Xiaomi припиняє релізи бета-прошивок для більшості смартфонів

12 Червень 2019

Коментарі:

3
 12 Червня, 2019
 3
Категорія: Новини

На цей момент чекали всі користувачі і бажали, щоб він стався як можна пізніше. Але нарешті Xiaomi наважилася на непопулярне рішення.

У зв’язку з тим, що кількість моделей смартфонів, для яких щотижня треба випускати оновлення прошивки MIUI, стала занадто великою, і її обслуговування потребує багато людьський ресурсів, пекінська компанія вирішила провести оптимізацію і скоротити штат розробників бета-прошивок.

Тепер, з 5 липня, оновлення глобальних і китайських бета-прошивок буде припинено для смартфонів, що були випущені раніше 5 липня 2018 року. Для них будуть виходити лише оновлення стабільних прошивок.

Є також ідея припинити оновлення дешевих моделей і залишити бета-прошивки лише для преміум та середнього секторів.

Тож, власники смартфонів, старіших за Redmi Note 6 та Mi 8 Pro/SE/Explorer, з 5 липня не будуть отримувати бета-версії оновлень MIUI.

Це вносить певні зміни і до сенсу існування нашого сайту. На нього чекає реорганізація, і скоріше за все, він стане техноблогом про пристрої екосистеми Mi/MiJia. Сподіваємось, ви залишитесь з нами.

Коментарі

  1. Алексей сказав:

    Нет, отписываюсь от вашего сайта и не буду на нем следить за новостями, а узнавать новости буду из других источников

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.