Як розблокувати завантажувач Mi Note 2. Частина 3

29 Серпень 2017

Коментарі:

0
 29 Серпня, 2017
 0
Категорія: Новини

Розглянемо ще один шлях розблокування завантажувача, якщо ви отримуєте повідомлення про помилку Couldn’t Verify Device. Це буває, коли ви розблоковуєте завантажувач на глобальній прошивці і в деяких інших випадках.

Тож, спершу, подаєте заявку на розблокування, потім завантажуєте додаток для разблокування. Все це описано у попередніх статтях “Як розблокувати завантажувач Mi Note 2“.

Потім треба прошити девелоперську прошивку. Якщо у вас стабільна глобальна прошивка, прошийте глобальну щотижневу бету, якщо вона і стоїть – одразу можна приступати до розблокування.

Але треба верифікувати ваш смартфон. Для цього:

1. Заходим до вашого Mi-акаунту. Ви повинні використовувати дані для логіна у той акаунт, на який ви замовляли дозвіл на розблокування. Для логіна використайте номер телефону, ні email!
Акаунт надішле код підтвердження на ваш мобільний номер, введіть код та отримайте підтвердження. Тепер акаунт покаже приєднаний пристрій, перевірте, чи є ваш пристрій в мережі, чи ні. Видаліть усі інші пристрої з сайту, а також з мобільного телефону.

2. Переконайтеся, що ваш пристрій видно у акаунті.

3. Якщо вашого пристрою немає онлайн, зайдіть до Settings>Sync> і вимкніть його (Off) і увімкніть (On).

4. Почекайте добу після цього. Запустіть Mi Unlock. Введіть логін у вигляді номеру телефону, на який ви замовляли розблокування.
5. У вашому смартфоні в опціях розробника повинні бути увімкнені oem unlock та usb debugging.
6. Вимкніть свій смартфон і переведіть його у режим фастбут. Потім з’єднайте його із комп’ютером.
7. У додатку натисніть кнопку Unlock і слідкуйте за процесом. Все повинно відбутися нормально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.