Як правильно зробити бекап у MIUI

10 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 10, 2015
 0

Категорія: Новини

Взагалі, робити бекап потрібно всюди. Але смартфони є найбільш вразливими до операцій з інформацією. Завдяки великому об’єму даних, який нинішні смартфони можуть нести, в них накоплюється безліч документів, зображень, треків чи відеофайлів, які можуть бути втрачені в одну мить.

Смартфон можна загубити, його можуть вкрасти, він може потрапити у воду чи вийти із строю будь-яким іншим способом. Втрачений номер телефону легко відновлюється, також легко можна відновити додатки, навіть їх налаштування. Але безцінна інформація може зникнути назавжди.

Раніше бекапи інформації із телефону можна було робити тільки з’єднавши телефон з комп’ютером. Можна було перенести контакти на інший телефон за домопогою інфракрасного порту чи Bluetooth.

Але нова ера смартфонів почалася з моменту виникнення хмарних сховищ даних.

Наразі простішим способом зберегти інформацію є налаштування синхронізації з Гугл-акаунтом. Але цей найпростіший способ виявляється не зовсім надійним. На різни х версіях Android і його оболонок різних брендів автоматично зберегаються у Гугл-акаунті не всі дані, тому треба слідкувати за коректністю синхронізації.

Крім Google є, звичайно, онлайн-сховища даних. Наприклад, Dropbox, і навіть багатофункціональні сервіси на кшталт Evernote. Є для них спеціальні додатки, але користуються ними далеко не всі, хоча нема в них нічого складного.

У компанії Xiaomi проблема збереження даних вирішена раз і назавжди. У прошивці MIUI є додаток “Бекап”, який може бути прив’язаний до різних акаунтів користувача. Але найглавнішим акаунтом у MIUI є Mi-акаунт.

Спочатку треба зарєєструватися на цьому сервісі і один раз вказати у перших налаштуваннях свого Mі-смартфону.  І забути про проблеми з бекапом.

MIUI синхронізує ваші контакти, музику, фотографії, документи та інші дані з Мі-акаунтом, об’єм якого кожного тижня збільшується на 1Гб.

Але і тут треба правильно налаштувати синхронізацію.

По-перше, якщо у вас на смартфоні 32 Гб музики, не треба її синхронізувати з хмарним акаунтом, бо такий об’єм користувачу може дати тільки Flickr, але музику на нього завантажувати не можна.

Музику врешті, легко відновити, головне пам’ятати, хоча б частково, що у вас там було.

По-друге, не треба синхронізувати додатки. Вони теж мають великий об’єм, і про них пам’ятає ваш Гугл-акаунт, через який ви ходите до Плеймаркету.  Одним рухом можна завантажити ваші додатки на новий смартфон з вашого магазину додатків – Play Market чи Mi Market.

По-третє, треба відрізняти зображення, які є у вашому смартфоні. Тому що сховищем цінних фотографій є Галерея. А є зображення інтерфейсу, скріншоти і інші службові зображення, які відновлюються при встановленні Android та MIUI.

Щоб налаштувати синхронізацію чи резервне копіювання, оберіть додаток “Бекап”

Потім оберіть потрібні для бекапу файли чи розділи.

І зробіть бекап

Не забувайте, що бекап можна зашифрувати.

MIUI тримає у пам’яті усі зроблені бекапи. Тому періодично треба видаляти непотрібні більше копії. Вони знаходяться на внутрішній пам’яті смартфону у теці miui/backup/AllBackup/

 

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!