за все працює на китайській девелоперській прошивці, але може працювати і на глобальній девелоперській.

Вони змогли з’ясувати, що існує обхідний шлях, метод, що дозволяє встановити Mi Account на ПК відповідно до облікового запису Mi на телефоні, що дозволить його розблоковувати.

Ви повинні зайти у свій Mi Account на телефоні і перевірити, чи встановлено “Знайти пристрій” (Find Device) на ON. Якщо так, переходьте до наступного кроку.

Перейдіть у розділ “Налаштування \ Додаткові параметри \ Конфіденційність \ Диспетчер пристроїв Андроїд” (Settings \ Additional Settings \ Privacy \ Android Device Manager) і увімкніть його.

Перейдіть на i.mi.com і, увійшовши у той самий Mi Account, що і в телефоні, виберіть “Знайти пристрій” (FIND DEVICE).

Після визначення вашого телефону (як ви можете бачити на картинці), будь ласка, перевірте правильність визначення параметрів пристрою і вашого місцезнаходження. Не натискайте “Стерти”, “Тривога” або “Блокування” (Erase, Alarm або Lock). Цим ви напевно внесете безлад у свій обліковий запис.

Тепер, якщо все правильно, можете приступити до розблокування з використанням Mi Unlock Kit, розташованого на en.miui.com/unlock.

Якщо ви все ще не змогли розблоковувати Завантажувач (Bootloader), використайте другий спосіб, викладений нижче.

Переконайтеся, що на вашому смартфоні офіційна прошивка MIUI China/Global Developer/Stable Rom.

Перейдіть у розділ “Про телефон” (About Phone) і натисніть на опцію “Версія MIUI” (MIUI Version) кілька разів, поки вона не дозволити змінювати встановлені розробником значення (права розробника).

Після входу в опції для розробників перейдіть на “Додаткові опції” (Additional Settings) – “Налаштування для розробника” (Developer options).

Після переходу в “Налаштування для розробника” (Developer options) ви побачите опцію “Дозволити OEM Розблокування” (Allow OEM Unlocking). Включіть цю опцію.

Після цього ви зможете перейти до опції “Стан розблокування Mi” (Mi Unlock Status).

Натисніть на цю опцію, і ви отримаєте можливість використати “Додавання облікового запису і пристрою” (Add Account and Device).

Завершальний крок:  Вам треба додати/зв’язати обліковий запис, в якому вам було надано дозвіл на “Розблокування Завантажувача” (Unlock the BL) відповідного пристрою, яким ви володієте, а потім застосувати “Розблокувати Завантажувач” вашого пристрою за допомогою інструменту “Mi Розблокування” (Mi Unlocking tool).

дякуємо за нагадування того, що ми всі і так знали, але не завжди робили правильно, супермодератора індійського форуму Technoking2020 .

Коментарі

  1. Таня сказав:

    Здравствуйте …почему когда я захожу в интернет, хочу открыть какую то картинку , открываю , а она некачественная и почти каждая …и в приложение pinterest тоже самое. Что делать?

    • Юрий сказав:

      наверное у вас Опера? она сжимает трафик. Во-вторых, в приложении Безопасность – Трафик есть функция сжатия трафика. Нужно ее отключить, но будет больше расход трафика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.