Xiaomi збирається зосередити увагу на камерах

14 Травень 2018

Коментарі:

6
 14 Травня, 2018
 6
Категорія: Новини

Всі виробники смартфонів знають, що камера – чи не головна деталь, яка викликає інтерес у споживача і змушує його купувати нові пристрої. І хоча камери смартфонів ніколи не зрівняються навіть з середніми фотоапаратами, хоча б через розмір матриці, не кажучи вже про можливості об’єктива, потік поганих фотографій, що заполонив Інтернет, буде значно ослаблений, судячи з сучасних трендів.

До того ж, камери – це та дещиця, що допоможе відрізняти один смартфон від іншого, тому що після появи повноекранних моделей, дизайн смартфонів «завершився» за словами автора Mi MIX Філіпа Старка.
Крім того, що пристрої виглядають однаково, вони мають майже однакові апаратні характеристики, через те, що збираються на практично однакових платформах.

Тому, щоб заявити про переваги однієї моделі перед іншою, потрібно мати якийсь козир в рукаві, а це стало дуже непросто.

Xiaomi вирішила поставити на можливості камер. І вже в цьому році ми бачимо значні зміни. Тепер двокамерні модулі і штучний інтелект присутні навіть в моделях початкового рівня, таких як Redmi S2.

Засновник пекінського гіганта Лей Цзюнь заявив, що тепер робота над камерами смартфонів Mi буде проводитися з усією можливою ретельністю і будуть знайдені рішення, які просунуть бренд Mi в середовищі конкурентів.
Зараз можна сказати, що найкращою роботою із зображенням можуть похвалитися камерні модулі Huawei і програмні рішення цього ж бренду.

Але ж є ще продукція Apple, яка завжди позиціонується, як найкраща в питаннях зйомки і обробки фотографій, та й Samsung не відстає.
Тому для того, щоб смартфони Mi безперечно асоціювалися з поняттям «камерофон», інженерам доведеться зробити технічну революцію.

У чому вона буде полягати і взагалі, чи можлива вона в умовах домінування двох головних виробників сенсорів, покаже час.
Але, на думку аналітиків, вже в Mi 7 ми побачимо перший рух в бік поліпшення фото-відео можливостей смартфонів Xiaomi.
Чекати залишилося недовго, перші результати нової політики Лея Цзюня можуть стати надбанням громадськості вже за два тижні.

Коментарі

  1. Алёна сказав:

    Простите что не по теме
    Суть вопроса в том, что я заблокировала контакта через три точки в верхнем правом углу, но он все равно может мне звонить
    Может я не правильно поняла что-то или сделать это надо было не так, подскажите

  2. Игорь сказав:

    У Сяоми стоят отличные сенсоры, почему бы просто не допилить качественное приложение камеры? Толку от улучшения сенсоров и оптики, если приложение не исправляет, а только искажает изображение? ИМХО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.