Як налаштувати щоденний екран блокування

4 Вересень 2015

Коментарі:

2
 Вересень 4, 2015
 2

Продовжуємо знайомити вас з особливостями прошивки MIUI 7. Сьогодні об’єкт нашого дослідження – функція Daily Lockscreen, якої неб уло у попередніх версіях MIUI.

Суть оновлення у тому, що кожного дня на екрані блокування змінюється фон. Шпалери для фону беруться з спеціальних галерей, розташованих на серварах Mi, або локально на смартфоні. Кожного тижня компанія Mi додає на свої сервери 10 нових якісних зображень. Ці ображення ліцензовані і призначені тільки для такого використання.

Як налаштувати функцію Щоденного екрану блокування?

Треба зайти в управління шпалерами. Налаштування – Шпалери – Щоденний екран блокування – Оберіть улюблену

miui7-3

Можна обрати альбоми – у онлайні чи локально. Окрім того, можна обирати розділи, у яких зображення будуть присвячені певним темам.

miui7-5

Різноманіття зображень на вашому екрані блокування щодня зробить вашу індивідуальність більш помітною, а користування смартфоном – більш приємним.

miui7-6

Коментарі

  1. Вікторія сказав:

    Чому в мене на редмі 4а картинка на екрані блокуаання через деякий час після застосування зникає. Раніше такого не було.

    • Mi Messenger сказав:

      може у вас щоденні шпалери увімкнені? зайдіть до налаштувань-екран блокування і подивіться як там все налаштовано і що треба змінити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.