12 Червень 2017

Коментарі:

0
 12 Червня, 2017
 0

Восени минулого року, разом з процесором Snapdragon 830, компанія Qualcomm презентувала  новий стандарт технології зарядки: Quick Charge 4. Незважаючи на те, що за цей час декілька пристроїв вже використовують новий процесор, наприклад Xiaomi Mi 6, жоден з них не підтримує четверту версію зарядної технології. Проте, Qualcomm не зупиняється, і оголосив про просунуту версію контроллеру зарядки під назвою Quick Charge 4+.

В неї увійшли всі характеристики попередньої, але є і три нових. Це можливість зарядити свою батарею до 50% за 15 хвилин, розширена розумність зарядного пристрою і підвищена безпека.

Детальніше:

– Dual Charge: ця функція вже реалізована у попередніх версіях, але тепер більш потужна, Dual Charge включає в себе другий керований потік потужності в пристрої. Зарядка пристрою за допомогою подвійного заряду ділить струм заряду, що дозволяє стримувати збільшення температури і скорочувати час заряду.

– Інтелектуальний Термічний Баланс: подальше удосконалення Dual Charge, інтелектуальний тепловий баланс сконструйований так, щоб рухати струм через “холодніші” ділянки електроланцюга, усуваючи “гарячі плями” для оптимізованої подачі живлення.

– Розширені можливості безпеки: Quick Charge 4 вже включає в себе строгий вбудований протокол безпеки. Швидка зарядка Quick Charge 4+ йде ще на один крок вперед і призначена для моніторингу рівнів температури корпуса і роз’єму одночасно. Цей додатковий захисний шар допомагає запобігти перегріву і короткого замикання або пошкодження роз’єми типу C.

Поки ще невідомо коли ця технологія буде застосована у реальних пристроях, але тепер виробники отримали ще один інструмент для того, щоб зробити свої пристрої економічнішими і безпечнішими для користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.