Як прошити TWRP рекавері Mi 4C (вирішення проблеми signature verification failed)

15 Грудень 2015

Коментарі:

6
 15 Грудня, 2015
 6

Останні два місяці принесли одну прикру несподіванку тим, хто прошиває локалізовані девелоперські прошивки на пристрої Mi. При прошивці цих оновлень часто з’являється сповіщення про те. що zip corrupted, або signature verification failed.

Причина цього у тому, що китайські товариші стали захищати свої прошивки сертифікатами і електронними підписами, які вони не розповсюджують для своїх партнерів. Таким чином, всі локалізатори у світі опинилися у прикрій ситуації.

А не-китає- і англомовні користувачі можуть розраховувати лише на стабільні глобальні прошивки, в яких є не всі мови (української, зокрема, немає).

Для наших користувачів проблема теж не має стандартного рішення. Усі локалізації: і наші, і наших партнерів miui.su, і multirom, i miuipro, які мають українську мову інтерфейсу, стикаються з тією ж проблемою.

Із стоковим рекавері її вирішити не можна. Але є й кастомні рекавері, у яких можна відключити фукнцію перевірки цифрового підпису.

Це CWM і TWRP. Ми радимо останню програму, тому що вона має приємний інтерфейс і сенсорне управління, а також багато корисних функцій.

Тож, сьогодні ми ще раз розглянемо питання, як встановити TWRP рекавері на смартфони Xiaomi на прикладі Mi 4C.

Увага! Акумулятор повинен бути повністю заряджений!

Усі дії із своїм пристроєм ви робите на свій розсуд. Ані компанія Xiaomi, ані Team Win, ані сайт MIUI.UA не несуть віповідальності за результат ваших дій!

Перший спосіб: прошивка без комп’ютера.

Для цього нам знадобиться кілька файлів.

1. Архів з рекавері TWRP

Додаток Flashify (його треба встановити з Плеймаркету)

Далі:

1. Розпаковуємо архів з рекавері кудись у внутрішню пам’ять смартфону (можна і на SD-картку), де вам зручно буде його знайти. Краще у корінь. Для нас буде важливий файл з розширенням .img (recoverydev.img, якщо у вас девелоперська прошивка);

flashify001

2. Встановлюємо додаток Flashify і запускаємо його.

flashify002

Приймаємо умови і йдемо далі

flashify003

У вас на смартфоні повинні бути Root права. Для отримання їх можна у розділі: Налаштування-Про пристрій  натиснути на номер версії прошивки 8 разів. Якщо це не допоможе, треба скористатися додатком Super SU.

Але, навіть, якщо у вас є повний доступ, треба делегувати його додатку Flashify. Для цього йдемо у додаток Безпека і вмикаємо права для додатку.

 

flashify004

 

flashify005

Даємо згоду

 

flashify006

Тепер обираємо, що ми бажаємо прошити. В нашому випадку – Recovery image

flashify007

Можемо завантажити нові версії рекавері, але не факт, що завантажиться програма для вашої моделі, тому краще вказати перевірений файл.

Обираємо файл образу там, де ми його залишили у пам’яті смартфону

flashify008
flashify009

Натискаємо згоду і процес починається

flashify010

Коли він завершиться, треба перезавантажити смартфон. Якщо ви збираєтесь користуватися новим рекавері, увімкніть смартфон, натисніть одночасно Гучніть (+) і Кнопку живлення і побачите новий інтерфейс рекавері.

У ньому треба зняти галочку навпроти “Check signature”. За замовчуванням вона вимкнута, то ж можна у рекавері і не заходити. При прошивці оновлення MIUI рекавері зробить все само і нічого не спитає.

 

Другий спосіб (за допомогою компьютеру).

Другий спосіб описаний на зразку Redmi Note 2  ТУТ.

А для Redmi 2 ТУТ.

Список файлів рекавері для різних моделей пристроїв Mi  ТУТ.

 

Третій спосіб.

Азійській ентузіаст пропонує власний додаток для прошивки рекавері.

Користуватися ним, чи ні – ваша справа. Завантажити його можна ТУТ.

Русская версия

Последние два месяца принесли одну досадную неожиданность тем, кто прошивает локализованные девелоперские прошивки на устройствах Mi. При прошивке обновлений часто появляется уведомление о том. что zip corrupted или signature verification failed.

