Xiaomi вже отримала нагороду на MWC2016

23 Лютий 2016

Коментарі:

0
 23 Лютого, 2016
 0

У ці дні в Барселоні проходить найбільша виставка досягнень компаній, що працюють на ринку мобільного зв’язку і портативної електроніки MWC 2016. Така подія не могла відбутися без участі в компанії Xiaomi та її продукції.

Досягнення пекінського гіганту відразу ж були винагороджені. Бюджетний смартфон Xiaomi Redmi 2 був визнаний кращим в світі смартфоном вартістю до 100 доларів. Конкурентами Redmi 2 були смартфони брендів Huawei, Microsoft, LG, Motorola.

Визнання досягнень компанії Xiaomi – далеко не останній яскравий виступ команди Mi на виставці. Завтра відбудеться масштабна презентація нового флагмана – Xiaomi Mi 5. Новий смартфон буде одночасно представлений в Пекіні і Барселоні. А ми, звичайно ж, відразу розмістимо звіт про цю подію і характеристики нового пристрою.

Русская версия

В эти дни в Барселоне проходит крупнейшая выставка достижений компаний, работающих на рынке мобильной связи и портативной электроники MWC 2016. Такое событие не могло обойтись без участия в нем компании Xiaomi и ее продукции.

Достижения пекинского гиганта сразу же были вознаграждены. Бюджетный смартфон Xiaomi Redmi 2 был признан лучшим в мире смартфоном стоимостью до 100 долларов. Конкурентами Redmi 2 были смартфоны брендов Huawei, Microsoft, LG, Motorola.

Признание достижений компании Xiaomi – далеко не последнее яркое выступление команды Mi на выставке. Завтра состоится масштабная презентация нового флагмана – Xiaomi Mi 5. Новый смартфон будет одновременно представлен в Пекине и Барселоне. А мы, конечно же, сразу разместим отчет об этом событии и характеристики нового устройства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.