Як підготувати свій Mi-смартфон для мандрівки за кордон?

13 Березень 2018

Коментарі:

0
 13 Березня, 2018
 0
Категорія: Новини

Хоча в це не віриться, але вже незабаром прийде літо, а літо – це час мандрівок.

Як підготувати для закордонних поїздок ваш смартфон, щоб не отримати величезні рахунки від операторів зв’язку і не прогавити красиві краєвиди і бомбезні селфі?

По-перше: треба вже в аеропорту, автобусі і потязі вимкнути передавання даних, тобто, мобільний інтернет. Не треба чекати, коли ви перетнете кордон і почне працювати тариф роумінга.

Також бажано вимкнути і Wi-Fi, оскільки у транспорті ця послуга може бути платною, або ознайомитися з тарифами заздалегідь. Треба вимкнути синхронізацію Галереї та Музики з хмарними сховищами, а також Контактів з Mi-акаунтом та сервісами Google. Може статися, що ціни за кожен переданий по Wi-Fi мегабайт вас неприємно здивують, тому краще не ризикувати.

По-друге, перед мандрівкою звільніть пам’ять смартфона, вивантажте всі фотографії, відео та музику на хмарне сховище, а краще, на комп’ютер і залиште вдома. У екзотичних місцях ви будете безперервно знімати фото та відео, тому місце для них завжди повинно бути на вашому пристрої. Кращим варіантом може стати пара пристроїв смартфон-ноутбук з додатковим вінчестером, але якщо ви обмежені у вазі вашого багажу, продумайте способи вивантаження отриманої інформації у хмарні сховище, наприклад, у Інтернет-кафе.

По-третє, зберігаючи баланс ваги ваших речей, замість зовнішнього вінчестеру візьміть краще павербенк, або два. Тому що пристрої мають властивість розряджатися несподівано і саме тоді, коли вони найбільш потрібні. Енергія ніколи зайвою не буває.

По-четверте, якщо ви збираєтесь подорожувати в турі, дізнайтеся про тарифи роумінга у кожній краіні, через які буде лежати ваш шлях, щоб знати, коли можна телефонувати, надсилати SMS, MMS-повідомлення, або спілкуватися у месенджерах.

По-п’яте, якщо ви їдете відпочивати чи працювати на довгий термін в одну країну, придбайте там місцеву SIM-карту. Це вийде вам набагато дешевше роумінгу. Не забудьте сповістити про ваш іноземний номер друзів і рідних.

І, нарешті, вирушаючі у мандрівку, краще візміть з собою найпростіший “бабусефон” без мультимедійних здібностей, щоб у випадку небезпечної пригоди набрати безкоштовний номер служби порятунку 112 і фотоапарат. Якщо фотоапаратом буде навіть недорога “мильниця”, фотографії будуть кращими за витвори найфлагманішого флагмана, і ви збережете свої гроші за мобільний трафік.

До літніх подорожей треба готуватися ретельно, і першим кроком повинно бути придбання надійного і дешевого смартфона Mi. Зробити це можна в мережі магазинів екосистеми Розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.