Xiaomi збирається здивувати всіх смартфоном, що розкладується

31 Липень 2018

Коментарі:

0
 31 Липня, 2018
 0
Категорія: Новини

Зараз, коли можливості апаратного апгрейда смартфонів приходять до своєї межі і всі пристрої стають схожими один на одного, що виключає усвідомлену конкуренцію в сфері технологій, виробники вхопилися за новий спосіб виділитися – смартфони, що розкладуються.

Першим про свій намір зробити смартфон зі розкладним дисплеєм, став Samsung. Його прототип під назвою Galaxy F вже стоїть в планах на виробництво, однак, для цього корейському гігантові ще доведеться розробити і зробити гнучкий екран.

Наступними про амбіції лідера передбачувано заявили в Huawei. Інженери китайської компанії працюють над своїм способом вирішення завдання.

І ось стало відомо, що до гонки підключилися представники бюджетного сектора – Xiaomi і Oppo.
При цьому менеджмент компанії Лея Цзюня заявляє про розробку екрану, який зможе згинатися в обидві сторони і це дасть можливість створити смартфон, який буде складатися так, як забажає власник: як всередину, так і назовні.

Це може стати революційним рішенням, якщо Xiaomi знайде виробника для таких екранів.
Oppo також шукає виробника дисплеїв, але у Xiaomi є фора за часом і вартості.

Samsung оголосив ціну на свій розскладний смартфон – більше 2000 доларів. Однак, з огляду на традиційну маржу корейської компанії, можна припустити, що реальна вартість такого смартфона може бути в півтора рази нижче, як мінімум.
У той же час, з огляду на політику цінотворення Xiaomi, можна зробити припущення, що пекінський гігант як завжди, обійде всіх конкурентів в питанні ціни, і, відповідно, попиту.
Початок гонки складних смартфонів планується на середину 2019 року, до кінця року, можливо, до лідерів нового напрямку долучаться LG і Motorola, які сподіваються таким способом поправити своє жалюгідне становище на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.