21 Серпень 2015

Коментарі:

0
 Серпень 21, 2015
 0

У понеділок 24 серпня вийде глобальна прошивка MIUI 7. Але вже зараз доступна китайська стабільна версія прошивки.

Розберемося, до яких смартфонів підходять ці версії.

У Китаї існують два стандарти мобільного зв’язку: China Mobile 4G (TD), з якою працюють тільки смартфони стандарту TD, з відповідним налаштуванням радіомодулів і прошивки, і China Unicom 4G, стандарти якого дозволяють смартфонам працювати з мережами в усьому світі.

Також існують два види прошивок. Китайська і глобальна. Різниця в них така, що в китайській прошивці немає Google Apps, зате присутні додатки, непотрібні для користувачів поза межами Китаю, але дуже важливі для локальних користувачів.

Крім того, існує два основних типу прошивок. Стабільна прошивка випускається раз на кілька тижнів і є базовою. В ній містяться всі доповнення та виправлення, що випускаються в девелоперських прошивках за певний термін, але вона не містить явних багів, помилок та інших неприємностей, які присутні в девелоперських версіях.
Девелоперська прошивка – щотижневе оновлення MIUI, яке викладається на офіційному форумі прошивки, локальних сайтах партнерів і приходить у вигляді ОТА оновлення.

Від виду прошивки залежить спосіб прошивки. За допомогою MIUI Flashing Tool в режимі фастбут прошиваються тільки стабільні прошивки. За допомогою Mi recovery і сторонніх рекавери можна прошивати як стабільні, так і девелоперські прошивки і навіть інкрементні ОТА оновлення.

Це була теорія. Тепер переходимо до способів прошивки MIUI 7 на Redmi Note 2 / PRO

Для початку нам знадобляться файли:

Крім цього у вас повинен бути включений root (права суперкористувача)

Акумулятор повинен бути заряджений як мінімум на 70%. Це важливо!!!

Виберіть потрібну вам прошивку (Unicom – для використання за межами Китаю, China Mobile TD – для використання у Китаї)

Розпакуйте архів (натиснути на файл правою кнопкою миші – розпакувати архів) в легкодоступну папку, наприклад, C: / MIUI.

Вимкніть смартфон. Натисніть одночасно кнопку гучність мінус + кнопка харчування. На екрані з’явиться кролик, що лагодить Андроїд. Це режим фастбут.

Підключіть смартфон за допомогою USB кабелю до комп’ютеру. Повинна початися автоматичне встановлення драйверів.

Потім відкрийте папку, в якій лежить ваша прошивка. Потрібно знайти ту папку, де лежать файли сценаріїв.

090221ghng4doz0q2d55z4.png.thumb

Запам’ятайте шлях до неї

Запустіть програму MIUI Flash Tool. Натисніть зліва вгорі кнопку Browse і вкажіть програмі шлях до папки прошивкі (тієї, де лежать файли сценаріїв)

Внизу вікна програми в статусному рядку відзначте Flash All except storage. Це найбезпечніший спосіб – зітруться тільки дані користувача, але не його файли на карті пам’яті.

Під кнопкою Browse є підрозділ Advanced, де можна перевірити, чи правильно вказані шляхи до файлів прошивки.

Тепер тисніть кнопку Refresh і повинен з’явитися ваш пристрій. Його назва складається з кількох літер і можливо цифр. Якщо пристрій з’явився в списку, тисніть кнопку Flash і чекайте. Процес повинен тривати кілька хвилин. Він може зупинятися на кілька хвилин – дочекайтеся повідомлення про те, що прошивка здійснена успішно, інакше смартфон може перетворитися на цеглину. Не забувайте також про заряд акумулятора і про те, щоб не вимкнувся комп’ютер і шнур не вискочив з гнізда на смартфоні і комп’ютері.

Після прошивки смартфон перезавантажиться і ви зможете користуватися новою прошивкою. Не забувайте, що це стабільна прошивка. Тепер можна прошити локалізовану або девелоперську версію.

Для цього за допомогою смартфону заходите на сторінку прошивок. За глобальними (англійська, китайська, російська, української НЕМАЄ) можна йти СЮДИ.

За локалізованою російсько-українською прошивкою потрібно йти СЮДИ. Прошивки для Redmi Note 2 з’являться відразу ж після їх виходу.

За допомогою смартфону завантажуєте прошивку в корінь внутрішньої пам’яті (або в будь-яке легко доступне місце). Потім на смартфоні заходите в розділи Настройки-Про пристрій-Оновити систему.
Після завантаження вікна програми, натисніть кнопку праворуч вгорі (з трьома крапками). У меню, виберіть пункт “Вибрати архів оновлення”. Вкажіть місце, де лежить файл прошивки і чекайте оновлення.

Другий спосіб.

Цей спосіб краще використовувати коли ваш смартфон перетворився в цеглину і не відповідає. Повернення з мертвих Redmi Note 2 можна провести за допомогою SP Flash Tool. Також таким способом можна і просто прошити стабільну прошивку, але для цього перший простіший.

Витягніть із смартфону акумулятор. Встановіть на комп’ютері USB драйвера, якщо вони ще не встановлені. Також можна скористатися VCOM драйвером (інструкції)

З’єднуємо смартфон з комп’ютером USB кабелем.

На комп’ютері відкриваємо теку images, у директорії завантажених вами прошивок.

Запустіть SP Flash Tool від імені адміністратора.

У другому рядку зверху натисніть Scatter loading

Вкажіть шлях до scatter-файлу (він знаходиться в тій же теці images)

У першому рядку вкажіть шлях до MTK_Allinone_DA.bin (він знаходиться в теці з програмою SP Flash Tool)

Натисніть на кнопку Download.

На смартфоні натисніть кнопку Гучність вище один або кілька разів.

У вікні програми повинна з’явитися червона лінія. Якщо цього не сталося, вдруге приєднайте смартфон до комп’ютеру. Дочекайтесь появи жовтої лінії, а потім і зеленої. Коли це трапиться,

вставте в смартфон акумулятор, відключіть його від комп’ютера і вмикніть. Завантаження може відбуватися довго – до 10 хвилин.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!