Як сховати додатки у MIUI 10, нові версії TWRP та Xiao AI зрозумілими мовами

6 Листопад 2018

Коментарі:

0
 Листопад 6, 2018
 0
TWRP-Xiaomi-Redmi-3S-Redmi-4A
Категорія: Новини

Цей тиждень почався з гарних новин для всіх користувачів смартфонів Mi. Віце-президент пекінської компанії Донован Сан оголосив початок ери штучного інтелекту Xiaomi в усьому світі. Правда, поки що, починатися вона буде для тих, хто розуміє англійську. Незабаром керувати пристроями Xiaomi можна буде, даючи команди розумному помічнику англійською мовою. Донован обіцяє і інші мови у близькому майбутньому.

Команда розробників популярного рекавері TWRP випустила версії програми для нових моделей смартфонів (в їх числі не тільки Mi-смартфони, звісно). Ось їх список:

Xiaomi Redmi 6 Pro
Nokia 6
Nokia 6.1
Xiaomi Mi A2 Lite
Xiaomi Mi 6X
Moto G6
Samsung Galaxy Ace 4
Sony Xperia XA2 Ultra

Завантажити рекавері можна на сайті Team Win.

А тепер порада для тих, хто користується смартфоном не тільки особисто. Щоб ваші конфіденціальні дані або інша інформація не потрапили у чужі руки, ви можете сховати додаток з робочого столу у MIUI 10. Ця функція з’явилася ще у MIUI 9 і у новій версії прошивки отримала продовження.

Треба зайти у Налаштування – Замок додатків (App lock) та встановити форму захисту: пароль, відбиток пальця, розпізнавання обличчя, Mi-акаунт. У цьому ж меню можна керувати захистом додатків. Оскільки у MIUI немає окремого – сховища додатків, як у Андроїді, і всі вони знаходяться на Робочому столі, прибирання іконки програми фактично виключає доступ до неї.

Така проста функція збереже багато нервів. часу і цінних даних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.