Xiaomi запатентувала 24 варіанти дірки в екрані

7 Лютий 2019

Коментарі:

0
 7 Лютого, 2019
 0
Категорія: Новини

Коли починаються розмови про повний екран, без всіляких “чубчиків” та “підборідь”, варто не забувати, що перший концепт такого дизайну реалізувала саме пекінська компанія, але не повною мірою у промисловому зразку. Це був Mi MIX.

Він мав “підборіддя”, тому що на той час не було реальних технологій, щоб десь розмістити фронтальну камеру та датчики, хоча, електретний динамік та мікрофон під екраном були дуже прогресивним рішенням.

Тепер можна розміщувати на екрані датчик відбитків пальців, ховати камери и датчики у корпус, що вкритий слайдером з екраном, і нарушті з’явилася можливість робити отвори у сенсорному екрані.

І Xiaomi чомусь не стала тут новатором, а пішла шляхом Еппл, модифікуючі вирізи екрану.

І лише тепер, коли ідею отвора реалізували конкуренти, зокрема, Huawei, Samsung і бренди другого ешелону, в Сяомі вирішили запатентувати всі можливі комбінації.

Компанія отримала 24 патенти на розміщення отворів для камер та датчиків на екрані. Тепер очікуємо, коли ці рішення з’являться у концептах. Кажуть, що першим смартфоном Mi, який буде мати такий дизайн, стане Mi 9, хоча більш стримані експерти кажуть про Mi Note 4 та новий Mi MIX, моделі, що завжди були носіями прогресивних рішень. Тому втілення патентних мрій доведеться почекати принаймні півроку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.