Як розблокувати завантажувач Mi Note 2. Частина 1

28 Серпень 2017

Коментарі:

0
 28 Серпня, 2017
 0

Чому завантажувач в MIUI заблоковано?

Минулого року компанія Xiaomi змінила правила безпеки і заблокувала завантажувач у нових версіях прошивок. Це було зроблено для того, щоб унеможливити втручання у програмний код, встановлення стороннього ПЗ, а також для забезпечення безпеки користувача.

Це не могло повною мірою вберегти смартфони від крадіжки і унеможливити його використання злодієм, але зберігало приватні дані: щоб знову отримати робочий смартфон, злодій повинен був повністю його перепрошити з видаленням всіх даних.

Так чи інакше, ця міра стала обов’язковою, і принесла чимало головного болю регіональним користувачам, яким доводилось прошивати локалізовані прошивки, які завантажувач блокував. Тому китайські розробники зробили можливим розблокування завантажувача, лишивши тих, хто це зробить, без офіційної гарантії.

Оскільки офіційна гарантія і локальні китайські сервіси регіональним користувачам непотрібні, продавці у країнах за межами Китаю залишили гарантію власникам розблокованих смартфонів.

Тож, щоб прошити локалізовану неофіційну прошивку, тепер достатньо лише подати заявку на розблокування завантажувача.

Ось, як це зробити для Mi Note 2, і для всіх інших смартфонів Xiaomi.

Кроки по розблокуванню завантажувача в смартфонах Xiaomi

1. Треба відвідати сайт http://en.miui.com/unlock/ і залишити там заявку.

Оберіть кнопку Unlock Now і введіть дані свого Мі-акаунту.

На цьому сайті можна перемикнутися на англійську, але ми покажемо все як це буде китайською, бо англійською і так все зрозуміло.

2. Пишемо свої дані: нік на офіційному форумі – ось тут: http://en.miui.com/forum.php

Ви повинні бути там зареєстрованими і мати деяку активність. Якщо ви не були на цьому форумі, зареєструйтеся, напишіть декілька повідомлень, а краще відповідайте у дискусіях. Активнісь повинна бути англійською мовою, якщо ви її не знаете, відповідайте в темах “Great!”, “Thank you!”, “Cool!”, ставте лайки і таке інше – не схибите.

Якщо у вас є активність на форумі – переходьте до заповнення форми.

Можете замість ніку на форумі просто написати своє ім’я і телефон.

У полі “Причина розблокування” напишіть щось на кшталт цього: “I`m a member of Ukraininan MIUI Community and I need to flash a local ROM”.

3. Тепер треба почекати, коли модератори розглянуть вашу заявку і дадуть чи не дадуть вам дозвіл на розблокування.

Зараз відповідь приходить протягом 3-х діб. Скоріше за все ви отримаєте її у найближчі години після запиту. Якщо ви не отримали відповіді, пошукайте її в спамі СМС, якщо у вас є такая функція.

Якщо ви не отримали відповідь, спробуйте знову.

Якщо отримали – переходимо до наступної операції – у наступній статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.