Xiaomi запатентувала складаний смартфон. Ще рік тому

10 Листопад 2019

Коментарі:

0
 10 Листопада, 2019
 0
Категорія: Новини

Зараз, коли хайп щодо реновації Motorola RAZR, трохи вщухає, і нетерплячі шанувальники продукції Xiaomi вимагають від улюбленого бренда щось робити у напрямку екранів, що згинаються, треба згадати деякі факти розвитку пекінської компанії.

По-перше, Xiaomi вже показувала працюючий прототип складаного смартфона, і він був набагато складнішим не тільки за Моторолу, але й за виріб Самсунга. Складність була в тому, що його екран згинався з обох боків і смартфон перетворювався на планшет.

Mi Fold Concept Phone

Як ми бачимо, ця модель поки що не пішла в серію, але втілилася у новий інноваційний Mi MIX Alpha. Його поки що можна вважати дивом техніки, яке ніхто не повторив, в той час, коли складані смартфони вже стають буденністю.

Mi MIX Alpha

А тепер стало відомо, що за рік до релізу нового RAZR, Xiaomi запатентувала схожий пристрій, що складається.

Якою стала доля цього патенту, невідомо, можливо, Motorola, якою керує китайський виробник Lenovo, і купила цей патент у Mi.

Так чи інакше, невеликий пристрій, що розкладається у повноцінний смартфон, Xiaomi вже не буде випускати. Можливо, ці напрацювання будуть застосовані до іншої моделі, яку ми побачимо у недалекому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.