10 Квітень 2019

Коментарі:

0
 10 Квітня, 2019
 0
Категорія: Новини

У світі пристроїв для трансляції сигналу час від часу відбуваються революційні зміни. Ми вже бачили Wi-Fi репітери, що дозволяють передати сигнал по повітрю туди, де він не може потрапити від основного роутера. Проблемою цих систем є втрата потужності та швидкості сигналу при кожній передачі.

Система передачі сигналу по електричній мережі теж виправдала себе, але вона не працює, якщо у вас разні фази у разних частинах приміщення, або якась частина його працює від альтернативних джерел живлення.

І ось нова технологія. Вона має назву Mesh. І дійсно, кожен елемент цієї мережі, подбіної до стільникової, приймає і передає сигнал Wi-Fi без спотворень, і зменшення швидкості та потужності сигналу.

Xiaomi, що йде з прогресом слід у слід, випустила набір пристроїв під назвою Mi Wi-Fi Mesh. Набір може складатися з двох, або трьох передавачів. У кожен з них можна підключити локальні девайси за допомогою завичайних патчкордів. Тобто один з пристроїв можє передавати сигнал ще й для локальної мережі кімнати, чи зали, а також транслювати його по повітрю до іншого ресіверу.

Як і всі пристрої Mi, Mi Wi-Fi Mesh мають гарний дизайн, навіть упаковані вони дуже ретельно і красиво.

Замовити ці пристрої вже можна в магазинах екосистеми розумного дому MIOT.UA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.