Xiaomi Yi Smart Ants 2 - нова розумна камера для дому

22 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 22, 2016
 0

Xiaomi продовжує знайомити нас зі своїми новинками в рамках триденного марафону презентації нових пристроїв. На цей раз це – Xiaomi Yi Smart Ants 2, розумна камера, яка виконує в будинку функцію камери стеження, відеоняні, охоронного пристрою, камери для спілкування в чатах. Ми добре знайомі з цим пристроєм, так як він вже пережило дві реінкарнації.

Що ж змінилося в новій версії?

yi ants 0002

Дизайн камери практично не змінився, тільки став більш витонченим, завдяки тонкому корпусу. Камера, як і раніше може стояти на поверхні, бути прикріпленою до стіни, і навіть замаскованої іншими об’єктами. Її об’єктив містить складну лінзову систему, що дозволяє підтримувати постійне значення діафрагми f/2.0. У свою чергу, це допомагає камері бачити в умовах низької освітленості.

yi ants 0009

yi ants 0003

Крім цього, камера має 4-х кратний цифровий зум, кут огляду 130 градусів, підтримує технологію виправлення викривлень LDC, і кодування Н264. Максимальна роздільна здатність відео становить 1920х1080, підтримується режим HDR. Xiaomi Yi Smart Ants 2 – єдина камера, яка в реальному часі відправляє відео з такою роздільністю в хмарне сховище, доступне з будь-якої точки Землі, де є Інтернет. Для цього пристрій підтримує Wi Fi 802.11 b / g / n.

yi ants 0005

yi ants 0006

Xiaomi Yi Smart Ants 2 вміє розпізнавати дитячий плач і жести, які є тригерами для включення або виключення зйомки.

Камера працює як камера стеження, реагує на рух. Також вона є частиною системи Mi Smart Home, тобто може брати участь у програмах по автоматизації будинку. Наприклад, може включатися після відходу господаря з хати або закриття дверей або вікна, або навпаки.

yi ants 0010

yi ants 0008

Що стосується апаратної частини, то камера Xiaomi Yi Smart Ants 2 має слот для SD-карти, але розробники рекомендують користуватися хмарним сховищем відео. Правда, за нього доведеться заплатити невелику річну суму після першого року використання.

Заснована камера на графічному чіпі Ambarella S2LM. Матриця CMOS Panasonic MN34229 підтримує роздільність FullHD.

yi ants 0007

В цілому, це дуже гідний продукт, який практично не має собі рівних в співвідношенні ціни і якості.

В даний момент триває краудфандінговая кампанія для масового виробництва камери. У програмі її ціна становить 62 долари. Після виходу у виробництво ціна зросте.

Русская версия

Xiaomi продолжает знакомить нас со своими новинками в рамках трехдневного марафона презентации новых устройств. На этот раз это – Xiaomi Yi Smart Ants 2, умная камера, которая выполняет в доме функцию камеры слежения, видеоняни, охранного устройства, камеры для общения в видеочатах. Мы хорошо знакомы с этим устройством, так как оно уже пережило две реинкарнации.

Что же изменилось в новой версии?

yi ants 0002

Дизайн камеры практически не изменился, просто стал более изящным, благодаря тонкому корпусу. Камера по-прежнему может стоять на поверхности, быть прикрепленной к стене, и даже замаскированной другими объектами. Ее светосильный объектив содержит сложную линзовую систему, что позволяет поддерживать постоянное значение диафрагмы f/2.0. В свою очередь, это помогает камере видеть в условиях низкой освещенности.

yi ants 0009

yi ants 0003

Кроме этого, камера имеет 4-х кратный цифровой зум, угол обзора 130 градусов, поддерживает технологию исправления искажений LDC, и кодирование Н264. Максимальное разрешение видео составляет 1920х1080, поддерживается режим HDR. Xiaomi Yi Smart Ants 2 – единственная камера, которая в реальном времени отправляет видео с таким разрешением в облачное хранилище, доступное из любой точки Земли, где имеется Интернет. Для этого устройство поддерживает Wi Fi 802.11 b/g/n.

yi ants 0005

yi ants 0006

Xiaomi Yi Smart Ants 2 умеет распознавать детский плач и жесты, которые являются триггерами для включения или выключения съемки.

Камера работает как камера слежения, реагирует на движение. Также она является частью системы Mi Smart Home, т.е. может участвовать в программах по автоматизации дома. К примеру, может включаться после ухода хозяина из дома или закрытия двери или окна, или наоборот.

yi ants 0010

yi ants 0008

Что касается аппаратной части, то камера Xiaomi Yi Smart Ants 2 имеет слот для SD-карты, но разработчики рекомендуют пользоваться облачным хранилищем видео. Правда. за него придется заплатить небольшую годичную сумму после первого года использования.

Основана камера на графическом чипе Ambarella S2LM. Матрица CMOS Panasonic MN34229 поддерживает разрешение FullHD.

yi ants 0007

 

В целом, это очень достойный продукт, практически не имеющий себе равных в соотношении цены и качества.

В данный момент продолжается краудфандинговая кампания для массового производства камеры. В программе ее цена составляет 62 доллара. После выхода в производство цена возрастет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.