Як прибрати завислий значок навушників з екрану

17 Липень 2017

Коментарі:

4
 Липень 17, 2017
 4

Проблема зависання значка навушників на екрані смартфона – явище досить поширене. Штекер навушників з роз’єму витягли, а іконка з їх зображенням не пропадає? Давайте спробуємо позбутися неї.

Спосіб перший
Дані про наявність штекера навушників в гнізді смартфон отримує на підставі замикання певних контактів. І дуже часто надлишок вологи призводить до помилкового сигналу. Якщо ви потрапили під дощ, випадково упустили телефон в воду або ж він довго перебував у приміщенні з підвищеною вологістю, в першу чергу варто подбати про те, щоб ваш апарат зовсім не зіпсувався. Необхідно його негайно вимкнути. Якщо дозволяє конструкція, то потрібно відразу ж вийняти акумулятор, протерти його насухо і зайнятися просушуванням нутрощів смартфона. При бажанні цей процес прискорити і застосувати з цією метою фен, постарайтеся не сильно розігрівати мікросхеми потоком гарячого повітря, тримайте прилад на відстані. Після просушування всього телефону видаліть вологу з гнізда для підключення навушників.
Крім вологи до виведення на екран помилкового зображення включення навушників може призводити забрудненість і засаленість самого гнізда. Ретельно очистіть роз’єм сухою тканиною або ватою. Зробити це можна, наприклад, за допомогою палички для чистки вух. Після очищення гнізда перевірте, чи не зникла помилкова іконка з екрану. Ні? Тоді переходимо до способу 2.

Спосіб другий
Як показала практика, іноді може допомогти швидка вставка-виїмка штекера навушників з гнізда, виконана кілька разів. Якщо виявиться, що і після даної операції значок залишився на місці, пробуємо вирішити питання через налаштування смартфона.

Спосіб третій
Проходимо по меню налаштувань в наступному порядку: Налаштування => Звук і вібрація => Налаштування звуку => Вибрати модель навушників зі списку. Після вибору потрібної моделі навушників, вставте їх в роз’єм, витягніть і подивіться на екран. Зайва іконка повинна забратися геть.

Коментарі

 1. Олександр сказав:

  Дякую за пораду, мені допомогла вушна паличка))

 2. Олександра сказав:

  Дякую за пораду, мені допоміг фен дуже велике дякую!!!)))

 3. Людмила сказав:

  А мені не підійшла жодна з порад: без навушників звуку немає, в навушниках є, але при тому що індикатор навушників світиться, телефон не бачить навушники і не дає їх вибрати в налаштуваннях 🙁

 4. Дмитро сказав:

  Дякую, фен допоміг)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.