Причина этого в том, что китайские товарищи стали защищать свои прошивки сертификатами и электронными подписями, которые они не распространяют для своих партнеров. Таким образом, все локализаторы в мире оказались в печальной ситуации.

Поэтому не-китае-индо- и англоязычные пользователи могут рассчитывать только на стабильные глобальные прошивки, в которых не все языки (украинского, в частности, нет).

Для наших пользователей проблема тоже не имеет стандартного решения. Все локализации и наши, и наших партнеров miui.su, и multirom, i miuipro, которые имеют украинский язык интерфейса, сталкиваются с той же проблемой.

С стоковым рекавери ее решить нельзя. Но есть и кастомные рекавери, в которых можно отключить фукнцию проверки цифровой подписи.

Это CWM и TWRP. Мы советуем последнюю программу, потому что она имеет приятный интерфейс и сенсорное управление, а также много полезных функций.

Поэтому, сегодня мы еще раз рассмотрим вопрос, как установить TWRP рекавери на смартфоны Xiaomi на примере Mi 4C.

Внимание! Аккумулятор должен быть полностью заряжен!

Все действия с устройством вы делаете по своему усмотрению. Ни компания Xiaomi, ни Team Win, ни сайт MIUI.UA не несут ответственности за результат ваших действий!

Первый способ: прошивка без компьютера.

Для этого нам понадобится несколько файлов.

1. Архив с рекавери TWRP

Приложение Flashify (его надо установить с Плеймаркету )

Далее

1. Распаковываем архив с рекавери куда-то во внутреннюю память смартфона (можно и на SD-карту), где вам удобно будет его найти. Лучше в корень. Для нас будет важен файл с расширением .img (recoverydev.img, если у вас девелоперская прошивка)

flashify001

2. Устанавливаем приложение Flashify и запускаем его.

flashify002

Принимаем условия и идем дальше

flashify003

У вас на смартфоне должны быть Root права. Для получения их можно в разделе Настройка-Об устройстве нажать на номер версии прошивки 8 раз. Если это не поможет, надо воспользоваться приложением Super SU.

Но даже если у вас есть полный доступ, надо делегировать его приложению Flashify . Для этого идем в приложение Безопасность и включаем права для приложения.

& nbsp;

flashify004

& nbsp;

flashify005

Даем согласие

& nbsp;

flashify006

Теперь выбираем, что мы хотим прошить. В нашем случае – Recovery image

flashify007

Можем загрузить новые версии рекавери, но не факт, что загрузится программа для вашей модели, поэтому лучше указать проверенный файл.

Выбираем файл образа там, где мы его оставили в памяти смартфона

flashify008

flashify009

Нажимаем согласие и процесс начинается

flashify010

Когда он завершится, надо перезагрузить смартфон. Если вы собираетесь пользоваться новым рекавери, включите смартфон, нажмите одновременно Громкость (+) и Кнопку питания и увидите новый интерфейс рекавери.

В нем надо снять галочку напротив “Check signature”. По умолчанию она выключена, то же можно в рекавери и не заходить. При прошивке обновление MIUI рекавери сделает все же и ничего не спросит.

Другой способ (с помощью компьютера).

Другой способ описан на образце REdmi Note 2 ЗДЕСЬ .

А для Redmi 2 ЗДЕСЬ .

Список файлов рекавери для разных моделей устройств Mi ЗДЕСЬ .

Третий способ .

Азиатской энтузиаст предлагает собственное приложение для прошивки рекавери.

Пользоваться им или нет – ваше дело. Скачать его можно ЗДЕСЬ .

Коментарі

 1. Макс сказав:

  Привіт! Тут є відео як прошити Mi4c https://youtu.be/EhxXJME857k

 2. Evgeniy сказав:

  Я так понимаю если вайпы не делать и ставить поверх, то приложения и настройки не слетят.
  Да и почему то в этом рекавере не работает тачь.

 3. Юрий сказав:

  Да, верно.
  Остальные вопросы – к авторам рекавери.

 4. Евгений сказав:

  А на Mi Note Pro такая-же процедура установки?

 5. Александр сказав:

  У меня mi-4c.
  В приложении «Security (Безопасность/Сервис)» -> «Permissions (Разрешения)» -> «Root access (Права администратора)» ползунок напротив Flashify делаем активным, соглашаясь на все сообщения и предупреждения.
  У меня нет строки Root access, что мне делать?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.