У 2014 році Xiaomi зайняла 30-е місце у 50-ці найрозумніших компаній по версії MIT

22 Червень 2015

Коментарі:

2
 22 Червня, 2015
 2

Щороку найпрестижніший технологічний інститут у світі – MIT, створює рейтинг найбільш наукомістких компаній у світі, що використовують і надають користувачам результати останніх наукових розробок.

Минулого року в список потрапила і компанія Xiaomi. І відразу зайняла 30-е місце з 50 можливих.

Сусідами Xiaomi стали Evernote, Github і Oculus VR. А очолила рейтинг компанія Illumina, що займається розробкою, виробництвом і впровадженням систем аналізу генетичного різноманіття та біологічних функцій. Головний конкурент китайського гіганта електронної техніки – компанія Samsung, розташувалася на 4-му місці рейтингу. Це означає, що у Xiaomi ще багато роботи по створенню та просуванню розумних пристроїв та впровадження наукових відкриттів.

На появу рейтингу відреагували і керівники Xiaomi. Хьюго Барра – сам випускник Массачусетського технологічного, і знає, яка ціна визнання у світі прогресивної науки. Він зазначив, що це велика честь і привітав команду.

Лін Бінь написав у своєму мікроблозі, що це відмінний подарунок до Дня батька.

Хороша позиція в міжнародному престижному рейтингу – це великий крок вперед для молодої компанії і ще один етап на шляху всесвітнього визнання.

А ми чекаємо від Xiaomi нових прошивок MIUI без багів і нових розумних пристроїв.

232535slf434tg0vf9ovdv2

Русская версия

Каждый год самый престижный технологический институт в мире – MIT, создает рейтинг самых наукоемких компаний в мире, использующих и предоставляющих пользователям результаты последних научных разработок.

В прошлом году в список попала и компания Xiaomi. И сразу заняла 30-е место из 50 возможных.

Соседями Xiaomi стали Evernote, Github и Oculus VR. А возглавила рейтинг компания Illumina, занимающаяся разработкой, производством и внедрением систем анализа генетического разнообразия и биологических функций. Главный конкурент китайского гиганта электронной техники – компания Samsung, расположилась на 4-м месте рейтинга. Это означает, что у Xiaomi еще много работы по созданию и продвижению разумных устройств и внедрения научных открытий.

На появление рейтинга отреагировали и руководители Xiaomi. Хьюго Барра – сам выпускник Массачусетского технологического, и знает, какова цена признания в мире прогрессивной науки. Он отметил, что это большая честь и поздравил команду.

Лин Бинь написал в своем микроблоге, что это отличный подарок ко Дню отца.

Хорошая позиция в международном престижном рейтинге – это большой шаг вперед для молодой компании и еще один этап на пути всемирного признания.

А мы ждем от Xiaomi новых прошивок MIUI без багов и новых разумных устройств.

Коментарі

  1. Ростислав сказав:

    Це старі дані 2014, тоді Сяомі справді була 30-ю, цого року – ДРУГА!!!!

    http://www.technologyreview.com/lists/companies/2015/

  2. Юрий сказав:

    оце круто. виправлю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.