Як це зробити: прошивка Мі 4С через фастбут

4 Квітень 2017

Коментарі:

3
 Квітень 4, 2017
 3
Категорія: Інструкції, Новини

Сьогодні ми розглянемо деякі нюанси прошивки смартфону Мі 4С через фастбут. Справа в тому, що для Мі 4С немає глобальної прошивки. Є гарні локалізовані прошивки від xiaomi.eu, наприклад. Але серед них немає прошивки для фастбуту.

Навіщо нам цей режим прошивки? Він необхідний, коли ви отримуєте помилку “file verification failed”, “non-official ROM” та інші, коли прошиваєте стандартним методом – через “три крапки”, або через стокове рекавері.

Вирішити проблему таких помилок можна тільки встановивши кастомне рекавері, точніше, TWRP.

Для цього нам знадобляться:

1. Актуальні версії TWRP рекавері.
2. ADB драйвери.

Для правильного встановлення драйверів, треба перевести Windows у тестовий режим, коли буде вимкнута система перевірки цифрового підпису.

Для Windows 7 треба зробити ось що:

Під час вмикання комп’ютера, після етапу завантаження BIOS, часто натискаємо «F8». З’явиться меню «Додаткові варіанти завантаження». Вибираєте «Відключення обов’язкової підпису драйверів». F8 спрацьовує не завжди з першого разу, тому якщо не вийшло, можна або повторити 2-3 рази, або вдатися до альтернативного способу.

Альтернативний спосіб: Відкриваємо меню «Пуск», в рядку пошуку пишемо:

cmd.exe

правою кнопкою на нього і натискаємо «запустити від імені адміністратора». Відкриється командний рядок, вводимо по черзі 2 команди:

bcdedit.exe / set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS
bcdedit.exe / set TESTSIGNING ON

Далі перезавантажуємо комп’ютер, якщо все вийшло, то в нижньому куті робочого столу Ви побачите напис про тестовому режимі.
P.S: що б потім повернути все на місце, знову відкриваєте так само консоль і вводите

bcdedit.exe / set TESTSIGNING OFF
і перезавантажувати PC. Напис зникне.

Для Windows 10

Затискаємо кнопку «Shift» і натискаємо «Пуск» -> «Вимкнення» -> «Перезавантаження». Після перезавантаження з’явиться вікно «Вибір дії». Вибираємо «Пошук і усунення несправностей» -> «Додаткові параметри» -> «Параметри завантаження» -> «Перезавантажити». Після перезавантаження ми побачимо вікно «Параметри перезавантаження» натискаємо «F7» і чекаємо коли система перезавантажиться.

Встановлюйте драйвери у теку у корні диску С, наприклад, C:/adb або C:/fastboot.

Після встановлення драйверів, копіюємо файл рекавері у цю теку і викликаємо вікно консолі кнопкою Пуск-Виконати-cmd.exe
У вікні набираємо cd c:/adb, це змінить директорію, у якій ми будемо оперувати.

Далі у консолі набираєте:

fastboot devices

З’явиться код вашого пристрою, це означає, що пристрій і комп’ютер з’єднані успішно.

Далі можна прошивати прошивку за допомогою Mi Flash, але можна спершу прошити рекавері. Перейменуйте файл рекавері у якийсь із простою назвою, типу twrp.img. Покладыть цей файл у теку C:/adb чи як ви її назвали.

У консолі набираємо команду:

fastboot flash recovery twrp.img

Прошивка триватиме лічені секунди, і про це буде написано у відповіді на команду.

Тепер ви зможете прошивати неофіційні прошивки для рекавері.

Але, якщо ви все одно підлкючені до комп’ютера, можна прошити прошивку для фастбуту. Для цього потрібно її розпакувати у якусь теку, наприклад, C:/rom, запустити MI Flash і вказати, натиснувши кнопку browse, теку прошивки і файли сценаріїв.

Потім треба натиснути кнопку Refresh і ваш пристрій з’явиться у головному вікні. Треба натиснути Flash і прошивання відбудеться.

Але так буває не завжди.

Іноді смартфон не визначається у Mi Flash. Це зазвичай буває, коли у вас заблокований завантажувач, але буває і з інших причин.

Якщо смартфон Xiaomi визначається у ADB, але не визначається у Mi Flash, треба встановити драйвери для Com -порту.

Ось вони (для 64-бітної системи!)

Після встановлення драйверів, у консолі з теки C:/adb, наберіть команду:

fastboot oem edl

Ваш пристрій з’явиться у списку пристроїв Віндовз.

Смартфон при цьому перейде у режим download, екран його погасне і він не буде реагувати на натискання кнопок. Ні в якому разі не витягуйте кабель, не вимикайте комп’ютер, не залишайте смартфон у стані download!

Це призведе до глухої цеглини, і щоб вивести смартфон з цього стану. треба буде його розбирати і витягувати шлейф акумулятора.

Коли смартфон перейшов у стан завантаження, він з’явиться у Mi Flash після натискання кнопки Refresh і його можна буде прошити.

Після прошивання обов’язково у консолі наберіть команду:

fastboot oem reboot-edl

Смартфон перезавантажиться і буде з оновленою прошивкою. Тепер можна через рекавері прошити будь-яку локалізовану прошивку.

Якщо смартфон залишиться у стані download (edl) і не буде давати ознаки життя, залиште його на двоє діб у покої. Акумулятор сяде, і при підключенні до зарядки, смартфон перезавантажиться і з ним буде усе гаразд.

Якщо не бажаєте чекати розрядження, вам додведеться віднести телефон до сервісу, щоб там зняли задню кришку, відкрутили кришку акумулятору і від’єднали шлейф від материнскої плати, а потім знову під’єднали, перезавантаживши таким чином смартфон.

За поради дякуємо форуму 4pda.ru і нашому власному досвіду.

Коментарі

  1. Max сказав:

    Добрый день!
    Загрузчик должен быть заблокирова?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.