Xiaomi зберегла за собою четверте місце виробників смартфонів

1 Серпень 2018

Коментарі:

1
 1 Серпня, 2018
 1
Категорія: Новини

Настав останній місяць літа, а це означає, що прийшла пора підбивати підсумки другого кварталу.
Відповідно до звітів International Data corporation (IDC), яка веде облік багатьох даних, в тому числі і виробництва і продажів смартфонів у всьому світі, перша четвірка виробників не змінилася, однак, в ній відбулися позиційні зміни.

Протягом другого кварталу 2018 року постачальники смартфонів відправили споживачам 342,0 млн. одиниць, що на 1,8% менше в порівнянні з 348,2 млн. одиниць, відвантажених в минулому році.

Зниження триває третій квартал поспіль у порівнянні з аналогічними періодами минулого року для глобального ринку смартфонів і четвертий квартал падіння виробництва за весь час. IDC вважає, що це результат відтоку продуктивності на деяких високопрофесійних ринках, хоча багато зростаючих ринків все ще існують і повинні повернути поставки смартфонів у загальне зростання.

Перша сенсація цього сезону – Huawei обігнав Apple і тепер посів друге місце після Samsung. Останній раз таке було в другому кварталі 2010 року.
Зараз Huawei повернув собі позицію з рекордно високою часткою ринку 15,8%.

Samsung залишився лідером, але його показники знижуються і незабаром компанії доведеться змагатися за перше місце.

У той же час, Xiaomi, OPPO і Vivo повільно, але вірно просувають свою клієнтську базу вгору за рахунок сегмента низьких цін.
Проте, Xiaomi підтримує впевнену перевагу над своїми недавніми прямими конкурентами і демонструє гарне зростання виробництва в порівнянні з минулим роком – близько 45%, що є приголомшливим результатом для перегрітої галузі, де кожен відсоток зростання на рахунку.

Як вплинуть на попит останні релізи всіх учасників рейтингу і підготовка до осінніх новинок, ми побачимо в жовтні, коли стануть відомі результати третього кварталу.

Коментарі

  1. Ваня сказав:

    Всё хорошо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.