Xiaomi Yi Smart Ants 2 - нова розумна камера для дому

22 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 22, 2016
 0

Xiaomi продовжує знайомити нас зі своїми новинками в рамках триденного марафону презентації нових пристроїв. На цей раз це – Xiaomi Yi Smart Ants 2, розумна камера, яка виконує в будинку функцію камери стеження, відеоняні, охоронного пристрою, камери для спілкування в чатах. Ми добре знайомі з цим пристроєм, так як він вже пережило дві реінкарнації.

Що ж змінилося в новій версії?

yi ants 0002

Дизайн камери практично не змінився, тільки став більш витонченим, завдяки тонкому корпусу. Камера, як і раніше може стояти на поверхні, бути прикріпленою до стіни, і навіть замаскованої іншими об’єктами. Її об’єктив містить складну лінзову систему, що дозволяє підтримувати постійне значення діафрагми f/2.0. У свою чергу, це допомагає камері бачити в умовах низької освітленості.

yi ants 0009

yi ants 0003

Крім цього, камера має 4-х кратний цифровий зум, кут огляду 130 градусів, підтримує технологію виправлення викривлень LDC, і кодування Н264. Максимальна роздільна здатність відео становить 1920х1080, підтримується режим HDR. Xiaomi Yi Smart Ants 2 – єдина камера, яка в реальному часі відправляє відео з такою роздільністю в хмарне сховище, доступне з будь-якої точки Землі, де є Інтернет. Для цього пристрій підтримує Wi Fi 802.11 b / g / n.

yi ants 0005

yi ants 0006

Xiaomi Yi Smart Ants 2 вміє розпізнавати дитячий плач і жести, які є тригерами для включення або виключення зйомки.

Камера працює як камера стеження, реагує на рух. Також вона є частиною системи Mi Smart Home, тобто може брати участь у програмах по автоматизації будинку. Наприклад, може включатися після відходу господаря з хати або закриття дверей або вікна, або навпаки.

yi ants 0010

yi ants 0008

Що стосується апаратної частини, то камера Xiaomi Yi Smart Ants 2 має слот для SD-карти, але розробники рекомендують користуватися хмарним сховищем відео. Правда, за нього доведеться заплатити невелику річну суму після першого року використання.

Заснована камера на графічному чіпі Ambarella S2LM. Матриця CMOS Panasonic MN34229 підтримує роздільність FullHD.

yi ants 0007

В цілому, це дуже гідний продукт, який практично не має собі рівних в співвідношенні ціни і якості.

В даний момент триває краудфандінговая кампанія для масового виробництва камери. У програмі її ціна становить 62 долари. Після виходу у виробництво ціна зросте.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!