Xiaomi заперечує чутки про закриття проекту розблокування завантажувача

22 Листопад 2018

Коментарі:

0
 Листопад 22, 2018
 0
Категорія: Новини

Як всі ми знаємо, компанія Xiaomi завжди не дуже лояльно ставилася до можливості розюблокування завантажувача системи на своїх смартфонах.

Разом з випуском нестабільних і часом відверто сирих оновлень, це було дуже дивно, але фанати терпіли ці незручності заради кінцевого результату. І отримували кастомні прошивки, де було виправлено багато помилок і незручностей руками волонтерів.

Потім пекінська компанія вирішила змінити правила гри і перестала давати дозвіл на розблокування завантажувача користувачам пристроїв, зроблених для Китайського ринку, які бажали прошити їх глоьальною прошивкою. Це мало сенс у ринковій площині, тому що різниця цін на продукцію Xiaomi і, скажімо, Англії, дуже велика.

Але з точки зору компанії, за таких обставин, необхідність розблоковувати завантажувач зникла. Користувачі кожного регіону отримують смартфони для цього регіону з відповідними налаштуваннями, і їм не потрібно нічого змінювати у прошивці.

Таким чином, з відкритої компанії, яка дозволяла ентузіастам експериментувати зі своїм продуктом, таким чином, розвиваючи і популярізуючи його, Xiaomi перетворює свої пристрої на цифрові в’язниці на кшталт сумно відомої у цьому сенсі Apple.

Апофеозом цього стала інформація, яку активно розповсюджували останніми тижнями, про закриття сторінки Unlock.mi.com.

Судячи з політики компанії, це дуже схоже на правду, але Xiaomi нарешті виступила з заявою про те, що це фейкові новини і користувачі зможуть і далі розблоковувати завантажувач і здобувати рут-права, але для цього їм потрібно буде надати адміністрації вагомі причини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.