Xiaomi знову перша і глобальна MIUI 7 для MI 4i

3 Листопад 2015

Коментарі:

4
 Листопад 3, 2015
 4

Компанія Xiaomi звикла отримувати високі результати напруженої роботи всіх своїх підрозділів. Ось і знову за результатами третього кварталу компанія очолила рейтинг присутності на китайському ринку смартфонів. Правда, лише на 2 десятих відсотка випередивши головного конкурента – Huawei, який обіймав перше місце за підсумками півріччя.

xiaomi top

Як відзначає агентство IHS Research, у кінці року значно активізувалися продажі продукції Apple та Samsung, однак, вони не зробили погоди на ринку. Дивним є результат бренду Oppo, що раніше не показував високих даних продажів, і Meizu, якій не допомогла галаслива прем’єра нового смартфона.

Тепер про іншу продукцію компанії Xiaomi – прошивку MIUI.

Сьогодні вийшла Глобальна стабільна версія прошивки V7.0.3.0.LXIMICI для смартфона Mi 4i.

Список змін збігається з основною прошивкою. Завантажити її можна ТУТ, або на нашому сайті через кілька днів у відповідному розділі.

Не забувайте, що прошивати стабільну прошивку бажано через фастбут або з повним вайпом кеша і даних, якщо у вас була девелоперська прошивка.

Для тих, хто користувався стабільними версіями, можливий варіант прошивки через рекавери.

Русская версия

Коментарі

 1. Артур сказав:

  У меня на Mi4i стоит глобальная, стабильная miui 6. Захожу через прогу “обновление” – пишет: ” нет обновлений”. Как перейти на miui 7?

  • Юрий сказав:

   Попробуйте через рекавери, т.е. обычным способом, через архив update.zip. Но я бы все же сделал через фастбут. Способ описан в инструкции прошивки на нашем сайте. Естественно, архив прошивки берите для своего устройства и обязательно для фастбута.

   инструкия тут – http://www.miui.ua/pitannya-shho-chasto-postayut/, ответ на пятый вопрос

   Но попробуйте сначала через рекавери, сделайте вайп системы и кэша. В худщем случае, просто ничего не получится и вы останетесь с 6-кой, и тогда нужно будет попробовать фастбут.

   Сделайте бэкапы обязательно перед прошивкой.

 2. Виктор сказав:

  Добрый день! Телефон mi4i. У меня установлена версия 6.7.2.0 (LXIMICH) стабильная, эта прошивка была в телефоне при покупке не перепрошивалось ничего.
  Сейчас пришло обновление V7.0.3.0.LXIMICI. Вопрос, можно обновится через стандартное обновление или там будет все на китайском и без поддержки русского языка?
  спасибо за ответ

  • Юрий сказав:

   Да, обновляться можно как обычно. Судя по названию, это глобальная прошивка. В ней есть русский язык.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!