28 Вересень 2017

Коментарі:

5
 28 Вересня, 2017
 5
місце в Mi Cloud

Mi Cloud – хмарне сховище для файлів, якими користуються власники смартфонів Xiaomi. І хоча простір для файлів там не маленький, але і він має властивість закінчуватися. Що робити у таких випадках?

По-перше, побудувати правильну політику щодо файлів на вашому смартфоні. Є багато людей, які вважають, що можуть носити “все своє життя” у смартфоні, нескінченно збираючи більше і більше фотографій, СМС-повідомлень, нотаток, записів диктофона та інше. І коли смартфон губиться, або його крадуть, власник губить за мить “все своє життя”, а злодій отримує гігантський масив особистої інформації іншої людини і може вдаватися до будь-який форм шахрайства, використовуючи їх.

Тому, по-перше, треба раз на місяць робити бекап своїх даних на комп’ютер, а з телефона і хмарного простору Мі всі дані видаляти. Це тільки смартфон, а не сховище ваших особистих даних.

По-друге: скільки місця має кожен користувач Mi Cloud безкоштовно?

Зараз кожний користувач отримує лише 5 ГБ місця у хмарі, тому фотографії чи записи диктофона легко можуть це місце заповнити за місяць. Треба це враховувати. Але обсяг файлового простору завжди можна підвищити за рахунок своєї активності на офіційному форумі, або просто купити.

По-третє, чи знаєте ви, що у вас лежить на хмарному сховищі? Ми певні, ні.

Треба перевірити. Для цього заходимо у Налаштування – Mi-account – Mi Cloud – Storage (Пам’ять).

Бачимо таку картину – стан пам’яті вашого акаунту.

як очистити mi cloud

Одразу видно, що “з’їло” більше місця у вашій хмаринці. Починаємо з даних додатків, оскільки це може бути найменш цінна інформація. І бачимо тут несподіване.

як очистити mi cloud

як очистити mi cloud

Лишенько! Виявляється, тут лежать налаштування додатків всіх девайсів, що колись були підключені до нашого Mi-акаунту, навіть старенького Redmi 1S, який вже давно висить в рамці на стіні нашого музею раритетів.

Видаляємо все, окрім поточного девайса, хоча, там теж є що видалити, але це треба лізти у нетрі, що нам би не хотілося б робити зараз.

Далі, повертаємось і починаем очищувати записи диктофону.

як очистити mi cloud

У декого їх може бути дуже багато, особливо, якщо робота пов’язана з онлайн-підтримкою, як у нашому сервіс-центрі Xiaomi, наприклад.

Видаляємо непотрібне, бекапимо потрібне на окремий носій і видаляємо з хмари все, що залишилося.

Далі – найпекельніша частина. Треба передивитися фотографії і відео за мільйон років і видалити зайве.

як очистити mi cloud

Не забувайте, що видаляти треба фото з хмарного сховища, а не з локальної пам’яті смартфона, бо вони знову повернуться як моторошний сон.

Можна видаляти цілими альбомами, перед цим, звісно, завантаживши їх на свій комп’ютер, чи переклавши на інше хмарне сховище: Dropbox, One drive, Mega і таке інше, які спеціально прилаштовані для зберігання ваших даних надовго, а не тимчасово.

Керувати своїми фотографіями на Mi Cloud ви можете декількома способами.

Перший: це так, як ми зробили вище – через смартфон.

Другий: через веб. Заходите на http://i.mi.com і авторизуєтесь там. Треба ввести свій номер Mi-акаунту і пароль, або номер мобільного телефону і пароль, або email і пароль.

У інтерфейсі Mi Cloud ви можете побачити все, що там зберігається і видалити це.

інтерфейс Mi cloud

Там можна керувати файловим простором.

інтерфейс Mi Cloud

При переході у Галерею, можна передивлятися фотографії за роками.

Це дуже зручно, але завантажити ви зможете не все. Є певні обмеження на скачування файлів. Вам запропонують додаток для Windows  Mi Cloud Photo Manager.

додаток Mi Cloud File manager

Додаток дійсно гарний, за допомогою його можна керувати всіма файлами у хмарному сховищі. Але є одна вада – він виключно китайською мовою.

Але інтуїтивно там все зрозуміло.

Mi Cloud Photo Manager

 

При видаленні фото або альбомів у цьому менеджері (кнопка зі смітником зверху), вони видаляються на Mi Cloud і відновити їх вже не можна, тому спочатку треба все завантажити (кнопка зі стрілкою вниз зверху).

Отже, за допомогою таких інструментів можна позбавитися зайвих файлів у хмарі і залишити місце для чогось дійсно корисного.

Але є і інший спосіб отримати місце на сховищі.

По-перше, можна його купити.

Треба зайти в свій Mi Cloud і там натиснути на діаграму об’єму сховища.

інтерфейс Mi Cloud

І обрати Get more storage space.

У наступному вікні можна вибрати необхідний план.

Місце продається за Mi кредити. Їх можна отримати, активно спілкуючись на офіційному форумі, або заплатити за них кредитною карткою.

Також це можна зробити і у смартфоні.

Для цього у Налаштування – Mi-account – Пам’ять треба обрати “Додати” і відповідний план.

Ось як буде виглядати результат.

Тепер частка зайнятого простору виглядає зовсім маленькою, чи не так?

Для тих, хто не хоче витрачати гроші, можна заробити кредити на офіційному форумі Xiaomi. Переходимо за адресою en.miui.com/forum.php і починаємо працювати. Кредити тут нараховують за активність, повідомлення, проведений час на самому форумі, досвід, престиж і так далі. Щоб заробити престиж – створюємо нові теми, досвід набирається за участь в обговореннях, голоси в опитуваннях, оцінки тем і так далі.

Поки ми писали цю статтю, ми збільшили об’єм хмарного сховища на 100 ГБ і зменшили зайнятий об’єм на 5 ГБ. Дуже корисно і зручно.

 

 

Коментарі

 1. Олег сказав:

  А как получить вип статус в Ми Клауд? Мне предлагает заплатить только в гонконгских долларах, хотя кредитов на аккаунте больше 600..

  • Юрий сказав:

   измените в телефоне регион на не-китай. может помочь

   • Олег сказав:

    Регион изменён с помощью патча,по другому никак. Но это ничего не даёт. Предлагает купить за доллары….

 2. Олександр сказав:

  Чи можна змінити електронну адресу для Mi Cloud

 3. Женя сказав:

  Як придбати програму?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.